Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Akcja non profit - zobacz i pomóż

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Arkadiu231
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Wrz 2016
Posty: 2

PostWysłany: Wto 27 Wrz 2016, 19:38    Temat postu: Akcja non profit - zobacz i pomóż Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich,
To jest małe zaproszenie o charakterze charytatywnym. Wierzę, że nikt nie poczuje się nim urażony – choć to może temat nieco na marginesie problematyki tego forum.
Mianowicie fundacja Training Projects, w ramach której działam opracowała dla wszystkich rodziców, nauczycieli i wychowawców nieodpłatną edukacyjną grę ekonomiczno – decyzyjną, którą można pobrać z tej strony: http://www.szkolenia-menedzerskie.pl/myjnionerzy - symulacja fajnie wzbogaca lekcje przedsiębiorczości, ale można też zorganizować rodzinne rozgrwki.
Pozdrawiam,
Rafal
PS. Nie odbierajcie prosze powyższego wpisu jako spamu – chodzi o niekomercyjne szkolenia dla organizacji charytatywnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamilka75
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Lut 2018
Posty: 232

PostWysłany: Pią 26 Kwi 2019, 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawa inicjatywa z Waszej strony. Ja szczerze mówiąc lubię wszystko, co charytatywne, dlatego też zdecydowałam sie na wspieranie OPP http://szlachetnygest.pl/ . Oni zajmują się zbieraniem funduszy na leczenie dzieci. Ja jestem jak najbardziej za takimi inicjatywami i całą sobą popieram. Przecież dzieciaki to najcenniejsze, co możemy mieć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group