Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jakie perfumy i zapachy preferujecie?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Seks przed ślubem
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rozza
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 246

PostWysłany: Czw 7 Kwi 2016, 6:52    Temat postu: Jakie perfumy i zapachy preferujecie? Odpowiedz z cytatem

Wiadomo, ze są zapachy które są bardziej i mniej pociągające. Jakie stosujecie na co dzień, aby "zwabić faceta" uśmiech ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Czw 7 Kwi 2016, 8:31    Temat postu: Re: Jakie perfumy i zapachy preferujecie? Odpowiedz z cytatem

rozza napisał:
Wiadomo, ze są zapachy które są bardziej i mniej pociągające. Jakie stosujecie na co dzień, aby "zwabić faceta" uśmiech ?


Takie jakie mi się podobają. Chociaż powiem Ci,ze mężczyźni mają coś z zapachami i jak kobieta ładnie pachnie to mają na nią chrapkę.... Fajne są:
Sexual Attraction
Love Desire
Pheromone essence
Chociaz najbardziej podobały mi się Love Desire. Obecnie mamy fazę na afrodyzjaki. Testujemy sobie Sex Elixir i powiem Ci,że bardzo fajne ! Dawno już nie mialam takiej ochoty na seks jak po tym środku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozza
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 246

PostWysłany: Pon 11 Kwi 2016, 5:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak się to przyjmuje? I czy aby nie działa tak na Ciebie sam fakt,że bierzesz afrodyzjak. I to na Ciebie tak wpływa ? Very Happy

No i czy jest to jedynie dla kobiet czy mężczyźni również mogą coś takiego sobie przyjmować?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Wto 12 Kwi 2016, 6:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dużym skrócie działa tak, że bardziej się po nim chce jeżeli wiesz co mam na myśli uśmiech
Czasami jak się ma kiepskie dni czy gdy stosuje się antykoncepcję hormonalną - lub po prostu wkracza się w wiek, to nie zawsze się chce.
Jest to więc taki kobiecy wspomagacz uśmiech
A nie wiem czy na facetów działa - stosowałam jedynie na sobie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szwagierka
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Kwi 2016
Posty: 35

PostWysłany: Pon 25 Kwi 2016, 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Davidoff Cool Water i Mexx Ice Touch - niezmiennie używam ich od wielu, wielu lat. Czasami kupuje inne zapachy, aczkolwiek zazwyczaj po kilku użyciach zaczynają mi śmierdzieć lub najzwyczajniej mi się nudzą. Dodam, że nigdy nie kupuję w Sephorze i Douglasie - tam upatruje sobie kolejny zapach, a później kupuje go np. na iperfumach (najlepszy sklep wg mnie) czy allegro o połowę taniej uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MadziaK
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Sty 2016
Posty: 26

PostWysłany: Pon 12 Lut 2018, 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kocham perfumy Lempickiej i Escada Magnetism, są słodkie, zmysłowe, takie właśnie lubię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasix86
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Lip 2017
Posty: 594

PostWysłany: Sro 28 Lut 2018, 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to kilka marek bardzo lubię, a tą znacie https://kontigo.com.pl/marki/calvin-klein.html ? uśmiech ck ma super perfumki, zawsze szukam jakiejś dobrej okazji żeby kupić. Warto bo jakościowo są 10 na 10
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
racionale
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Mar 2015
Posty: 45

PostWysłany: Pią 6 Kwi 2018, 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie królują odpowiedniki aktualnie.
ostatnio ulubiony to Efeinity czyli odpowiednik Eternity Calvina Kleina. Ładny kwiatowy zapach:)
i odpowiednik dla Coco Mademoiselle nazywajacy się Cocoe Marybelle. Na edp24.pl zazwyczaj kupuję i znajdujdę odpowiedniki.
http://www.edp24.pl/p221,pa-137-paris-avenue-cocoe-marybelle-perfumy-50ml.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hikerouo
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Gru 2017
Posty: 12
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw 24 Maj 2018, 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytałam i w sumie wiem z doświadczenia, że w czołówce tej kategorii jest zapach Chanel Mademoiselle. Bardzo wielu facetom podobają się wszelkie zapachy tej marki https://perfumy.pl/firm-pol-116-Yves-Saint-Laurent.html (są słodkie/kwiatowe). Ja myślę, że tutaj niestety niema żadnej reguły. Mój mąż np. uwielbia zapach Wave z Hollistera uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agabaga
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Sty 2018
Posty: 8

PostWysłany: Nie 23 Wrz 2018, 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeby zwabić faceta stosuję urok osobisty:) A wracając do tematu perfum- bardzo lubię Cartier: https://perfumy.pl/firm-pol-31-Cartier.html. Nie dość, że zapach jest świeży i trwałyprzez co każda kobieta może się poczuć wyjątkowo, to jeszcze flakoniki są prześliczne! Trzymam je w łazience i każda koleżanka o nie pyta i się zachwyca:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Seks przed ślubem Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group