Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Blizny potrądzikowe
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Pią 29 Sty 2016, 10:30    Temat postu: Blizny potrądzikowe Odpowiedz z cytatem

Co robicie z bliznami po trądziku? To jedno z moich największych zmartwień obecnie... Niestety moja buzia nie jest gładka, a chciałabym, aby znowu taka była. Robiliście kiedyś laserowe usuwanie blizn? Słyszałam, że w Vici Clinic w Krakowie robią taki zabieg i zastanawiam się, czy nie skorzystać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porcelanowa
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Lut 2016
Posty: 277

PostWysłany: Pią 6 Maj 2016, 16:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też miałam podobny problem i laserem udało się pozbyć blizn. Trzy zabiegi, właśnie w krakowskim salonie Vici Clinic, wystarczyły. Są co prawda trochę bolesne ale można skórę znieczulić maścią Emla a dla rezultatu warto trochę pocierpieć uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lioness
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Paź 2012
Posty: 528

PostWysłany: Wto 10 Maj 2016, 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też robiłam, na razie dopiero pierwszy zabieg, ale już widać różnicę. Tylko że ja robiłam na ramionach i dekolcie.
Weźcie pod uwagę, że po robieniu laseru na twarzy przez pierwsze kilka dni nie wyjdziecie na ulicę, bo wygląda się okropnie język Ja na szczęście musiałam tylko nosić bluzki z długim rękawem i bez dekoltu i nie było nic widać. U mnie trwało nieco ponad 2 tygodnie zanim ślady zniknęły. Pierwsze kilka dni to jest jedno wielkie poparzenie.
I wiosna i lato to nie jest dobry czas na robienie zabiegu, bo nie wolno absolutnie się po tym opalać.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Czw 17 Maj 2018, 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na szczęście obecnie jest dostępnych wiele sposobów na pozbycie się blizn. Poza domowymi sposobami, istnieją także specjalne maści czy plastry. Jeśli to nie pomoże, to ostatecznością jest zabieg laserowy. Ze swojej strony mogę polecić wam tę stronę http://wszystkoobliznach.pl/ - znajdziecie tam wiele informacji na temat blizn i sposobów ich usuwania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
noya
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lis 2017
Posty: 150

PostWysłany: Sro 23 Maj 2018, 16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja się wybierałam na laser i tam nie dotarłam bo blizny prawie zniknęły po potraktowaniu ich bio-oilem, niby taki niepozorny olejek a jednak potrafi nieraz zdziałać cuda
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fiona45
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 161

PostWysłany: Sob 23 Mar 2019, 19:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto takie blizny usunąć na pewno specjalnymi preparatami np. https://sutricon.pl/ . Na pewno się takie sprawdzą pod wieloma względami. Każdy może spróbować bo to nie boli, a pomaga.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnnMa
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Kwi 2019
Posty: 49

PostWysłany: Pon 27 Maj 2019, 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałam bardzo brzydkie blizny, wydałam mnóstwo pieniędzy na dermatologów i różne preparaty, które wcale nie pomagały. Dopiero laserowe usuwanie zmian skórnych kraków dało efekty. Teraz mam gładką buzię i żadnych przebarwień. dermatologia laserowa kraków pomogła mi pozbyć się kompleksów uśmiech Nie marnujcie pieniędzy na kremy, maści itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiapora
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Sie 2018
Posty: 16

PostWysłany: Pią 7 Cze 2019, 8:03    Temat postu: podkład Odpowiedz z cytatem

Ja od dłuższego czasu staram się używam lżejszych kosmetyków, które nie będą zapychać mojej skóry. Zdecydowałam się na kosmetyki z eshopannabelle mają też bardzo dobre akcesoria. Ostatnio kupiłam od nich pędzel do podkładu. Nie robi plam i jest bardzo solidnie wykonany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lola42
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Sie 2020
Posty: 176

PostWysłany: Wto 26 Sty 2021, 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam udać się do fachowej kliniki ESDERM z Wrocławia. Najlepiej jak lekarz Ci pomoże z bliznami, mi pomogli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1098

PostWysłany: Pon 1 Lut 2021, 23:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie polecam Octenicare. Nie znam drugiego takiego preparatu, który tak poradziłby sobie z bliznami jak on. Wystarczyło regularnie go stosować i uzbroić się w cierpliwość i efekty same przyszły.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group