Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

wspólne mieszkanie przed ślubem
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 66, 67, 68, 69  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Kobiety i mężczyźni
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
judytkaxx
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 83

PostWysłany: Pią 7 Sie 2015, 1:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowałam się na mieszkanie ze swoim narzeczonym już rok przed ślubem i uważam, ze to była bardzo dobra decyzja. Dopiero podczas wspólnego mieszkania poznaliśmy się dużo lepiej. Teraz jesteśmy w trakcie pierwszego remontu uśmiech Próbujemy zmienić naszą łazienkę na bardziej funkcjonalną. Jest wyjątkowo mała, ale jednak udało mi się znaleźć ciekawe podpowiedzi w sieci. Warty uwagi jest dla mnie ten artykuł : http://www.wnetrzaplus.pl/art1941-mala-lazienka-w-jaskrawych-kolorach-robisz-to-zle.html uśmiech Dobranie koloru to nie jest taka prosta sprawa!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Pią 7 Sie 2015, 9:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My zamieszkaliśmy ze sobą przez przypadek tak naprawdę.
Kolega miał z nim zamieszkać i nie chciał i z łaski poprosił mnie. hehe:P
Ale po przeprowadzce okazało się, że życie razem jest naprawdę inne. Docieraliśmy się, bo on jest bałaganiarzem, a ja uwielbiam porządek.
Potem kupiliśmy mieszkanie, przeżyliśmy wspólny remont. Osiedliliśmy się.
I siedząc na balkonie w nowym domu jak stare małżeństwo doszliśmy do wniosku, że weźmiemy ślub. I teraz jest super. Cieszę się, bo znamy się jak łyse konie. uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
trrennda
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Gru 2015
Posty: 3

PostWysłany: Wto 15 Gru 2015, 9:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też jestem za wspólnym mieszkaniem, można człowieka lepiej poznać, czy będzie cokolwiek robił czy raczej będzie chciał być księciem nie robiącym nic..
_________________
benzacne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
amanda12
Gość





PostWysłany: Czw 17 Gru 2015, 23:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem to jest najlepszy test na to by sprawdzić jak bardzo potrafimy się dogadać. Inaczej sie zachowuje człowiek jak spedza się ze sobą tylko kilka godzin dziennie, a inaczej jak jest to 24h na dobę oczko Z moim juz obecnie mężem miałam problem tylko w kwestia sprzatania mieszknia uśmiech Jednak od kiedy jego kumpel polecil mu środki czystosci z https://ejedrek.eu/ to on głównie o to dba w naszym mieszkaniu oczko
Powrót do góry
anna991
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 30

PostWysłany: Pon 25 Sty 2016, 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem nie ma nic złego w wspólnym mieszkaniu przed ślubem My pobieramy się w przyszłym roku ale jeszcze w tym roku razem zamieszkamy. Znalazłam już tanie przeprowadzki kraków i pozostało tylko spakować się i zamówić transport. Nie przejmujemy się zdaniem rodziny i otoczenia bo to nie ma sensu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Pon 16 Maj 2016, 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o przeprowadzki to ja mogę polecić firmę z Wrocławia http://bk-przeprowadzki.pl. Moja przyjaciółka korzystała z ich usług i była bardzo zadowolona z jakości obsługi. Moim zdaniem lepiej wynająć firmę z polecenia bo to gwarancja zadowolenia uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Magnolia123
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Cze 2016
Posty: 2

PostWysłany: Sro 15 Cze 2016, 22:25    Temat postu: Nowe czasy Odpowiedz z cytatem

Mamy XXI wiek i nie sądzę, że mieszkanie przed ślubem to coś zdrożnego. Przecież nie chcemy kupować kota w worku prawda? Chyba, że wiara zabrania, to cóż trzeba się godzin na ograniczenia jakie nakłada na nas religia, jeśli traktujemy ją serio, przestrzegamy zasad, tych nieżyciowych również. Ja całe szczęście jestem ateistką uśmiech
_________________
Zwariowana jestem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
q1aser
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Lip 2016
Posty: 3
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Nie 31 Lip 2016, 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem przed ślubem im wiecej się mieszka razem tym lepiej. Jak ktoś mało ze sobą mieszka to po ślubie jest rozczarowanie i szybki rozwód uśmiech Sprawdzone na wielu przypadkach...
_________________
najlepszedlakobiety.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Arnav
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Gru 2016
Posty: 5

PostWysłany: Sro 21 Gru 2016, 16:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MOim zdaniem normalna rzecz. NIc w tym dziwnego
_________________
Nie daj się omamić!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
singer
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Gru 2016
Posty: 7

PostWysłany: Czw 29 Gru 2016, 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nawet tego wymagałam, pół roku minimum mieszkania razem i dopiero decyzja o ślubie, dlaczego tak? no trzeba się właśnie dotrzeć, czasami może się okazać że to nie jest to - wiadomo w chwili wielkiego zakochania uważamy że to osoba na całe życie ale TRZEBA się upewnić.

-
rachunkowość studia warszawa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Kobiety i mężczyźni Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 66, 67, 68, 69  Następny
Strona 67 z 69

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group