Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Obraz drukowany na ścianie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rozza
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 246

PostWysłany: Wto 10 Maj 2016, 11:51    Temat postu: Obraz drukowany na ścianie Odpowiedz z cytatem

Rozważam zamówienie takiego cuda z naszym zdjęciem ślubnym, ale nigdy nie widziałam tego na zywo.

Moze macie / widziałyście takie prace i mozecie napisac czy wyglada to fajnie czy raczej badziewnie i tandetnie HMM pytajnik?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Wto 10 Maj 2016, 15:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem Ci,że bardzo fajnie to wygląda. Ja zamawiałam jakiś czas temu kilka takich obrazów tutaj:
https://fedkolor.pl/

Zrobiłam z nich kolarz. Drukowałam nie zdjęcie ze swojego ślubu ale foty moich dzieci oraz z podróży. Bardzo ladnie to prezentuje się na ścianie. O wiele lepiej niż zwykłe nadrukowane na kartonie obrazki.

W sieci są konfiguratory, za pomocą ktorych możesz zaprojektować zdjęcie tak aby wyglądało jak namalowane. Spróbuj.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group