Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Goldrun- tak, czy nie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
filifionka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Gru 2012
Posty: 607

PostWysłany: Czw 13 Cze 2013, 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lauraire napisał:
karlajn napisał:
mariolasep napisał:
czasami takie są bardziej estetyczne.


co?pytajnik

uwielbiam takie pisanie dla pisania...

Mr. Green
No coś Ty, taki post wnosi do tego forum bardzo dużo. Teraz już wiesz, że czasami takie są bardziej estetyczne, a czasami nie. Ot co. lol


Padłam. lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zabowska
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 40

PostWysłany: Sro 23 Paź 2013, 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JA mam z tej firmy i sobie chwalę uśmiech
_________________
Agnieszka & Michał
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pauline
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Cze 2013
Posty: 25
Skąd: Zagranica

PostWysłany: Pią 6 Gru 2013, 23:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam pare osob ktore kupowały w Goldrun i są zadowolonę, ja rownież mam zamiar tam zamawiać, mają naprawdę duzy wybór bardzo ładnych obrączek uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
justnaaa
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Kwi 2014
Posty: 1

PostWysłany: Sro 30 Kwi 2014, 0:18    Temat postu: NIGDY WIĘCEJ GOLDRUN Odpowiedz z cytatem

Witam
jestem zdecydowanie na NIEEE wykrzyknik!

Są to bardzo nieuprzejmi ludzie, jeśli tylko pojawiają się jakiekolwiek zastrzeżenia do produktu czy obsługi po złożeniu zamówienia i wpłaceniu zaliczki pokazują swoje drugie oblicze. Mnie z chłopakiem naciągneli na 100 zł dodatkowych kosztów, umówiliśmy się na oglądanie kilku modeli obrączek po czym wybraliśmy jeden z nich, Pani oczywiście pamiętała że dzwoniliśmy z allegro i umawialiśmy się na oglądanie obrączek, pokazała nam obrączki itd po czym powiedziała że ma dla nas jakieś specjalne rabaty itp złożyliśmy zamówienie wpłaciliśmy zaliczkę, a po powrocie do domu okazało się że cena jest wyższa o 100 zł, kiedy kolejnego dnia zadzwoniliśmy myśląc że sprawa będzie załatwiona od ręki bo wiadomo że trafiliśmy tam z allegro zresztą taka była gadka przy składaniu zamówienia ... zaczeła się seria wymówek najpierw grzecznie później że jest to absolutnie niemożliwe, rozmowy z szefem aż doszło do chamskich gadek w stylu trzeba było patrzeć co się podpisuje, albo jak nie pasuje to proszę nie odbierać obrączek (zaliczka przepada), twierdzili że mają zaiczkę więc napewno firma na tym nie straci. smutny

Sprzedawczyni twierdziła że jak powinno się pamiętać albo mieć spisane wszystkie ceny z aukcji ponieważ jest to w moim interesie. Powiedziała że nie można mieć do niej pretensji bo ona nie śledzi allegro i dba o swoje interesy, a stoisko kosztuje... tylko po co w aukcji podają że można obejrzeć produkty i odebrać osobiście w ich sklepach.

Ogólnie jak już wpłacisz zaliczkę to nie masz żadnych praw, tylko płać i spadaj.... szkoda bo wydawało się że będzie lepiej.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vivera1989
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Mar 2014
Posty: 1

PostWysłany: Sro 30 Kwi 2014, 7:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jestem zadowolona.

Ostatnio zmieniony przez vivera1989 dnia Czw 17 Mar 2016, 19:59, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kibicFCB
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Lip 2014
Posty: 3

PostWysłany: Wto 29 Lip 2014, 9:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mialem a czemu pytasz chcesz kupic??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Miły
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Lut 2016
Posty: 1

PostWysłany: Pią 5 Lut 2016, 8:44    Temat postu: rere Odpowiedz z cytatem

Ja tam jestem zadowolony bo szukałem wszędzie i cena była najlepsza a obrączki świetne!wykrzyknikwykrzyknik! Ładniejsze niż na zdjęciu a kupowałem przez net.Znajomi kupili u zwykłego Złotnika i porażka,Katastrofa.Ja polecam jak najbardziej Goldrun
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Judytka_Tom
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Lis 2014
Posty: 100
Skąd: Sopot

PostWysłany: Wto 16 Lut 2016, 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ile ludzi tyle opinii, szczególnie w necie oczko Wybierzcie to, co się Wam najbardziej podoba, bez względu na to, czy jest to jakaś znana firmy czy zwykły jubiler na mieście
_________________
Don't give up!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eleks93
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Wrz 2016
Posty: 1

PostWysłany: Wto 13 Wrz 2016, 22:15    Temat postu: Obrączki Goldrun= kot w worku Odpowiedz z cytatem

heh

Ostatnio zmieniony przez eleks93 dnia Sro 26 Paź 2016, 13:39, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tees33
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Wrz 2016
Posty: 5
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto 20 Wrz 2016, 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki, na pewno mi się to przyda uśmiech
_________________
Człowiek przede wszystkim musi mieć odwagę być sobą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group