Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dziecięce kosmetyki .
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Wto 29 Wrz 2015, 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sudocrem jest na odparzenia, u nas stoi sobie w szafce i czeka na czarną godzinę, jak widać już podrażnienia.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
korcia1802
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Sty 2014
Posty: 695
Skąd: podlaskie

PostWysłany: Sro 30 Wrz 2015, 6:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas do prania mleczko lovela jest ok.
Do pupy bepanthen i linomag na zmianę. Kąpiemy w emolium bo mała ma skórę alergiczną ale czasem myjemy w zwykłym płynie dada 3w1 z biedronki. Ma bardzo dobry skład i małej pasuje. Do tego krem na wiatr i mróz nivea na spacery jak mi się przypomni a mocno wieje. Sudocrem mam maleńki z pudełka szpitalnego ale nie używamy, jest na czarną godzinę Razz no i smaruję twarz kremem latopic Jak coś się zaczerwieni... ale to już na alergiczną skórę, więc nie każdemu potrzeba Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Sro 30 Wrz 2015, 8:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sudokrem dopiero jak będzie powazniejszy problem, to nie jest profilaktyczny specyfik. My nigdy nie uzywalismy jeszcze, bepanten/alantan w razie podraznien ladnie sobie radzą uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Sro 30 Wrz 2015, 8:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O mamo a kuzynka używa sudokremu codziennie i chyba traktuje to jak normalny krem... No nic, fajnie poczytać Wasze opinie zapiszę sobie spostrzeżenia i będę się zastanawiać co i jak oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Czw 1 Paź 2015, 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

offtop: sudocrem jest dobry na wypryski - zasusza je idealnie uśmiech
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marlenqa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2012
Posty: 623

PostWysłany: Pią 2 Paź 2015, 6:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz używamy kosmetyków z nivea, a na samym początku olivka do kąpieli Bambino albo właśnie Nivea i mydełko- też bambino. Antosiowe ubranka bardzo długo prałam w proszkach i płynach dla dzieci- lovela albo bobini- co akurat było w promocji w sklepie- ponieważ po normalnych proszkach miał uczulenie. Moim zdaniem proszki do dziecięcych ubranek nie niszczą tak ubranek jak normalne tzn. są delikatniejsze i kolory nie blakną (a co za tym idzie i plamy...)
Do pupy tylko bephanthen i tylko jak była zaczerwieniona. A raz przy takim mega odparzeniu- grypa żołądkowa- nieśmiertelna mąka ziemniaczana, wietrzenie pupy i przeszło w tempie ekspresowym. A na pupę przez cały okres pieluchowania pampersy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Pią 8 Kwi 2016, 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy macie jakieś zdanie wyrobione o ziajce od 1 dnia życia? Mówię o płynie. Przy Lenie go stosuje ale to jest inny, już dla starszego dziecka. A jestem ciekawa jaki jest ten dla noworodka.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Wto 19 Kwi 2016, 9:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Atina mówisz o tym do kąpieli pytajnik

Ja go kupiłam przed porodem, ale w szpitalu kazali na początku używać emolium. Po zużytych dwóch dużych butlach czyli gdzieś jak młoda miała niecałe 4 miesiące zaczęliśmy używać właśnie tego z ziajki i jest super. Bardziej tłusty niż emolium i do tego trzeba się było przyzwyczaić, ale fajnie nawilża skórę, no i naszej Anie nie szkodzi. W ogóle używam maści pośladkowej z tej serii i kremu do codziennej pielęgnacji. Miałam też szampon na ciemieniuchę i bardzo sobie chwalę, używam go też teraz. Ziajka ma tanie kosmetyki ale jakościowo naprawdę dobre, ale Ana nie ma żadnych skórnych problemów, więc może akurat u niej się sprawdzają te kosmetyki a nie wiadomo jak zareaguje inne dziecko.

Żałuję tylko bo przed porodem jak kompletowałam wyprawkę, kupiłam największe opakowanie sudokremu a używałam go tylko w szpitalu. Odpukać młoda miała do tej pory tylko raz odparzoną pupę i to właśnie w szpitalu. Także ten sudokrem pewnie pójdzie do kosza jak go nie wykorzystam do grudnia, chyba że komuś dam, ale wiadomo jak to z takimi rzeczami jest.

Jedyne co jest problematyczne, to teraz przy wzmożonym ślinieniu ma małe liszaje na buzi, no i bardzo jej wysycha skóra na zewnątrz dłoni, bo jak sobie wyciera buzę to wysycha od tego ślinienia. Koleżanka poleciła mi krem do skóry wrażliwej, suchej i atopowej atoperal baby. Smaruję jej buzię po 3-4 razy dziennie i po 3 dniach nie ma już nic. Także super sprawa. Jestem tylko trochę zła bo na stronie producenta pisze że kosztuje 10 złotych a ja w aptece zapłaciłam 25 zł za 50 ml....ehh... no ale trudno, uważam że i tak jest wart tej ceny bo działa świetnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Wto 19 Kwi 2016, 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja właśnie lubię kosmetyki z ziaji. W takim razie zrobię tak jak Ty. Oilatum na początek,a później spróbujemy ziaje. uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
weselnik
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Paź 2015
Posty: 6

PostWysłany: Wto 19 Kwi 2016, 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy to dla dzieci, czy dla nas- zawsze warto sięgnąć po naturalne kosmetyki. Nie wiem, jak można używać tych wszystkich wysuszających i nie tylko skórę kosmetyków z drogerii... Ja zawsze korzystam ze strony: https://www.cosdlazdrowia.pl/, robię od razu zakupy na śniadanie, obiad, kolacjęoczko Zdrowa żywność!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 6 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group