Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Niebanalne dekoracje - pompony tiulowe ;)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karolcia9966
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Kwi 2016
Posty: 1

PostWysłany: Czw 14 Kwi 2016, 11:47    Temat postu: Niebanalne dekoracje - pompony tiulowe ;) Odpowiedz z cytatem

Oferuję własnoręcznie wykonane pompony z tiulu oczko Idealnie nadają się na wszelakie uroczystości, są też świetnym elementem dekoracyjnym naszego mieszkania oczko

Nie przepłacajcie bo u mnie kupicie najtaniej - pompony są solidnie wykonane a przy większym zamówieniu (więcej niż 10 sztuk) oferuję państwu rabaty oczko U mnie kupicie państwo taniej niż na allegro oczko
Czas oczekiwania od 6 -14 dni roboczych oczko Oczywiście termin zależy od momentu dostarczenia mi materiałów, państwo wybieracie interesujący was kolor tiulu, ja go zamawiam i przystępuję do pracy oczko

Wysyłka tylko paczką poleconą koszt ok 10 -14 zł (zależy od ilości). Chyba że wolicie państwo inny sposób przesyłki, jest to możliwe do ustalenia oczko

Więc wykonuję pompony o średnicy:

5 cm - 4,50 zł/ szt
10 cm - 7,50 zł/szt
15 cm - 12 zł/ szt
20 cm - 17 zł/ szt
25 cm - 20,50/ szt
30 cm - 26 zł/ szt
35 cm - 33 zł/ szt
40 cm - 39 zł/szt

Najtaniej, solidnie - ZAPRASZAM serdecznie oczko



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Magdusia1988
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 65

PostWysłany: Pon 18 Kwi 2016, 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Planując takie dekoracje warko zadbać, aby również inne dodatki (np. tiul na stołach i na krzesłach http://www.planowaniewesela.pl/warto_wiedziec/dekoracje-krzesel-na-slub-i-wesele) były w podobnym stylu i kolorze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bezniku
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 369

PostWysłany: Pią 20 Maj 2016, 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie ręcznie robione dekoracje są całkiem fajne.Ja też widziałam sporo fajnych pomysłów na dekoracje na stronie http://www.weselinka.pl/ . Nie mam zmysłu artysty więc strony z propozycjami dekoracji oglądam chętnie, może coś wpadnie mi w oko uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mister123
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 7

PostWysłany: Pon 30 Maj 2016, 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem lepsze są zwykłe tradycyjne kwiaty. Co nie zmiana faktu, że twoje pompony są ładne i dobrze wykonane uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group