Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dziecięce kosmetyki .
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
danio
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Wrz 2016
Posty: 10
Skąd: Rypin

PostWysłany: Sob 8 Paź 2016, 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też słyszałam, ze najlepsze są Bambino i takie kupiłam: oliwkę, mydełko i krem.Ale w szkole rodzenia położna mówiła też o mydełku Bobas, kosmetykach Hipp, Nivea, Oilatum... Ja tam najpierw wypróbuje Bambino - są o wiele tańsze, a może właśnie okażą się trafione. Jeśli będą uczulać - cóż trzeba będzie zmienić. Każde dziecko może inaczej zareagować na dany kosmetyk. No i żelazna zasada - im mniej kosmetyków - tym lepiej
_________________
Nic na świecie nie zdarza się przez przypadek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magic992
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Gru 2016
Posty: 8

PostWysłany: Pon 9 Sty 2017, 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ktoś by szukał dobrego hipoalergicznego proszku, to warto sprawdzić niemiecki proszek "Dzidziuś", faktycznie nie podrażnia skóry, można go zakupić online http://czysto-w-domu.pl/kategoria-produktu/pranie/proszki/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
klaxx
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Lut 2020
Posty: 46

PostWysłany: Sro 20 Maj 2020, 13:00    Temat postu: Re: Dziecięce kosmetyki . Odpowiedz z cytatem

Karolina1984 napisał:
Zauważyłam, że jest na forum szczegółowy temat o pieluchach i chusteczkach nawilżanych- a brak ogólnie tematu dotyczącego dziecięcej higieny i pielęgnacji, stąd pozwoliłam sobie takowy założyć.

Mogłybyśmy wymieniać się radami i spostrzeżeniami w trym temacie.

Ja na początek chciałabym polecić jako kopalnię wiedzy ten oto blog:

http://www.srokao.pl/

W zakładce "Analizy" ktoś się natrudził i poddał włąśnie analizie skład prawie wszystkich istniejących dziecięcych kosmetyków. Polecam.


Bardzo polecam kosmetyki eeny meeny. Polskie, naturalne, bezpieczne. Balsam sos niejednokrotnie uratowal mi życie! Przydaje się nie tylko do odparzeń ale i wszelkich przesuszeń uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
duff231
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Kwi 2019
Posty: 215

PostWysłany: Sro 27 Maj 2020, 8:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie ważna jest też fluoryzacja. Chyba można to zaliczyć do pielęgnacji, kosmetyków itd. Można chodzić na fluoryzacje z dzieckiem do dentysty. Dentysta przy okazji będzie miał wgląd na stan uzębienia dziecka. Bardzo fajnym gabinetem dziecięcym jest https://www.stomatologiadziecieca.com/leczenie-dzieci/profilaktyka/fluoryzacja/. Panuje tam przyjemna dla dziecka atmosfera.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tiaraa
gaduła
gaduła


Dołączył: 14 Cze 2019
Posty: 384

PostWysłany: Pią 29 Maj 2020, 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszeliście może kiedyś o sudocrem na oparzenia ? Zastanawiam się właśnie nad zamówieniem takiego kremu dla swojego dziecka, jednak zależy mi również na waszej opinii. Z tego co widze to działa on przeciwbakteryjnie, przeciwzapalnie oraz łagodząco na skórę dziecka. Co o tym myślicie?
_________________
Nikt nie kocha, tak jak my kochamy, nikt nie cierpi, tak jak my cierpimy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JacekPP
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Paź 2016
Posty: 13
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią 29 Maj 2020, 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy wie, że pasta do zębów jest jednym z najważniejszych produktów kosmetycznych dla dzieci i wrzucanie pasty z fluorem to zabójstwo.. Warto najpierw sprawdzić np. https://hishine.pl/ranking/pasty-do-zebow-bez-fluoru/ jaką paste wybrać aby nie truć swojego dziecka
_________________
Nigdy nie bój się marzyć o czymś lepszym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marley07
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Sie 2020
Posty: 6
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon 10 Sie 2020, 8:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba ostrożnie wybierać preparaty dla dzieci, muszą być one delikatne, aby nie podrażniały.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
edytapos
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Kwi 2021
Posty: 115

PostWysłany: Czw 8 Kwi 2021, 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja korzystałam z tych porad odnośnie do kosmetyków do kąpieli i jestem zadowolona https://cafe-mama.pl/kapiel-niemowlaka-jakich-kosmetykow-uzyc/ uśmiech uśmiech uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paulinabb
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Maj 2019
Posty: 185

PostWysłany: Sro 21 Kwi 2021, 15:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o mnie to wszelkie produkty do higieny i pielęgnacji dzieci i niemowląt zamawiam online w Smykolandzie. W szczególności polegam na marce Linomag i Lansinoh uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Klarysynka
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Sty 2020
Posty: 89

PostWysłany: Pią 15 Paź 2021, 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od tego, jaką skórę ma dziecko. Mój synek jest typowym atopowcem i u niego mogę stosować tylko specjalne dermokosmetyki. Właściwie od urodzenia używam do jego pielęgnacji serii exomega control. To sprawdzone i bezpieczne emolienty. Najbardziej lubię żel do mycia 2 w 1 - który służy do mycia ciała i włosów. Jest delikatny, ale dobrze myje, łagodzi podrażnienia i swędzenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 8 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group