Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dom Weselny w okolicach Poznania- maj-czerwiec 2017 szukam

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
asia871
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Kwi 2010
Posty: 29
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie 12 Lip 2015, 18:31    Temat postu: Dom Weselny w okolicach Poznania- maj-czerwiec 2017 szukam Odpowiedz z cytatem

Witajcie uśmiech szukam miejsca na zorganizowanie wesela dla ok 150 osób z poprawinami i noclegami dla prawie wszystkich osób, pomyślałam o domach weselnych. Znajoma, która brała ślub w zeszłym roku uświadomiła mi jak bardzo różnią się ceny obiektów reklamujących się na portalach i tych, które np. powstały niedawno i albo nie zdążyły się rozreklamować albo nie robią tego z innych nieznanych mi powodów.
normalne jest to, że oferty tych reklamujących się zdążyłam już przejrzeć, ale zastanawiam się, czy macie jakieś mniej znane miejsca, takie perełki godne polecenia? uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
werka90
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Gru 2014
Posty: 7
Skąd: Kielce

PostWysłany: Pią 24 Lip 2015, 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam skorzystać z wyszukiwarki Eventime - obecnie to największa baza sal nie tylko na wesele ale i konferencje uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arhi
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Paź 2015
Posty: 2
Skąd: Zalasewo

PostWysłany: Czw 29 Paź 2015, 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

asia871 --> gdybyś coś znalazła daj proszę znać, szukam dokładnie tego samego uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annababe82
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Lip 2016
Posty: 3

PostWysłany: Pią 22 Lip 2016, 12:30    Temat postu: a ja polecam Pałac Jaśminowy Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajne miejsce Pałac Jaśminowy niedaleko Poznania. Tutaj link do strony
http://saleilokale.pl/pl/2134/Palac-Jasminowy/

Super wygląda z zewnątrz. Jest jeszcze kilka na saleilokale.pl:D

popr.pisownię/mod/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group