Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wasze ulubione słodycze
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Forumki w kuchni
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Sob 16 Kwi 2016, 9:13    Temat postu: Wasze ulubione słodycze Odpowiedz z cytatem

"Kiedy widze słodycze to kwice"-wpisujcie tu swoje ulubione słodycze, na widok których Wam slinka cieknie

uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rozza
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 246

PostWysłany: Sro 20 Kwi 2016, 12:09    Temat postu: Re: Wasze ulubione słodycze Odpowiedz z cytatem

jagnam napisał:
"Kiedy widze słodycze to kwice"-wpisujcie tu swoje ulubione słodycze, na widok których Wam slinka cieknie

uśmiech


Ciasto pieczone przez moją mamę. Piernik z suszonymi bakaliami i miodem uśmiech Pycha. Brałam od niej przepis miliony razy ale nie potrafię nadal upiec tego ciasta jak to ona potrafi.

Uwielbiam jeszcze chałwę.Próbowałam wielu rodzajów. Zagranicznej ukraińskiej, chałwy tureckiej, irańskiej ale nie ma lepszej chałwy niż nasza polska chałwa Wedla. Jem ją samą ale czasami również używam do ciast. Dzisiaj z rana pozwoliłam sobie na chwilę rozpusty i kupiłam sobie większe opakowanie:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matrimonio
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 409

PostWysłany: Sob 14 Maj 2016, 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mam słabość do chałwy... I mam zamiar ją sobie sama przygotować, ale ciągle o tym zapominam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kondzio89
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Maj 2016
Posty: 12

PostWysłany: Sro 25 Maj 2016, 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie najlepszymi słodyczami są złote kuleczki czyli Ferrero Rocher. Po prostu mógłbym je jeść non stop. Są przepyszne, nie wiem czy kiedykolwiek jadłem lepsze słodycze a w swoim życiu próbowałem słodyczy z rożnych stron świata. Dobre są też M&M i zwykła gorzka czekolada z Wedla. Słodycze są pyszne ale trzeba mieć umiar bo co za dużo to nie zdrowo.
http://www.spozywczo.pl/hurtownia-slodyczy


Ostatnio zmieniony przez Kondzio89 dnia Czw 31 Sie 2017, 7:17, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matrimonio
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 409

PostWysłany: Wto 31 Maj 2016, 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ojej, ale bym teraz zjadła rafaello. Albo kremówkę... Pyszności!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Sro 19 Paź 2016, 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi cały czas po głowie chodzą żelki - nie mogę się na niczym innym skupić Very Happy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sikorka
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Gru 2010
Posty: 196

PostWysłany: Pią 21 Paź 2016, 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Schoko-bons! Ale teraz nabrałam ochoty. Muszę chyba jutro z rana zamówić. Na szczęście z frisco dostarczają do domu uśmiech https://www.frisco.pl/pid,616/n,kinder-schoko-bons-cukierki/stn,product . Specjalnie jakoś nie chciałoby mi się jechać do marketu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gwarphone
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Paź 2016
Posty: 3

PostWysłany: Sro 26 Paź 2016, 13:45    Temat postu: forumki w kuchni Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam krówki, pochłaniam każde ilości. Szczególnie smakują mi te kruche za ciągnącymi nie przepadam
_________________
Jeżeli twój telefon jest na gwarancji... sprawdzenie parametrów po numerze IMEI
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Nie 6 Lis 2016, 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak się człowiek odchudza to co ma jeść?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Sob 12 Lis 2016, 10:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No no kochana słodycze na diecie nie są polcane. Sugerowałabym zrobić sobie raczej coś zdrowszego. Może sałatkę czy po prostu zjeść troche owoców. Zaczyna się sezon na cytrusy, które są mało kaloryczne ( sama wprost uwielbiam pomarancze).

Jesli złapie Cie głód pomiędzy posiłkami to polecam zupe ogórkową:
https://www.przepisy.pl/przepis/zupa-ogorkowa-8

Nie jest tłusta a gasi pragnienie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Forumki w kuchni Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group