Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

operacja plastyczna brzucha przed ślubem
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
denia
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Gru 2015
Posty: 7

PostWysłany: Nie 27 Gru 2015, 20:13    Temat postu: operacja plastyczna brzucha przed ślubem Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny co o tym sądzicie? Ślub bierzemy w 2017 roku, chciałabym pięknie wyglądać w tym dniu. Jak się odchudzałam mimo ćwiczeń na moim brzuchu jest okropna, obwisła skóra. Jak się dowiadywałam juz u krawcowej można jakoś to zatuszować gorsetem ale co...na nocy poślubnej będę bez gorsetu przecież. A chciałabym dla niego być piękna już zawsze.
Co myslicie o operacji powłok brzusznych? Już się dowiadywałam, wybrałam klinikę Dermed w Łodzi i dr Dorotę Żukowską. Ale mam mętlik w głowie - operowac ten brzuch czy nie. Co sądzicie?Warto?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rodezja09
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Gru 2012
Posty: 12

PostWysłany: Pią 8 Sty 2016, 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a teraz nie jesteś dla niego piękna? ogląda cię tylko w worku? język
_________________
Niebo to my!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gabryskka
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Maj 2016
Posty: 375

PostWysłany: Pią 27 Maj 2016, 8:42    Temat postu: Tak Odpowiedz z cytatem

Jeśli masz to zrobić dla siebie i lepiej się z tym czuć to ja uważam ze warto uśmiech Sama robiłam zabieg po porodzie bo uważałam że zle wyglądam, pojechałam do Łodzi do kiniki Dermed do doktor Żukowskiej i w ogóle nie załuje, maż też odczuł ze lepiej i pewniej się czuje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Sob 28 Maj 2016, 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Operacja operacją mnie bardziej dziwi to , że wiążesz fakt dobrego wyglądu ze ślubem, Uważam , że kobieta powinna dobrze się czuć i dobrze wyglądać dla siebie, jeśli ty pokochasz siebie inni nawet nie zauważą twoich defektów.

To jak każda operacja jest dość poważną sprawą, ale jeśli Cię na to stać i uszczęśliw Cię to to dlaczego nie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anegdotka
kandydat
kandydat


Dołączył: 31 Maj 2016
Posty: 11
Skąd: kraków

PostWysłany: Pon 29 Sie 2016, 12:08    Temat postu: plastyka brzucha Odpowiedz z cytatem

moja znajoma akurat przed slubem zoperowąła powłoki brzuszne, no ale wiadomo ze to trzeba myslec dużo przed. Oni mają termin slubu na czerwiec 2017 więc mogła sobie na to pozwolić. Operowała się w maju tego roku w Łodzi, u dr Doroty Żukowskiej. No ale już wygląda to super. Wiadomo że to poważna operacja i rekonwalescencja trwa ale widząć Agę teraz jak wygląda- stwierdzam ze warto
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolina147
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Sty 2019
Posty: 2

PostWysłany: Sro 2 Sty 2019, 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, uważam, że warto-sama bym zaszalała uśmiech
w końcu to najważniejszy dzień, wiec wiadome jest że każda ma się czuć najpiękniej jak tylko może.
Sama się zastanawiam i rozważam opcje zabiegu na Słowacji. Cenowo wychodzi taniej i warto uśmiech dobre efekty, niższa cena i chwalą sobie opiekę w klinice oczko
Sprawdzałam głównie ofertę https://www.operacje-plastyczne-slowacja.pl/ - i jeśli się zdecyduje przed moim ślubem to będzie to właśnie to miejsce oczko może Cię zainteresuje ! Pozdrawiam uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Sro 23 Sty 2019, 16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taką operację oczywiście można wykonać ale z dużym wyprzedzeniem przed danym wydarzeniem. Niestety rekonwalescencja przy takich operacjach zawsze trochę trwa. Jeśli już zdecydujesz się na operację to zajrzyj sobie na stronę https://zagielmed.pl/, jest to bardzo dobra i sprawdzona klinika z Lublina.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barksi
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sty 2018
Posty: 739

PostWysłany: Pon 1 Lip 2019, 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukasz sprawdzonych ludzi od medycyny estetycznej, to poszukaj opinii od klientów na ich temat za pomocą tej strony https://klinikiurody.com.pl/ będziesz miał przy jej pomocy jasny i klarowny podgląd na sytuację.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
densy
gaduła
gaduła


Dołączył: 05 Lis 2018
Posty: 484

PostWysłany: Pią 12 Lip 2019, 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może nie trzeba iśc aż pod nóż a pomogłaby taka laserowa liposukcja - https://klinikamiracki.pl/lipolife-3g/ Dzięki temu naprawdę skóra mocno sie ujędrnia. Mi po ciąży pomogło niesamowicie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
landryneczka
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Lut 2019
Posty: 144

PostWysłany: Sob 27 Lip 2019, 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no nie wiem czy takie cos da efekty... ja mialam liposukcje wodną https://katowice.dermed.pl/pl/zabiegi/liposukcja-wodna-body-jet/ w Katowicach w Dermed i wygladam fajnie. Taki efekt chcialam uzyskac wiec jestem zadowolona
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group