Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Mamusiowe pogaduszki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 171, 172, 173 ... 185, 186, 187  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
myszka426
moderator
moderator


Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 4826
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon 2 Maj 2016, 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kasia_90 napisał:
No tak też robię uśmiech ja z małym minimum raz dziennie wychodzę. Tu nie o to chodziło. Tylko że niby mnie później na krok nie odstąpi


Nie do końca tak jest moja Patrycja od 3 lat chodzi do przedszkola z aklimatyzacją od pierwszego dnia nie było problemu bardzo chętnie i bez płaczu zostawała.

Nie jest powiedziane że Mariusz będzie trzymał się twojej spódnicy bez przerwy.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Wto 3 Maj 2016, 7:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to mnie trochę uspokoiłaś uśmiech a tak z innej beczki.. Jak nauczyć małego do butli? Kurde zamiast ciągnąć to gryzie a jak zaciągnie to odrzuca.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
myszka426
moderator
moderator


Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 4826
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto 3 Maj 2016, 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spróbuj mleko zrobić i mu po prostu dać , jak poczuje że mleko leci zacznie ciągnąć , ale ja na początek bym kupiła nakładki i karmiła dalej piersią.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Wto 3 Maj 2016, 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no ja nie mam zamiaru rezygnować z piersi ale jak gdzieś wyjezdzamy np i nie ma możliwości żeby go nakarmić piersią to chciałabym mieć taką możliwość że wypije z butli. Niestety nie pomaga że w butelce jest mleko bo już nie raz próbowałam. Gryzie dopóki nie zaciągnie i później odpycha i już nie chce
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Wto 3 Maj 2016, 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nakladki to kiepski pomysl przy karmieniu piersia, zaburzaja laktacje.
Moja coreczka tez nie chce pic z butelki, nie uzywa tez smoczka. Dzieci karmione piersia zesto tak maja. Mozna awaryjnie podac mleczko z lyzeczki, kubeczka albo strzykawka.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Wto 3 Maj 2016, 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale będzie umiał z takiego kubka? Chciałabym żeby potrafił z butli bo to jednak wygodniejsze niż z łyżeczki na jakiejś wycieczce i nie byłby taki mokry. A w czerwcu jedziemy nad morze i tak się zastanawiam jak to rozwiązać
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Wto 3 Maj 2016, 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na wyjezdzie to najwygodniej karmic piersia przeciez uśmiech Myslalam, ze chodzi Ci o zostawianie butli z mlekiem jak masz gdzies wyjsc i zostawic z kims dziecko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Wto 3 Maj 2016, 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No też uśmiech ale przede wszystkim jak gdzieś jedziemy dalej i nie ma możliwości wyciągnąć cycka język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Wto 3 Maj 2016, 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój jest zostawiany i z moją mamą i teściową, teściem, moim bratem itp. a i tak jest mój i koniec uśmiech i jest na maxa obrażony jak wracam. Taki typ.

W dodatku podjęłam decyzję, że zostanę z nim w domu do 3rż. Niestety w rezonansie wyszło niedotlenienie, w obszarze odpowiedzialnym za rozwój ruchowy, nie wiadomo ile potrwa rehabilitacja (9,5mca - wciąż nie raczkuje, nie siada, nie wstaje), no i przez te jego oskrzela nie jest wskazane, żeby chodził do przedszkola. A jak mam płacić obcej kobiecie to wolę już sama zostać w domu, choć nie powiem - plan zakupu działki (rekreacyjnej nad jeziorem) się przez to opóźni, bo jednak to jedna wypłata mniej. Acz nie ma co przeliczać na pieniądze, bo zdrowie najważniejsze.
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
myszka426
moderator
moderator


Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 4826
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto 3 Maj 2016, 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz rację zdrowie najważniejsze , ale tak czy tak jedna wypłata mniej bo babie musisz zapłacić a nie wiadomo jak się będzie do dziecka odnosić. Może być nianią z powołania , a może też być nianią która chce zarobić kasę nie wysilając się wcale. Powodzenia w rehabilitacji
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 171, 172, 173 ... 185, 186, 187  Następny
Strona 172 z 187

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group