Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dj Flesh z Flesh Agency - opinie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
plastelina
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Lut 2013
Posty: 6

PostWysłany: Pon 18 Lut 2013, 13:28    Temat postu: Dj Flesh z Flesh Agency - opinie Odpowiedz z cytatem

Przeszukałam forum i nie znalazłam żadnych opinii na temat Macieja Wilkanowskiego, znanego jako Dj Flesh z firmy Flesh Agency, chciałabym poznać Wasze opinie na jego temat, czy wszystko to co jest napisane na stronie to prawda? Czy rzeczywiście nie pije podczas wesela? Czy gra na profesjonalnym sprzęcie? Jak wygląda wybór utworów na playlistę? No i najważniejsze czy jest naprawdę takim dobry Dj'em? Wesele mam za 8 miesięcy i chyba to już najwyższa pora, żeby zaklepać jakiegoś dobrego Dj'a Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
djwarszawa
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Sie 2010
Posty: 28
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 27 Lut 2013, 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ocenie od strony technicznej, jako że jestem niejako konkurencją ...

Z tego co widzę w galerii to sprzęt na poziomie, oświetlenie też. Dopytaj co jest w pakiecie, ew zapytaj o modele sprzętu a efekty działania światel możesz zobaczyć na YouTube.

Dziwi mnie to że nie spotkałaś się z tym DJem i nie zadałaś jemu w/w pytań.

Polecam się spotkać i zapytać o wątpliwości.


Michał
_________________
DJ na wesele Warszawa

Mój profil na facebooku : http://www.facebook.com/djwesele
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
plastelina
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Lut 2013
Posty: 6

PostWysłany: Czw 19 Gru 2013, 16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spotkałam się z dj'em tak ja mi doradzaliście i ustaliliśmy wszystko, bardzo sympatyczny koleś, podałam mu listę piosenek "must have" no i teraz czekam na wielki dzień, nie wiem cyż dobrze zrobiłam, ale poprosilam, żeby zorganizował karaoke Very Happy mojego przyszłego męża poznałam właśnie na karaoke, z koleżanką śpiewałyśmy piosenkę: bohemian rhapsody zespołu queen a on podszedł po naszym występie i powiedział, że nigdy nie słyszał gorszego wykonania i tak się zaczęło uśmiech nie muszę mówić, że właśnie na weselu chcę zaśpiewać bohemian rhapsody Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
djwarszawa
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Sie 2010
Posty: 28
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 3 Sty 2014, 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Udało się - to najważniejsze uśmiech
_________________
DJ na wesele Warszawa

Mój profil na facebooku : http://www.facebook.com/djwesele
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gaya
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Paź 2015
Posty: 5

PostWysłany: Sro 7 Paź 2015, 10:16    Temat postu: Maciej Wilkanowski z Flesh Agency opinie Odpowiedz z cytatem

Byłam na weselu kuzynki, które prowadził ten DJ. Impreza na poziomie, super muzyka, świetna atmosfera i bardzo mi się podobała dekoracja światłem uśmiech Żałuję, że byłam chora i musiałam wcześniej wyjść, ale i tak bawiłam się dłużej niż przypuszczałam, że dam radę uśmiech Także polecam- przesympatyczny człowiek uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gaya
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Paź 2015
Posty: 5

PostWysłany: Pią 29 Sty 2016, 10:41    Temat postu: Flesh Agency- obecnie Playdjs Odpowiedz z cytatem

Tylko, że teraz tak patrzę to już nie jest Flesh Agency chyba, tylko Playdjs- bo stronę też zmienili na playdjs. pl no i jak poznałam Macieja Wilkanowskiego to na wizytówce miał DJ MW. W każdym razie to ta sama firma i osoba. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AgataKruczyk
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 11

PostWysłany: Sob 9 Lip 2016, 10:37    Temat postu: dj z playdjs Odpowiedz z cytatem

Ostatnio właśnie dj Maciej Wilkanowski był w telewizji śniadaniowej - http://pytanienasniadanie.tvp.pl/25849817/wodzirej-czy-konferansjer-wesele-doskonale widać, ze ma dużą wiedze na temat tego co robi i że to jest jego pasją.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
playskin
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Lis 2017
Posty: 107

PostWysłany: Pon 4 Gru 2017, 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dj są świetni, dobrze prowadzą imprezy

zamówienie jak najbardziej spersonalizowane
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pepperjj
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Lut 2019
Posty: 1

PostWysłany: Wto 12 Lut 2019, 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maciej prowadził moje wesele, nie mogę powiedzieć o nim złego słowa. Fajny facet, z sercem do tego co robi. Pracuje na dobrym sprzęcie, ma super listę piosenek, potrafi rozkręcić imprezę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group