Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

SAXONIA - Sala weselna Łódź
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Sale weselne, domy weselne, restauracje, hotele
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Saxonia
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Mar 2016
Posty: 2
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro 9 Mar 2016, 13:21    Temat postu: SAXONIA - Sala weselna Łódź Odpowiedz z cytatem

SAXONIA
SALA WESELNA
ŁÓDŹ



Wesela są wspaniałym ukoronowaniem miłości dwojga ludzi.
To jedyna uroczystość, która na zawsze pozostaje w pamięci nowożeńców i chyba wszystkich uczestniczących; najbliższej rodziny, przyjaciół.

Uroczyste przyjęcia weselne organizowane w Saxonii cechuje wyjątkowa dbałość o szczegóły wystroju sali, wyśmienita kuchnia, doskonała obsługa.
Czyni to każde przyjęcie w Saxonii wyjątkowym.

Salę weselną, wejście do niej, otoczenie plenerowe, przygotowujemy bardzo starannie, zawsze z wielkim zaangażowaniem, indywidualnie pod każdą uroczystość.

Sala otoczona jest dużym, pięknym ogrodem, w którym znajdują się ławeczki oraz altana.

Dodatkowo ustawiliśmy w nim do Państwa dyspozycji duże eleganckie namioty okolicznościowe, mieszczące 120 osób, w których organizujemy ceremonie ślubne.


Dla potrzeb organizacji wesela zapewniamy także:

możliwość dowolnego ustawienia stołów, wybór różnokolorowej dekoracji sali bankietowej,
we współpracy ze znakomitymi zespołami muzycznymi
i Dj'em możemy zadbać o oprawę muzyczną wesela,
bogate i zróżnicowane menu dostosowane do Państwa życzeń,
dekorację stołu przaśnego w różnych wersjach,
w zależności od pory roku,
wykwalifikowany i doświadczony personel kelnerski
i kucharski,
nowoczesne zaplecze kuchenne,
klimatyzację sali weselnej,
duży parking na zamkniętym terenie,
inne, nie wyszczególnione.


Organizujemy także:

imprezy w plenerze
bankiety i spotkania firmowe
chrzty, komunie, uroczystości rodzinne
sylwestra i bale karnawałowe


SAXONIA
Małgorzata Janik - Lasota
tel. 042 681-16-40
tel.kom. 504-047-799
ul. Pomorska 571
92-735 Łódź

www.saxonia.pl
saxonia@saxonia.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
m-merci
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Maj 2016
Posty: 1

PostWysłany: Sro 4 Maj 2016, 13:33    Temat postu: Super 18-tka Odpowiedz z cytatem

Serdecznie dziękujemy z całą rodziną za wspaniałą imprezą w Saxonii! Przepyszne jedzenie, pięknie ubrana sala i przede wszystkim świetna zabawa! Mam nadzieję, że będziemy jeszcze nie raz mieli okazję bawić się u Państwa!

Pozdrawiamy Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
memphis.file
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Maj 2016
Posty: 1

PostWysłany: Pon 23 Maj 2016, 9:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ubiegłym roku bawiłam się w tej sali na weselu. Było świetnie. Najfajniejsze było to, że był tam również zorganizowany ślub w plenerze! Super sprawa! Wydaje mi się, że jeśli ktoś nie chce brać ślubu w kościele lub w urzędzie to nie ma lepszego rozwiązania. Sama chciałabym mieć taki ślub, ale teraz już za późno Very Happy
Polecam Saxonię bez najmniejszych wątpliwości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jolkajolka
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 2

PostWysłany: Pon 30 Maj 2016, 14:17    Temat postu: super sala Odpowiedz z cytatem

Organizowałam 4 lata temu w Saxonii swoje wesel i szczerze polecam wszystkim ten lokal na impreze do 100 osób. Wszystko było załatwione tak jak chciałam i nie było z niczym najmniejszego problemu. Bardzo spodobało mi się podejście Pani Małgosi, która naprawdę wkładała całe serce w organizację przyjęcia. Więc wiadomo, że sama impreza wyszła świetnie. Moja kuzynka w tym roku również będzie miała tam wesele i nie mogę się doczekać zabawy na tej sali no i bardzo chciałabym spotkać się z właścicielami, bo są super ludźmi uśmiech Gorąco polecam Saxonię! uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Saxonia
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Mar 2016
Posty: 2
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon 30 Maj 2016, 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będzie nam bardzo miło znów się z Państwem zobaczyć i z pewnością nam się uda! uśmiech

Pozdrawiamy Gorąco!

Saxonia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jolkajolka
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 2

PostWysłany: Sro 1 Cze 2016, 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale świetnie! Bardzo się cieszę! Już nie mogę się doczekać uśmiech

Wszystkiego Dobrego uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kajakow
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Cze 2016
Posty: 1

PostWysłany: Pon 6 Cze 2016, 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajnie, że pamiętają Państwo o dawnych klientach. Również u Państwa byłam jakiś czas temu na weselu znajomej, a teraz sama zastanawiam się czy nie zrobić u Państwa swojego wesele. Pewnie terminy Państwo mają zarezerwowane już z 2 lata do przodu, ale skontaktuję się z Państwem i zapytam.

Pozdrawiam
Kaja uśmiech uśmiech uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
majkamaj
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Cze 2016
Posty: 1

PostWysłany: Pon 20 Cze 2016, 13:01    Temat postu: Genialna impreza Odpowiedz z cytatem

Witajcie,
ostatnio byłam na weselu w Saxonii. Ale było świetnie! Nie wiedziałem wcześniej, że jest w Łodzi takie ładne miejsce! Najbardziej podobał mi się wystrój sali i ogród! Widać było, że dba się w tej sali o każdy, najdrobniejszy szczegół. Prócz tego pyszne jedzenie i naprawdę wspaniała obsługa. A potem gdy poszliśmy sobie do ogrodu to już w ogóle.... Naprawdę ekstra miejsce!

Pozdrawiam wszystkich i naprawdę gorąco polecam uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malec-w
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Lip 2016
Posty: 1

PostWysłany: Pią 8 Lip 2016, 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście to naprawdę super sala! Zastanawiam się po ostatniej imprezie tam czy nie urządzić może w saxonii 18 swojego syna uśmiech Pozdrawiam W.Malec
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ola_panna_mloda
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Cze 2018
Posty: 2

PostWysłany: Wto 12 Cze 2018, 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłam tam na weselu rok temu. Wszystko w porządku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Sale weselne, domy weselne, restauracje, hotele Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group