Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Czy warto kupować suknię z drugiej ręki?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Suknia ślubna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Magdusia1988
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 65

PostWysłany: Pią 11 Gru 2015, 13:51    Temat postu: Czy warto kupować suknię z drugiej ręki? Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny tak się zastanawiam czy opłaca się kupować suknie z komisu lub od innej dziewczyny? Jakie macie doświadczenia? PS polecam ten artykuł http://www.planowaniewesela.pl/warto_wiedziec/suknia-slubna-z-komisu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maylena
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 11

PostWysłany: Wto 16 Lut 2016, 9:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej! Oczywiście, że warto kupić używaną suknię ślubną. Suknie używane są o wiele tańsze niż szyte na zamówienie. Najczęściej też są w idealnym stanie ponieważ są zakładane rzecz jasna kilka razy uśmiech Polecam Ci pooglądać suknie używane na różnych stronach branżowych (w mojej stopce masz przykładowy serwis ogłoszeniowy tego typu) i sama przekonasz się, że jest warto ryzyko nie istnieje.
_________________
Używane suknie ślubne SprzedajSuknie.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kinia91
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Gru 2015
Posty: 9

PostWysłany: Czw 18 Lut 2016, 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez myślę że warto jest poszukać odpowiednio wcześniej. Wystarczy wejść na portale typu allegro w kategorię "suknie ślubne" - ofert jest na prawdę pełno i to z każdego zakątka Polski. Trzeba tylko trochę czas i cierpliwości żeby znaleźć tą jedyną oczko - a często można trafić na markowe suknie które w salonach kosztowały krocie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jolaf
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Lut 2016
Posty: 8

PostWysłany: Sro 16 Mar 2016, 7:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z nową suknią na pewno jest tak że będzie mniej problemów z dopasowaniem do figury z taką z drugiej ręki może trzeba będzie więcej przerabiać. Ale ja jestem raczej praktyczna i wiem że po weselu już w niej raczej nie wyjdę i będę ją chciała sprzedać. Może jedynie welon zostawię na pamiątkę jako namiastka sukni. Więc ja szukam używanej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SupervioSS
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Kwi 2015
Posty: 25

PostWysłany: Sro 6 Lip 2016, 8:33    Temat postu: re Odpowiedz z cytatem

Ja bym nie polecała… dlatego że suknie w salonach zamawiasz na wymiar, to raz. Dwa że suknia w czasie ślubu bardzo się niszczy i brudzi po praniu w pralni nigdy nie jest jak ta prosto z salonu…. Jeżeli nie jesteś w sytuacji podbramkowej i możesz trochę poczekać żeby odłożyć kasę to tak zrób. Moge Ci polecić salon Młoda i Moda w Warszawie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SupervioSS
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Kwi 2015
Posty: 25

PostWysłany: Sro 6 Lip 2016, 8:33    Temat postu: re Odpowiedz z cytatem

Ja bym nie polecała… dlatego że suknie w salonach zamawiasz na wymiar, to raz. Dwa że suknia w czasie ślubu bardzo się niszczy i brudzi po praniu w pralni nigdy nie jest jak ta prosto z salonu…. Jeżeli nie jesteś w sytuacji podbramkowej i możesz trochę poczekać żeby odłożyć kasę to tak zrób. Moge Ci polecić salon Młoda i Moda w Warszawie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SupervioSS
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Kwi 2015
Posty: 25

PostWysłany: Sro 6 Lip 2016, 8:33    Temat postu: re Odpowiedz z cytatem

Ja bym nie polecała… dlatego że suknie w salonach zamawiasz na wymiar, to raz. Dwa że suknia w czasie ślubu bardzo się niszczy i brudzi po praniu w pralni nigdy nie jest jak ta prosto z salonu…. Jeżeli nie jesteś w sytuacji podbramkowej i możesz trochę poczekać żeby odłożyć kasę to tak zrób. Moge Ci polecić salon Młoda i Moda w Warszawie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ZuzaZap
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Wrz 2016
Posty: 4

PostWysłany: Wto 6 Wrz 2016, 7:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale można wypożyczyć.
Wtedy nie interesuje cię to czy ktoś ją zniczył, czy nie.
Płacisz i chcesz mieć, jak nówkę.
problem będzie tylko, kiedy ty zniszczysz lol kosztowna sprawa, ale jeżeli wesele jest nie duże i nie planujesz zdjęć w jeziorze, to nie powinno być problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
muppetka
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 3

PostWysłany: Pon 10 Paź 2016, 0:37    Temat postu: Suknia z komisu Odpowiedz z cytatem

Suknia z komisu to bardzo fajna opcja. Nie jest ubraniem bardzo uzytkowanym, bo Panna Młoda zakłada ją tylko raz i to nie jest tak, że przyjmują do tych komisów byle badziewie. Ja swoją sprzedałam w komisie Pani Alicji w salonie Jennifer Vaiano i na prawdę uważnie ją obejrzała. Nie ma możliwości, zeby wystawiła do sprzedaży chociażby minimalnie uszkodzoną suknię. No i poza tym przecież mierzysz ją i oglądasz osobiście, wiec nie ma żadnego problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gurl
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Cze 2020
Posty: 11

PostWysłany: Czw 27 Sie 2020, 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakie sukienki dla gruszki z figury?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Suknia ślubna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group