Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

kucharki czy catering???pomocy!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Meg95
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Gru 2015
Posty: 67
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią 5 Lut 2016, 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też się z tobą zgadzam, na to samo wyjdzie bo sama brałam taką opcję pod uwagę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adelaida
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Gru 2015
Posty: 73

PostWysłany: Czw 11 Lut 2016, 9:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że catering sobie lepiej poradzi z tak dużą i ważną imprezą jaką jest wesele. Przede wszystkim dlatego, że catering ma doświadczenie w organizowaniu różnego rodzaju imprez na różną ilość gości. Od małych po ogromne. Firmy, które działają od lat na rynku mają profesjonalnych kucharzy i kelnerów, którzy wiedzą jak obsługiwać gości. Nie wyobrażam sobie zatrudniania kucharki, która gotuje tylko co jakiś czas. O cateringu można też znaleźć więcej opinii od osób, które ich sprawdzili. Wy wynajęliśmy catering http://ecateringwarszawa.pl ponieważ zasmakowało mi ich jedzenie podawane na imprezie firmowej. Każda potrawa była pięknie przystrojona i była przepyszna. Obsługa była profesjonalna i dyskretna, szybko reagowała na potrzeby gości. Zastanów się na spokojnie czego ty wymagasz od od jakości potraw i obsługi i sama odpowiesz sobie na pytanie catering czy kucharka. To Twój dzień uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Meg95
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Gru 2015
Posty: 67
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw 11 Lut 2016, 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio rozczarowałam się kataringiem, który koleżanka zamawiała dużą imprezę rodzinną- ładne dekoracje, ładnie podany, ale tak kompletnie bez smaku, że jadło się jak sieczkę. Na pewno wybiorę miejsce na wesele, gdzie smacznie gotuje kucharz . Właśnie wybieramy się wkrótce na niedzielny obiad incognito
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Sro 17 Lut 2016, 8:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wolę catering. Wszystko jest zorganizowane, nie muszę się martwić. No i nie przepadam za menu typu rosół i kotlet, wolę coś bardziej nowoczesnego. W Wielkopolsce działa firma, która nazywa się Powozownia i ona zajmowała się cateringiem u mojej siostry na weselu. Muszę Wam powiedzieć, że jedzenie było pyszne i bardzo fajnie podane. Warto sobie zajrzeć na ich stronę, trochę pooglądać zdjęć i poczytać na ich temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Leilla
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Mar 2016
Posty: 11

PostWysłany: Pią 4 Mar 2016, 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też dziękuje za kucharkę. Mam jeszcze w dniu ślubu albo tuż przed martwić się, ze kucharka chora albo nie może pracować z innych przyczyn? O nie, to nie na moje nerwy. Wolę mieć wszystko zaklepane i pewne, dobrze zorganizowane. Dobra organizacja to klucz udanego wesela, nie ma co ukrywać, to podstawa. Catering mamy już zamówiony z lokalnej podwarszawskiej (Janki) firmy z restauracji Ajax. Catering sprawdzony na komunii u córki koleżanki, więc wiemy, że bezie dobrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Nie 20 Mar 2016, 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Poznaniu polecam firmę cateringową Powozownia. Znajoma rok temu organizowała wesele i właśnie oni zajmowali się u niej cateringiem - jedzenie było przepyszne, pięknie podane, naprawdę super sprawa. Z tego, co wiem, to zajmują się też cateringiem na dużych imprezach bo widziałam ich na Męskim Graniu. Podrzucam numer telefonu na wypadek, gdyby ktoś się zainteresował: 61 662 36 65.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dra.ka88
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 3

PostWysłany: Pią 8 Kwi 2016, 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zależy jaką znasz kucharkę i jaki znasz catering. Uważam (jeśli sala ma swoją kuchnię), że to bez różnicy kogo zatrudniamy, ważne by jakościowo było dobre uśmiech !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
epowinska
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Kwi 2016
Posty: 2

PostWysłany: Nie 10 Kwi 2016, 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgadzam się, wszystko zależy od sali w jakiej mamy wesele i od znajomości uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mysz86
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Kwi 2016
Posty: 1

PostWysłany: Sro 13 Kwi 2016, 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak zamówisz catering to się o nic nie musisz martwić oczko a co do kucharek - różnie to bywa - jak z polecenia to OK, jak z doświadczeniem przy tego typu imprezach też ok. Tylko produkty sama kupujesz i się męczysz a catering zrobi wszystko za Ciebie.
_________________
Serwis komputerowy Warszawa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porcelanowa
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Lut 2016
Posty: 277

PostWysłany: Sro 20 Kwi 2016, 7:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no, moim zdaniem kucharki to dość staroświeckie podejście. Ja bym wynajęła catering. Znam firmę Powozownia w Poznaniu, dużo się o nich mówi u nas w mieście. Ja osobiście widziałam ich na imprezach plenerowych, catering bardzo fajny. Ale slyszałam, że świetnie organizują również wesela i imprezy służbowe. Moim zdaniem warto spróbować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15  Następny
Strona 12 z 15

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group