Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Problem z sukienką gościa

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
darianka
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Sie 2015
Posty: 3
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon 24 Sie 2015, 11:22    Temat postu: Problem z sukienką gościa Odpowiedz z cytatem

Witam dziewczyny. Mam ogromny problem. 2 października bierzemy ślub uśmiech Jest to slub cywilny ale od razu zaznaczam że tyko taki będziemy brać bo tak chcemy uśmiech mam śliczna sukienkę kremową, krótka i dość skromną z racji ze nie jestem fanką tradycyjnych sukni ślubnych i tu pojawią się problem - dziewczyna mojego kolegi kupiła na mój ślub kremowa krotka koronkowa sukienke która no cóż wygląda podobnie... zobaczyłam ją przypadkiem kiedy byliśmy u nich w odwiedzinach..
próbowałam z nią rozmawiać o zmianie stroju, tłumacząc ze bede się źle czuła mając podobną sukienke jako ślubna ale jak grochem P ścianę! Powiedziała że nie ma pieniędzy żeby kupić coś innego a ta jej się podoba...co robićpytajnikpytajnik?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Pon 24 Sie 2015, 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj.uśmiech
Masz faktycznie nie lada problem. I z tego co widzę to nie Ty jedna. W dobrym guście gościa jest ubrać się odpowiednio na wesele. Po zdjęciach znajomej jakie ostatnio oglądałam, strasznie jej współczułam. Większość kobiet na weselu ubrało białe i kremowe sukienki.
Obawiam się, że jeżeli Twoja koleżanka faktycznie nie będzie chciała nic z tym zrobić to Twoje możliwości się skończą. Nie może zwrócić do sklepu, albo zamienić sukienki? Spróbuj jeszcze raz z nią porozmawiać.
Tyle kolorów na świecie, a te dziewczyny się w panny młode przebierają... ehh
Tak czy inaczej, pamiętaj, że to Ty będziesz najpiękniejsza tego dnia.uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Wto 25 Sie 2015, 7:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Olać i tyle. W dniu ślubu ostatnie o czym będziesz myśleć to kolor sukienek gości - chyba, że ślub dla Ciebie to szopka a nie ważne wydarzenie.
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Majza
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Kwi 2015
Posty: 12
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 26 Sie 2015, 1:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No cóż, coś takiego jest po prostu w złym tonie. Ostatnio zauważyłam, że zapanowała jakaś dziwna moda na ubieranie na czyjeś wesela białych sukienek. Przez cały rok te dziewczyny nawet nie pomyślą, by ubrać coś białego, a nagle na czyjeś wesele pragną mieć białą sukienkę i nic innego im nie pasuje.
_________________
Ideał stworzono po to, aby można było lepiej widzieć swoje niedoskonałości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Pon 31 Sie 2015, 9:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Majza napisał:
No cóż, coś takiego jest po prostu w złym tonie. Ostatnio zauważyłam, że zapanowała jakaś dziwna moda na ubieranie na czyjeś wesela białych sukienek. Przez cały rok te dziewczyny nawet nie pomyślą, by ubrać coś białego, a nagle na czyjeś wesele pragną mieć białą sukienkę i nic innego im nie pasuje.


Tak to prawda, ja tam biel lubię ale uważam że w dniu ślubu jest ona zarezerwowana dla Pani Młodej. Ja też miałam problem ze świadkową i jej sukienką ale postawiłam sprawę jasno i uszanowała moje zdanie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sandflower
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Lip 2015
Posty: 13

PostWysłany: Pią 4 Wrz 2015, 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dwa wyjścia - pogodzić się z faktem albo odmówić koleżance wstępu.

_________________
http://www.studiosiedem.com.pl/index.php/gadzety-reklamowe/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorczi
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Wrz 2015
Posty: 48
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob 12 Wrz 2015, 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze jakieś czerwone winko może pójść w ruch... Twisted Evil
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marcela
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Sty 2011
Posty: 86
Skąd: Katowice

PostWysłany: Czw 29 Paź 2015, 9:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dorczi napisał:
Zawsze jakieś czerwone winko może pójść w ruch... Twisted Evil


O i to jest pomysł, może jeszcze kawa? Panna Młoda w dniu ślubu ma prawo byc roztręsiona:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slonika
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Lis 2015
Posty: 2

PostWysłany: Sro 11 Lis 2015, 9:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie rozumiem zachowania Twojej koleżanki. Rzeczywiście kolor biały zarezerwowany jest jedynie dla Ciebie. Ostatnio byłam na weselu latem i co druga dziewczyna miała białą sukienkę i to niekoniecznie krótką.. Rozumiem załozyć białą sukienkę na poprawiny ale nie na ślub. Co do Twojej sytuacji powiedziałabym koleżance, że to jest Twój dzień. Gdyby była taką super koleżanką to by to uszanowała i wymieniła sukienkę.
_________________
asumin
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sylwkaka
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Maj 2016
Posty: 11

PostWysłany: Wto 20 Wrz 2016, 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale tragedia... na maksa wredna osoba. Każda babcia, mama, stylistka czy przyjaciółka jak mantrę powtarzają: biele i jasne kolory tego dnia zarezerwowane są dla panny młodej. Nie wiem czemu inne kobietki tak postępują, przecież w sklepach np. https://www.limoda.pl/ mozna znaleźć wiele sukienek idealnych na wesele. I nie są one białe czy beżowe. W takim razie wydaje mi się, że powinnaś raczej postawić na dodatki. Do sukienki zawsze możesz dokupić świecący pasek lub koronkową narzutkę. A jak nie to to może kup trochę białego tiulu i doszyj od pasa w dół, zawsze to nada sukience nieco więcej "uroczystego" wyglądu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group