Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Adwokat od spraw rozwodowych z Łodzi
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Nie 12 Cze 2016, 9:53    Temat postu: Adwokat od spraw rozwodowych z Łodzi Odpowiedz z cytatem

Szukam jakiegoś adwokata zajmującego się sprawami rozwodowymi w Łodzi. Chodzi o moją znajomą która chce wnieść pozew o rozwód. Możecie polecić kogoś z tego zakresu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rozza
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 246

PostWysłany: Pon 13 Cze 2016, 13:27    Temat postu: Re: Adwokat od spraw rozwodowych z Łodzi Odpowiedz z cytatem

jagnam napisał:
Szukam jakiegoś adwokata zajmującego się sprawami rozwodowymi w Łodzi. Chodzi o moją znajomą która chce wnieść pozew o rozwód. Możecie polecić kogoś z tego zakresu?


Rozumiem,że sprawa jest skomplikowana? Bo jeśli mąż zgadza się na rozwód i jeśli oboje małżonkowie sami podzielą sobie majątek to znajoma mogłaby sama napisać pozew.Nie jest to takie trudne bo w sieci są wzory.

Jeśli jednak nie potrafią się ze soba dogadać to faktycznie trzeba skorzystać z uslug prawnika. W Łodzi mogę Ci polecić pana Pawła Niedzialka: http://www.adwokatniedzialek.pl/uslugi/ - tutaj jest jego strona. Pomagał się swego czasu rozwieźć mojej siostrze. Niestety ale w jej przypadku sprawa była dość trudna i bolesna bo mąż zupełnie nie poczuwał sie do opowiedzialności za dzieci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Sty 2014
Posty: 296

PostWysłany: Wto 21 Cze 2016, 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy al. Kościuszki 98 znajdziesz dobrą kancelarię adwokacką, która zajmuje się sprawami rozwodowymi. Zobacz sobie stronę Chróścielewska&Chróścielewski, oni mają wiele lat doświadczenia w branży, cieszą się dobrymi opiniami, takze warto wziać ich pod uwagę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dantecka
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Cze 2016
Posty: 1

PostWysłany: Wto 28 Cze 2016, 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z własnego doświadczenia polecam serdecznie prawników z kancelarii Meritum. Wejdź sobie na stronę poradyprawne-kancelaria.pl. Są bardzo kompetentni, skuteczni i taktowni, doprowadzili do końca naprawdę skomplikowaną sprawę w mojej rodzinie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasio121
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Sie 2016
Posty: 4
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto 23 Sie 2016, 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej zapytać na jakimś forum z Łodzi tam gdzie są ludzie wyłącznie z tego miasta. Będziesz mieć najwiecej opinii, albo po prostu zapytać znajomych... oczko
_________________
http://www.niezniszczalnestawy.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alinka22
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Lip 2016
Posty: 116

PostWysłany: Wto 6 Gru 2016, 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przygotuj się na spotkanie z adwokatem. Moja siostra niedawno się rozwiodła, czytała sporo informacji na ten temat. Podsyłam ciekawy artykuł o tym ile kosztuje pozew rozwodowy na kochamczytać.pl. Życzę Ci aby rozwód przebiegł po twojej myśli i obyście doszli do porozumienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gahko3
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Kwi 2017
Posty: 5

PostWysłany: Sob 22 Kwi 2017, 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem ten adwokat Jastrzębie Zdrój prawo rodzinne jest wart rozważenia uśmiech
_________________
Thomas nadal skupiony był na Gallym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adamila021
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Mar 2017
Posty: 142

PostWysłany: Czw 18 Maj 2017, 16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli z kolei szukacie dobrego adwokata na Śląsku to polecam usługi jakie oferuje kancelaria dąbrowa górnicza . Szybko sprawnie i przede wszystkim profesjonalnie pomogą wam w każdej waszej sprawie prawnej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnMar
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Lut 2017
Posty: 165

PostWysłany: Pią 19 Maj 2017, 13:24    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

Mojej koleżance prowadził sprawę i bardzo pomógł adwokat rozwodowy z Warszawy Tomasz Giziński . Nie należała ona do najłatwiejszych ze względów na to jakie problemy starał się robić jej mąż jednak Pan mecenas bardzo szybko się z tym uporał.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
protka
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Sie 2017
Posty: 5
Skąd: Brenna

PostWysłany: Czw 24 Sie 2017, 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie lepiej poszukać najpierw sprawdzonej porady prawnej w necie? Warto w tej sprawie zerknąć sobie np. tu https://www.blizejprawa.pl/
_________________
Na starość życie staje się trochę monotonne. Śmierć będzie czymś nowym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group