Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Gdzie znaleźliście fotografa?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16, 17  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Gdzie znaleźliscie fotografa
Z polecenia od znajomych
52%
 52%  [ 64 ]
Reklama w internecie
36%
 36%  [ 45 ]
Reklama w magazynie/gazecie
0%
 0%  [ 1 ]
Reklama ogłoszenie na ulicy
2%
 2%  [ 3 ]
Ulotka lub wizytówka na kursach lub naukach przedm.
0%
 0%  [ 1 ]
Targi ślubne
6%
 6%  [ 8 ]
Wszystkich Głosów : 122

Autor Wiadomość
kajab
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Gru 2015
Posty: 20
Skąd: Sopot

PostWysłany: Pon 21 Gru 2015, 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My wybierając fotografa braliśmy pod uwagę opinie innych, jego styl, to czy się dogadujemy i czujemy swobodnie-w końcu spędzał z nami cały dzień, w druga stronę, jako fotograf mogę powiedzieć to samo-fotograf przez 1 dzień staje się najbliższą osobą, towarzyszy nam wszędzie...
Później w końcu nie ile zdjęć oddaje a jakiej jakości i jak przechowuje zdjęcia.
_________________
Love & Lifestyle Photography
www.kajabalejko.com
https://www.facebook.com/balejkophotography/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Nie 28 Lut 2016, 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kierowałam się w wyborze głównie opinią znajomych. Zależało mi na tym aby zdjęcia zostały wykonane ładnie bo nie miałam kamerzysty. Było to niewielkie wesele tak więc uznałam, że w zupełności wystarczy nam ładny album. Przejrzałam masę róznych portfolio, pytałam się praktycznie wszystkich żonatych czy byli zadowoleni ze swoich zdjęć ( tutaj opinie były bardzo różne bo niektórzy byli mniej zadowoleni niektórzy bardziej).
W końcu zdecydowałam się na to studio z Łodzi. Ich zdjęcia od samego początku mi się spodobało i widzę, że dobrze wybrałam. Fotki piękne, dostaliśmy również elegancki album ze zdjęciami. Zastanawialiśmy się jeszcze nad fotoksiążką ale ostatecznie zdecydowaliśmy się na album ( bardziej tradycyjna opcja)>
popr.pisownię/mod/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Czw 16 Cze 2016, 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogę podać namiary na profesjonalny zakład zajmujący się fotografią ślubną. Co prawda są z Olsztyna ale obsługują cały kraj. Są elastyczni, można swobodnie dobierać składniki oferty i negocjować ceny. Kontakty poprzez pw.

popr- usunięta reklama--mod
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozza
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 246

PostWysłany: Wto 13 Wrz 2016, 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawy wybór

Ostatnio zmieniony przez rozza dnia Czw 2 Lut 2017, 14:52, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adelaida
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Gru 2015
Posty: 73

PostWysłany: Pią 7 Paź 2016, 9:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie miałam czasu szukać na własną rękę, więc wybierając fotografa na ślub braliśmy pod uwagę opinię znajomych, którzy w większości korzystali z usług sprawdzonego fotografa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mangorem
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Lis 2016
Posty: 130

PostWysłany: Pon 28 Lis 2016, 18:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najprościej chyba poprzeglądać portfolio różnych fotografów i zobaczyć jaki styl nam odpowiada. Jak nie chcesz tracić czasu na wchodzenie na każdą stronę z osobna to możesz poprzeglądać oferty w katalogach usług ślubnych typu https://www.planujemywesele.pl/katalog/1/kategoria/fotografia-slubna/miasto/katowice,247. Na niektórych możesz sobie posortować po cenie więc jeśli masz maksymalny budżet to ułatwisz sobie w ten sposób życie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozza
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 246

PostWysłany: Czw 2 Lut 2017, 14:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sieci ! Tak szczerze powiedziawszy to nie wiedziałam nawet kogo się zapytać o to jakiego fotografa wybrać. Szczególnie,że pierwsza ze znajomych i rodziny wychodziłam za mąż oraz nie miałam porównania. Któregoś dnia siedliśmy z mężem przed komputerem i przejrzeliśmy sobie strony poszczególnych fotografów. W końcu zdecydowaliśmy się.

Ceny ok, fotografie również ładne. Ze zdjęć jestem zadowolona. W szczególności z sesji uśmiech

popr.pisownię/mod/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MartaWodz
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Lut 2017
Posty: 8
Skąd: Toruń

PostWysłany: Pon 6 Lut 2017, 1:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja znalazłam i fotografa i kamerzystę przez internet uśmiech najlepiej jest porównać sobie parę firm i wybrać najlepszą dla siebie uśmiech Ja znalazłam swoich na https://www.planujemywesele.pl/katalog/1/kategoria/wideofilmowanie ,od razu robią zdjęcia i filmy więc miałam wszystko z głowy bo narzeczony nie chciał dwóch osobnych firm ( w sumie też racja). Aaa i najważniejsze moim zdaniem to to żeby nie bać się firm spoza swojego miasta bo jest wiele fajnych firm tak jak moja która po prostu dojedzie na ślub ( u mnie to będzie Toruń/Łódź ).
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sreg
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Mar 2008
Posty: 356
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 6 Lut 2017, 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej jest popatrzeć na portfolio fotografów i wtedy zdecydować czyje zdjęcia najbardziej nam się podobają uśmiech


http://www.idmultimedia.pl/blog/zdjecia-slubne-asia-slawek/
_________________
Zapraszam http://www.idmultimedia.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Makareneczka
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Kwi 2016
Posty: 6

PostWysłany: Sob 18 Mar 2017, 7:07    Temat postu: re Odpowiedz z cytatem

My zastanawialiśmy się długo nad wyborem fotografa w końcu zdecydowaliśmy się na pana Piotra Piątka z Fridayimage i to była bardzo dobra decyzja. Nasze zdjęcia wyszyły rewelacyjnie. Widać, że dla pana Piotra fotografia to nie tylko zawód, ale też pasja. W każde zdjęcie wkłada kawał serducha, dlatego nasze zdjęcia robią furorę zachwycają wszystkich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16, 17  Następny
Strona 14 z 17

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group