Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Co aktualnie robisz? :) C.D
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 472, 473, 474 ... 486, 487, 488  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sob 4 Cze 2016, 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie wczoraj w pracy facet opierdzielił na 100zl przy wydawaniu. Myślałam że się zapłaczę smutny szef i teściowa za mnie zapłacili aż mi głupio bo to ja się dałam wrobić a oni za mnie płacą smutny
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Nie 5 Cze 2016, 19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kasia_90 napisał:
A mnie wczoraj w pracy facet opierdzielił na 100zl przy wydawaniu. Myślałam że się zapłaczę smutny szef i teściowa za mnie zapłacili aż mi głupio bo to ja się dałam wrobić a oni za mnie płacą smutny


Nic się nie przejmuj ja jestem zdania że karma wraca, ja też bym chciała ufać ludziom ale niestety trzeba uważać i być czujnym.

U mnie niedziela bardzo leniwie byliśmy z pieskiem na długim spacerze a resztę dnia spędziliśmy w ogrodzie.

efkalinka jak wesele ?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Nie 5 Cze 2016, 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oo Efkalinka jak zabawa? uśmiech Ja wczoraj i dziś również bawiłam się na weselu uśmiech Zabawa bardzo fajna, smaczne jedzenie, świetny zespół, sprośne przyśpiewki, wesołe towarzystwo. Bardzo przyjemnie spędzony czas uśmiech A od jutra nowy tydzień... W tym miesiącu kończę okres próbny. Ale minęło...

Mam wrażenie, że wszyscy wokół wyprzedzają mnie z ciążą. W rodzinie i wśród znajomych tyle dziewczyn już ma dzieci lub jest w ciąży... Zdaliśmy sobie z Mężem sprawę, że najwcześniej nasze dziecko urodzi się, gdy Mąż będzie miał 28 lat i troszkę nas to postawiło do pionu. Jakoś sobie wcześniej nie zdawaliśmy z tego sprawy, że stajemy się coraz starsi. Muszę podkreślić, że nigdy nie chcieliśmy długo czekać z dzieckiem, ale w praktyce wyszło na to, że wcale nie tak łatwo się zdecydować. Po mału zaczynamy się nastajać. Jedyne co mnie hamuje to fakt, że na pewno przez najbliższe 1,5 roku jak nie dłużej nie otrzymam umowy na czas nieokreślony. Ale i tak teraz nie jest pora na podejmowanie decyzji, bo w tym roku nie możemy się starać.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serena
maniak
maniak


Dołączył: 27 Sie 2013
Posty: 1583

PostWysłany: Pon 6 Cze 2016, 4:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj widzę, że wysyp wesel i się wszyscy bawią uśmiech
Mani_ani 28? Mój mąż ma 30 i jakoś się nie przejmuje język Swoją drogą przyznam rację co do trudności podjęcia decyzji, w naszym przypadku będziemy starymi rodzicami.

W weekend widziałam się z chrześniakiem... Very Happy Jest taki mądry i duży i ładny i zdolny i w ogóle taki cud Very Happy
_________________
Taka zwykła wariatka,czyli zło konieczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
only_hope
maniak
maniak


Dołączył: 17 Kwi 2011
Posty: 1201
Skąd: śląsk

PostWysłany: Pon 6 Cze 2016, 7:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mani_ani napisał:

Mam wrażenie, że wszyscy wokół wyprzedzają mnie z ciążą. W rodzinie i wśród znajomych tyle dziewczyn już ma dzieci lub jest w ciąży... Zdaliśmy sobie z Mężem sprawę, że najwcześniej nasze dziecko urodzi się, gdy Mąż będzie miał 28 lat i troszkę nas to postawiło do pionu. Jakoś sobie wcześniej nie zdawaliśmy z tego sprawy, że stajemy się coraz starsi. Muszę podkreślić, że nigdy nie chcieliśmy długo czekać z dzieckiem, ale w praktyce wyszło na to, że wcale nie tak łatwo się zdecydować. Po mału zaczynamy się nastajać. Jedyne co mnie hamuje to fakt, że na pewno przez najbliższe 1,5 roku jak nie dłużej nie otrzymam umowy na czas nieokreślony. Ale i tak teraz nie jest pora na podejmowanie decyzji, bo w tym roku nie możemy się starać.

My z mężem mieliśmy 28 lat gdy urodziło się nasze dziecko, teraz mamy po 32 i znowu będziemy rodzicami. Tak więc wiekiem tak bym się nie przejmowała...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Pon 6 Cze 2016, 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wesele jak wesele. Było ok, ale ja już żyję swoim,a z młodymi jakoś związana nie byłam.uśmiech
Gorzej niestety, że wczoraj dowiedziałam się, że kilka dni temu moja kosmetyczka zachorowała na ospę, a byłam u niej jak mogła mnie zarazić. ja ospy nie miałam i w sumie nie wiadomo czy byłam szczepiona. (zresztą ta kosmetyczka była szczepiona, a teraz leży w pęcherzach).
Dzisiaj rano byłam na szczepieniu, wczoraj szybko znajoma lekarka podrzuciła receptę. Najgorsze jest to, że kobieta zachorowała na ospę i nie powiadomiła swoich klientek. Dla mnie to jest koszmar:/
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Pon 6 Cze 2016, 16:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chodzi o to, że 28 lat to sporo, ale o to, że chciałam się wyrobić do mojej 30 z dwójką dzieci, a widzę, że będzie z tym ciężko. Teraz mam 25 lat, Mąż 26, jeśli zostanę w tej pracy na stałe to umowę na czas nieokreślony będę mieć najwcześniej za 1,5 roku, a nuż np za 2,5 roku. Także liczmy 2 lata do umowy na czas nieokreślony, potem w najlepszym wypadku rok w sumie na starania i ciążę, rok na macierzyński i nagle wychodzi 29 lat. A przecież po powrocie do pracy wypadałoby trochę popracować, przypomnieć sobie co się robiło, odsapnąć, więc do kolejnych starań ze dwa lata. My jesteśmy typem ludzi, który dużo myśli, może za dużo. I wiem ,że nie będzie łatwo zdecydować się na dziecko, więc kolejne miesiące będą upływać na odkladaniu. Póki co zastanawiam się czy czekać na umowę na czas nieokreślony, czy w drugiej połowie przyszłego roku się starać o dziecko. Tak zeby miec te dwa lata pracy w zawodzie, a potem po macierzynskim szukac pracy od nowa.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sreg
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Mar 2008
Posty: 356
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 6 Cze 2016, 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

efkalinka napisał:
sreg napisał:
efkalinka, a skąd pośpiech za potomstwem? uśmiech jeśli mogę zapytać oczywiście uśmiech

a kto powiedział, że to pośpiech?uśmiech Jesteśmy razem 7 lat, a ja podlatuję już pod 30. To ostatni dzwonek:)


I wszystko jasne uśmiech
_________________
Zapraszam http://www.idmultimedia.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
serena
maniak
maniak


Dołączył: 27 Sie 2013
Posty: 1583

PostWysłany: Pon 6 Cze 2016, 17:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po pracy... ufff.... dobrze, że ten dzień się kończy...
Mam nadzieję, że ten tydzień pracy będzie ciut lepszy od poprzedniego, bo ciężko to widzę....
Sprawdzam nowe szkoleni, oferty pracy.... szukam zmian, a z drugiej strony nie mogę wystawić pewnych osobników.. ot taka zwykła naiwna lojalność...
_________________
Taka zwykła wariatka,czyli zło konieczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Wto 7 Cze 2016, 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mani nie jest łatwo z takimi decyzjami, czasem trzeba wybierać co jest ważniejsze. Ja wybrałam rodzinę z resztą po macierzyńskim chyba nie będę miała gdzie wrócić i nie wiadomo czy będę w zawodzie w ogóle pracować...

Stwierdziliśmy że co ma być to będzie, nasza młoda jutro kończy pół roku a my już myślimy o drugim dziecku, bo przed 30 chcemy się z trójką wyrobić jak Bóg da a potem zająć się wychowywaniem, no i ja będę musiała jakiejś solidnej pracy poszukać a łatwe to nie będzie... No ale dla nas ważniejsza jest rodzina, a sytuację ekonomiczną mamy taką że na razie mogę siedzieć w domu. W prawdzie przy drugim dziecku macierzyńskiego już nie będzie no ale damy radę.

Wieki mnie tu nie było Shocked
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 472, 473, 474 ... 486, 487, 488  Następny
Strona 473 z 488

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group