Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Podróż poślubna w PL?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sreg
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Mar 2008
Posty: 356
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 28 Sty 2016, 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam góry i jeśli miałabym wybierać Polskie morze a góry to zawsze bez zastanowienia pojadę na południe kraju oczko
_________________
Zapraszam http://www.idmultimedia.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
minko
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Lut 2016
Posty: 1

PostWysłany: Pon 29 Lut 2016, 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a dlaczego nie? my spędziliśmy swoją podróż poślubną w Sopocie, w naprawdę cudownym, atrakcyjnym i romantycznym hotelu SOLEIL BOUTIQUE HÔTEL hotel sopot , niezapomniane chwile, przemiła obsługa która super się nami zajmowała kiedy czegoś było trzeba uśmiech miejsce śliczne, no idealne jak dla młodej pary uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
roko20
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Sty 2015
Posty: 121
Skąd: Białystok

PostWysłany: Sro 2 Mar 2016, 9:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sreg napisał:
Uwielbiam góry i jeśli miałabym wybierać Polskie morze a góry to zawsze bez zastanowienia pojadę na południe kraju oczko

Ja także jestem za górami. W górach można pochodzić nawet w czasie złej pogody, a często zmienia się ona w ciągu dnia na tyle, by cieszyć się pięknymi widokami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sreg
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Mar 2008
Posty: 356
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 15 Mar 2016, 17:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

roko20 napisał:
sreg napisał:
Uwielbiam góry i jeśli miałabym wybierać Polskie morze a góry to zawsze bez zastanowienia pojadę na południe kraju oczko

Ja także jestem za górami. W górach można pochodzić nawet w czasie złej pogody, a często zmienia się ona w ciągu dnia na tyle, by cieszyć się pięknymi widokami.


Dokładnie uśmiech Nigdy nie byłam typem leżenia plackiem
_________________
Zapraszam http://www.idmultimedia.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Sro 11 Maj 2016, 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że góry uśmiech Polskie góry to dla mnie jedno z najpiękniejszych miejsc na świecie. Możecie popatrzeć sobie na noclegi Karpacz, to zbiór bardzo fajnych miejsc noclegowych. Myślę, że Wam przypadną do gustu uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koralina
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Lut 2016
Posty: 10

PostWysłany: Pon 23 Maj 2016, 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm.. a co powiesz na Szczecin? Niby wciąż Polska ale o krok od Niemiec więc tydzień to idealny czas na to aby obejść nie tylko stronę polską ale i niemiecką. Dobrze wybrać jakiś hotel ze spa czy jakimś innym rodzajem wypoczynku, z tego co pamiętam, to hotel Rycerski ma własną saunę i magiczną restaurację: http://www.hotelewam.pl/633-hotel-rycerski-szczecin.html. BYłam tam kiedyś na konferencji i bylo naprawdę przyjaźnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Pon 23 Maj 2016, 23:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My planujemy wypad nad Polskie morze. Niby nic ale w sumie zawsze to ta podróż poślubna będzie Very Happy Noclegi upatrzyłam w Łeba noclegi. W Łebie jest ładnie i oprócz morza, jezioro w pobliżu... No i myślę że aż tak się nudzić nie będziemy Embarassed Zawsze jest co pozwiedzać Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sierpniowaPM
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Cze 2016
Posty: 12

PostWysłany: Nie 5 Cze 2016, 18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukam fajnego miejsca na noc poślubną. Niestety dopiero zaczełam pracę i nie uzbiera mi się urlop. Dlatego wypad weekendowy byłby wsam raz. Znacie jakieś fajne miejsca spa lub niekoniecznie spa - coś co nadaje się na weekend?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ferdo
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Cze 2016
Posty: 1

PostWysłany: Pon 6 Cze 2016, 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a dlaczego niby nie? Pogoda ostatnio jest naprawdę piękna, w lecie to samo, poza tym wynajęcie ładnego apartamentu na kilka dni zrekompensuje nawet niezbyt fajne warunki pogodowe, także zdecydowanie polecam zajrzeć na apartamenty trójmiasto
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sierpniowaPM
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Cze 2016
Posty: 12

PostWysłany: Pon 6 Cze 2016, 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki uśmiech przejrzę w wolnym czasie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group