Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Firma cateringowa
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kochmistrz
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Maj 2016
Posty: 1

PostWysłany: Pią 3 Cze 2016, 13:04    Temat postu: Firma cateringowa Odpowiedz z cytatem

hejka, czy kojarzycie może firmę cateringową Pani B.Karczyńskiej? Bodajże nazywa sie ta firma "Barwy Smaku" JAkie macie o nich zdanie? Warto z nich skorzystać? Ważne info dla mnie to jest, więc proszę o odp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Majcia555
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Maj 2016
Posty: 6

PostWysłany: Pon 13 Cze 2016, 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukasz dobrego cateringu to polecam stronę http://www.prokonferencje.pl Mają tam ogromną bazę firm oferujących catering. Strona opiera się głównie w pomocy organizacji konferencji czy szkoleń ale w to wliczone jest także jedzonko uśmiech Polecam również poradnik organizatora bo ma wiele fajnych wskazówek w tym temacie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malgorzata369
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Mar 2016
Posty: 5
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw 14 Lip 2016, 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ze swojej strony moge polecic catering z tej firmy http://narozdrozu.pl/ serwuja wysmienite dania, byłam rok temu na weselu na którym były ich dania, szczerze? wszyscy goscie zachwycali sie tym jedzeniem. Polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porcelanowa
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Lut 2016
Posty: 277

PostWysłany: Sob 30 Lip 2016, 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli jesteś z województwa wielkopolskiego to polecam Powozownię. Ostatnio byłam na weselu koleżanki, gdzie cateringiem kompleksowo zajmowała się właśnie ta firma. Przyznam, że jedzenie było przepyszne i fantastycznie podane uśmiech Ja polecam z czystym sumieniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jestem_zona
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Wrz 2016
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 20 Wrz 2016, 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A u nas na weselu było - uwaga, uwaga - sushi! Very Happy Tego to chyba nikt się nie spodziewał Very Happy Jasne, że pojawiły się też tradycyjne potrawy, ale oboje z mężem od lat trenujemy wschodnie sztuki walki i lubimy niecodzienne klimaty, Japonię, Azję itd, więc zdecydowaliśmy się na podanie rolek. Miny gości - bezcenne Very Happy Młodsza część uczestników zabawy była szczęśliwa z tego powodu od samego początku, natomiast starsi potrzebowali trochę czasu, by się przekonać, ale w gruncie rzeczy nawet moja babcia spróbowała sushi i nawet jej posmakowało uśmiech Fakt faktem uznała, że nie ma to jak tradycyjne, polskie jadło, ale że te "plasterki ryżowe" wcale nie są takie złe Very Happy

U mnie się pomysł sprawdził i wszystkie rolki zostały zjedzone, czego się nie spodziewaliśmy uśmiech Zamówiliśmy catering z warszawskiej suszarni Sushiberry (jesteśmy ze stolicy) i poprosiliśmy o wykonanie napisu z rolek - naszych imion. Ogólnie świetnie to wyglądało, bo przygotowali cały stół w japońskim stylu, a sushi było jeszcze udekorowane owocami. Efekt był naprawdę na poziomie "wow". Świetna sprawa, polecam każdemu uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
polakowalska
kandydat
kandydat


Dołączył: 31 Paź 2019
Posty: 39

PostWysłany: Pią 3 Kwi 2020, 8:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A z jakiego miasta są? Ja jestem z Wrocławia i zawsze wybieram Margaret - czasami jak nie mam siły gotować, zamawiam od nich, zamawiałam na wesele i teraz planuję na Wielkanoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klaxx
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Lut 2020
Posty: 46

PostWysłany: Nie 19 Kwi 2020, 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polakowalska napisał:
A z jakiego miasta są? Ja jestem z Wrocławia i zawsze wybieram Margaret - czasami jak nie mam siły gotować, zamawiam od nich, zamawiałam na wesele i teraz planuję na Wielkanoc.



Tegoroczną wielkanoc spędziliśmy przy posiłkach z Margaret. Wszystko piękne, pyszne i bardzo świąteczne uśmiech Nawet mąż niejadek nie marudził tylko pałaszował ze smakiem ;p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klaxx
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Lut 2020
Posty: 46

PostWysłany: Pon 18 Maj 2020, 23:29    Temat postu: Re: Firma cateringowa Odpowiedz z cytatem

Kochmistrz napisał:
hejka, czy kojarzycie może firmę cateringową Pani B.Karczyńskiej? Bodajże nazywa sie ta firma "Barwy Smaku" JAkie macie o nich zdanie? Warto z nich skorzystać? Ważne info dla mnie to jest, więc proszę o odp.


tej firmy akurat nie kojarzę, ja miałam u siebie jedzenie z wrocławskiego margaret i nie moge złego słowa powiedzieć uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JoTostao
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Sie 2019
Posty: 27

PostWysłany: Czw 2 Lip 2020, 17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich! Tak, to dobry przykład, ale wolę https://bitcoinaltcoin.pl/rynek-kryptowalut-w-swiecie-koronawirusa-jak-sobie-radzi-z-wyzwaniami-pandemii/ firm - wszystkie informacje o rodzajach hazardu są wyraźnie uporządkowane. To daje możliwość zrozumienia, co naprawdę można osiągnąć w tej chwili
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Lola42
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Sie 2020
Posty: 176

PostWysłany: Wto 25 Sie 2020, 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

podpisuje się pod opiniami o margaret, też planuje na swoje wesele zamówić jedzenie od nich, bo nie planujemy z mężem dużej uroczystości, a raczej imprezę dla najbliższej rodziny, wiec jedzenie od nich będzie jak znalazł, przystępnie cenowo i smacznie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group