Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dziecięce kosmetyki .
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Sro 20 Kwi 2016, 7:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za dużo wypilas na tym weselu....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Sro 20 Kwi 2016, 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

atina napisał:
Za dużo wypilas na tym weselu....


Chyba tak...jak mnie denerwuje nachalność takich reklam...

A wracając do tematu ja gdyby w szpitalu pediatra nie podsunęła myśli z emolientem pewnie stosowała bym ziajkę od razu, ale może to słuszne myślenie bo dzieciaki na początku są bardzo wrażliwe. Nie ma co popadać w paranoję ale faktycznie przez te 3 pierwsze miesiące można używać, a potem pasuje odstawić żeby za bardzo skóry nie przyzwyczaić. Koleżanka stosowała u córki emolienty przez pierwsze pół roku a później jak przeszła na zwyczajne kosmetyki to dziecko miało ogromne skórne problemy i długo się z tym męczyły... No ale wiadomo każde dziecko inne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
korcia1802
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Sty 2014
Posty: 695
Skąd: podlaskie

PostWysłany: Czw 28 Kwi 2016, 9:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny polecam Wam zajrzeć na bloga srokao, ostatnio wrzuciła analizę kosmetyków ziajki, ja miałam raz szampon na ciemieniuchę ale już nie używam, za dużo syfu...

A naprawdę, najlepiej używać jak najmniej kosmetyków, a emolienty jak już to jak najnaturalniejsze. Skóra maluchów najlepiej sama się regeneruje, ja myję samą wodą z olejkiem migdałowym i kilka kropli płynu do kąpieli babydream lub sylveco. I skóra jest cudna, a mieliśmy azs, emolium i oilatum tylko to pogarszało.... Z emolientów polecam serię LATOPIC, jest fajna i tania uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Czw 28 Kwi 2016, 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korcia dzięki zajrzę w wolnej chwili oczko

EDIT: Korcia zwątpiłam po przeanalizowaniu wiadomości z bloga... masakra ile w tych kosmetykach jest parabenów i innych konserwantów... A Ty co polecasz pytajnik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Czw 2 Cze 2016, 15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w końcu kupiłam Oilan baby. Na blogu dobra ma opinię uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Pią 3 Cze 2016, 9:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja przerzuciłam się na kosmetyki babydream chociaż jestem zwolenniczką kupowania polskich produktów... No trudno, po tych nic się jej nie dzieje a skład mają naprawdę dobry i ceny przystępne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Pią 3 Cze 2016, 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez potem przejdę na babydream. Obecnie używam tego produktu na rozstępy i jestem bardzo zadowolona uśmiech w poprzedniej ciazy wyszły mi tylko na tyłku, a tam nie smarowałam. W tej ciąży nigdzie nic mi nie wyszło uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Sob 4 Cze 2016, 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na początku większość osób używa kosmetyków na bazie emolientów także fajnie że się w nie zaopatrzyłaś. Z babydreamów jestem zadowolona, skóra po nich miękka, bez zmian i przyjemnie pachną.

Zazdroszczę Ci, ja po ciąży wyglądam fatalnie-rozstępy na tyłku, nad biodrami, na piersiach, udach i co najgorsze nawet zeszły mi na łydki, także guzik z tego że w ciąży przytyłam tylko 8 kg... Większość z nich wyszła w ostatnim miesiącu. Teraz chodzę w długich przewiewnych spodniach, a jak sukienka/spódnica to długa albo w rajstopach, nie chcę myśleć co będzie jak przyjdą upały po 40 stopni...I nie wymyślam, bo te rozstępy na łydkach, zwłaszcza w dole kolanowym wtglądają jak żylaki. A od 3 miesiąca smarowałam się regularnie i nic to nie pomogło. Niestety genetyki nie oszukam... Mama, moja babcia i siostry mamy też mają masę rozstępów, także chyba nic nie poradzę... Mam tylko nadzieję że przy drugiej ciąży, nie powychodzą większe, bo chociaż brzuch jakimś sposobem mi ominęły... smutny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Nie 5 Cze 2016, 7:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przy pierwszej przytyłam 28kg a teraz 19kg uśmiech ciesze się ze chociaż rozstępy mnie ominęły uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Nie 5 Cze 2016, 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja od poczatku do kąpieli używam mydełka z bambino a balsamu używam z nivei uśmiech oliwki wręcz niecierpię język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 7 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group