Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

urządzenie mieszkania
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 115, 116, 117 ... 190, 191, 192  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
judytkaxx
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 83

PostWysłany: Wto 26 Kwi 2016, 9:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdy się po weselu kupi takie jak to mieszkanie na sprzedaż marki, wystarczy Wam tylko meble ulokować aby w nim zamieszkać wygodnie i od zaraz. Niestety większość małżeństw na to nie stać i musi poczekać na taki luksus nawet kilka lat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Sty 2014
Posty: 296

PostWysłany: Sro 27 Kwi 2016, 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, faktycznie po ślubie każdej parze marzy się o pięknym i urządzonym mieszkaniu i oczywiście swoim ale częstym problemem jaki tutaj się pojawia to niestety pieniążki ale zawsze można to w jakiś sposób załatwić pomocne w takich sprawach są agencje nieruchomości które kompleksowo wszystkim się zajmą pomaga we wszelkich formalnościach każda ofert ma zweryfikowany stan prywatny a poza tym to już są osoby które się na tym znają można się z nimi skontaktować telefonicznie numer tel 22 403 44 33 , www.mieszkanie24.com zawsze można spróbować
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DagmaraW
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Gru 2015
Posty: 6
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw 5 Maj 2016, 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też mam w planach jakiś mały remont. Bardzo podoba mi się mieszkanie urządzone w stylu minimalistycznym. Ostatnio trafiłam na kilka ciekawych propozycji w portfolio jednego biura architektonicznego.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matrimonio
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 409

PostWysłany: Pią 6 Maj 2016, 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeglądałam ostatnio aranżacje w stylu country na sprzedajemy i mam co do nich mieszane uczucia. Z jednej strony mi się podobają, ale z drugiej wydaję mi się, że łatwo jest w tym przypadku popaść w kicz. Co o tym myślicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Sro 11 Maj 2016, 8:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajne, designerskie lampy i meble włoskiej marki Casa di Lusso oferuje sklep internetowy Interior Anatomy. Zajrzyj na ich stronę, teraz mają wiele modeli lamp na promocji: http://interioranatomy-shop.com/pl/promotions . Na pewno znajdziesz coś dla siebie. Meble prezentują się super uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porcelanowa
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Lut 2016
Posty: 277

PostWysłany: Pon 16 Maj 2016, 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A przeprowadzka? To bardzo ważna rzecz. Otwiera nowy rozdział naszego życia, więc musimy dobrze ją zaplanować. Mogę Tobie polecić bardzo fajną firmę z Wrocławia, która zajmuje się właśnie przeprowadzkami http://tania-przeprowadzka.wroclaw.pl. Wydaje mi się, że taka zorganizowana przeprowadzka przede wszystkim zaoszczędzi nam stresu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marten
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Cze 2016
Posty: 6

PostWysłany: Sro 15 Cze 2016, 13:55    Temat postu: Hevea materace Odpowiedz z cytatem

Z pewnością przyda się też materac. A jeśli już to porządny, np. od producenta http://heveamaterace.pl mamy od nich i jesteśmy bardzo zadowoleni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Sro 24 Sie 2016, 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajne te powyższe wnętrza. Podobają mi się pomieszczenia w takim nowoczesnym stylu. Sama jak urządzała swoje mieszkanie również starałam się aby nie było staromodne i aby było takie wspólczewne....

Rada ode mnie:

Jesli ktoś z Was planuje kupic sobie do domu sprzęt polecam zajrzeć sobie do sklepu rtv Euro agd:
http://www.euro.com.pl/

Aktualnie jest to jedyny sklep , w którym mozna kupić sprzęty na raty 0%.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Wto 30 Sie 2016, 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja muszę umeblować pokój dla dwóch nastolatek jedna ściana pokoju to są same okna od sufitu do podłogi wiec nie mogę ich w żadne sposób zastawić, mam jedną kanapę szarą drugą czerwoną, pokój chciałbym w szarości i bieli, tak jak reszta mieszkania Jakieś inspiracje ?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vudankim
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 69

PostWysłany: Wto 20 Wrz 2016, 16:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio wymieniałam panele w moim domu i miałam wielki dylemat co i jak. Jednak znalazłam bardzo ciekawe forum http://www.forum.parkiet.pl/ na którym wypowiada się wielu fachowców, którzy zajmują się kładzeniem paneli czy parkietu, doradzili mi i w mig mogłam udać się do sklepu po towar.!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 115, 116, 117 ... 190, 191, 192  Następny
Strona 116 z 192

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group