Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jaki lekarz od wypadania włosów Gdańsk

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rozza
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 246

PostWysłany: Wto 26 Kwi 2016, 7:54    Temat postu: Jaki lekarz od wypadania włosów Gdańsk Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny ratunku.Włosy lecą mi jak nigdy wcześniej .Nie wiem co się dzieje bo zawsze miałam bardzo łądne włosy ale teraz to jakaś tragedia.... Wygladają naprawdę kiepsko. Dzisiaj z rana się czesałam to nie dość,ze na szczotce było bardzo dużo moich włosów to jeszcze wyciągnęłam sobie dłonią całą kępę włosów z głowy... Boję się,ze może być to łysienie plackowate chociaż oglądałam sobie zdjęcia i to nie to ;/ Może doradzicie do kogo, najlepiej na fundusz wybrać się w Gdańsku albo okolicach bo mogę dojechac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Sro 27 Kwi 2016, 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lysienie plackowate jest bardzo charakterystyczne bo wlosy wypadaja w okoreslonych miejscach. Nie jest to wypadanie na calej glownie rownomiernie ale robia ci sie takie gole placki Wiem bo moja kolezanka sie na to leczyla ale nie wiem co u niej bo przeprowadzila sie do innego miasta i nie mamy kontaktu. sama jestem z gdanska i rowniez mialam problem z wypadaniem wlosyw. nie chodzilam na fundusza ale prywatnie do kliniki dermatologika na sklodowskiej. nie wiem czy jest sens pisac sie na fundusz. nie jest tak teraz ze mozna jest isc bez skierowania. musisz miec skierowanie i czeka sie po kilka miesiecy a leczenie wypadania wlosow nie jest refundowane. lekarz nie przypise ci niczego innego niz jakies wcierki czy witaminy ktore mozesz kupic sobie sama ................................
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozza
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 246

PostWysłany: Czw 28 Kwi 2016, 9:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wcieram obecnie odzywke jantar i biore biosilice ale efektuw nie widze niestety smutny po miesiacu powinno byc troche widac co nie? Jestes zadowolona z tego miejca o ktorym tutaj piszesz? widzisz jakies efekty? napisz prosze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Sro 4 Maj 2016, 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widze bo jestem po kuracji. Robilam ta kuracje na jesieni. wczesniej mialam kilka badan ktore pokazaly w jakiej kondycji jest wlos. szczescie ze cebulki byly u mne zywe w tych miejcach co wypadaly wlosy i dzieki temuleczenie moglo byc skuteczniejsze. Mialam dermapen i jest to wstrzykiwanie takiej specjalnej substancji, która odzywia skore glowy. Efekt naprawde dobry. Wlosy praktycznie zaczely mi odrastac. Tak wiec super
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozza
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 246

PostWysłany: Sro 4 Maj 2016, 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie daj kontakt. Najwyzej sama sie dopytam jeszcze o szczegoly i sie zapisze. Bo widocznie nie ma cos ie leczyc samodzielnie przyda sie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Sro 4 Maj 2016, 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie ma sensu sie leczyc samemu co sama wiem i teraz troche zaluje ze tak pozno sama sie zglosilam na terapie bo jakbym sie wczesniej zglosia to pewnei leczenie byloby szybsze. im wczesniej pojdziesz tym jest to skuteczniejsze. tutaj jest ich strona: http://clinicadermatologica.pl/ - masz tam numer telefonu to sie dopytaj o wszystko. Powiedza ci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Pią 17 Cze 2016, 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A słyszałyście o czymś takim jak lekarz online? Koleżanka mi ostatnio opowiadała o tej usłudze, sama korzysta ze stałej opieki medycznej u nich i jest bardzo zadowolona. Wydaje mi się, że w dzisiejszych czasach to całkiem dobry pomysł. Jeśli chodzi o ich usługi to polecam poczytać https://edoktor24.pl/uslugi, gdzie znajdziecie wszystkie niezbędne informacje. Super sprawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 701

PostWysłany: Pią 18 Mar 2022, 17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj raczej nie ma co się zastanawiać. Jeśli chodzi o problemy z włosami, to warto podjąć jak najszybsze działania. Na stronie https://drturowski.pl/pl/przeszczep-wlosow-warszawa/ znalazłem sporo informacji na temat tego, w jaki sposób można wykonać skuteczny przeszczep.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinkki
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Lip 2018
Posty: 506

PostWysłany: Pon 28 Mar 2022, 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sieci z pewnością znajdziesz namiary na sprawdzonych lekarzy z branży.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group