Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

A ile za DJ'-a ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
roko20
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Sty 2015
Posty: 121
Skąd: Białystok

PostWysłany: Sro 9 Mar 2016, 8:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobrze opisane koszty Dja. Zawsze jestem za tym, by uświadamiać ludzi o naszych kosztach. Wtedy stają się bardziej świadomi, podejmowanych przez siebie wyborów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Meg95
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Gru 2015
Posty: 67
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sob 12 Mar 2016, 16:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My chyba się zdecydujemy na DJ, ale to musiałby być taki co jest też jakby wodzirejem. Jesteśmy w stanie więcej zapłacić , ale takiego to chyba ze świecą w ręku szukać ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Meg95
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Gru 2015
Posty: 67
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sob 12 Mar 2016, 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My chyba się zdecydujemy na DJ, ale to musiałby być taki co jest też jakby wodzirejem. Jesteśmy w stanie więcej zapłacić , ale takiego to chyba ze świecą w ręku szukać ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Meg95
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Gru 2015
Posty: 67
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sob 12 Mar 2016, 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My szukamy DJ, ale i świetnefgo wodzireja w jednym . Jesteśmy w stanie więcej zapłacić, ale takiego to chyba z świecą w ręku szukać ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Meg95
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Gru 2015
Posty: 67
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sob 12 Mar 2016, 17:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My szukamy DJ, ale i świetnego wodzireja w jednym . Jesteśmy w stanie więcej zapłacić, ale takiego to chyba z świecą w ręku szukać ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DjLushyn
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Mar 2016
Posty: 15
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sob 12 Mar 2016, 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są naprawdę dobrzy dj-e tzw. "człowiek orkiestra" jednakże samemu naprawdę ciężko jest ogarnąć nawet jeżeli masz gigantyczne doświadczenie.
Polecam szukać duetów, Ja gram w duecie i widzę gigantyczną różnicę.
Jeżeli w okolicy nie masz duetów, poszukaj 2 osobnych dj/wodzirejów. W naszym gronie ludzie nie skaczą sobie do gardeł Cool
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Judytka_Tom
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Lis 2014
Posty: 100
Skąd: Sopot

PostWysłany: Czw 17 Mar 2016, 8:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety nie zgodzę się. Orkiestra to jednak orkiestra….Każdy to powie, wtedy klimat na weselu robi się taki swojski. Z DJ jest troszkę sztywno…. U nas na weselu grał fajny zespół. Zrobili parę zabaw, grali do białego rana. Nawet goście po weselu dzwonili skąd mieliśmy zespół…

Proszę nie spamować reklamami na forum. Post poprawiłem./mod/
_________________
Don't give up!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AgataKruczyk
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 11

PostWysłany: Nie 10 Kwi 2016, 12:12    Temat postu: dj Odpowiedz z cytatem

Moja siostra właśnie miała dj aż z ciekawości podpytam ile płaciła, wiem, że miała dj z agencji Playdjs chyba dj Paweł, ale ogólnie wszyscy super się wybawili. Dobrze, że jest taki wątek o cenach, ludzie mogą się zaznajomić z tym i dowiedzieć ile to kosztuje.

popr.pisownię/mod/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Czw 14 Kwi 2016, 8:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że bardzo dużo zależy od tego jakiego dj wybierzecie. Ja miałam dja na swoim weselu i na pewno nie było sztywno ( konkretnie ich http://bluesound.net.pl/ ) . Bardzo fajnie prowadził całe wesele a goście dobrze się bawili.Czego dowodem jest to,że zaczęli wychodzić o 5 rano a wesele zakończyło się o 8... Tak tak. Było to chyba jedyne wesele , na którym bawiłam się do rana z gośćmi w komplecie.
Jestem mega zadowolona.Może nie jest najtaniej ale naprawdę znają się na tym co robią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
Strona 13 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group