Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Meble kuchenne na wymiar czy gotowe
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Forumki w kuchni
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Czw 17 Mar 2016, 10:59    Temat postu: Meble kuchenne na wymiar czy gotowe Odpowiedz z cytatem

Hej. Czeka mnie remont kuchni i tak się zastanawiam czy inwestować w meble na wymiar. Czy takie meble są rzeczywiście tak drogie jak się o tym mówi? Czy pomimo tego warto jest w nie zainwestować ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Czw 17 Mar 2016, 12:59    Temat postu: Re: Meble kuchenne na wymiar czy gotowe Odpowiedz z cytatem

jagnam napisał:
Hej. Czeka mnie remont kuchni i tak się zastanawiam czy inwestować w meble na wymiar. Czy takie meble są rzeczywiście tak drogie jak się o tym mówi? Czy pomimo tego warto jest w nie zainwestować ?


Wszystko zależy od tego jaki standard Ci odpowiada. Sama chcialam meble na wymiar bo mam totalnie nieustawna kuchnie z oknami i drzwiami na każdej ścianie i dlatego też meble na wymiar były jedynym sensownym wyborem...

Meble zamówiłam w firmie Rust http://rust.pl/ Może nie są to takie tanie meble ale wygląd moim zdaniem świetny. Mam kolekcję elegance.:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matrimonio
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 409

PostWysłany: Sob 14 Maj 2016, 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tanie z pewnością nie są. Ja mam salon z aneksem kuchennym i musiałam postawić na meble na wymiar. Ale widziałam też świetne kuchnie urządzone przy pomocy mebli z sieciówek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porcelanowa
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Lut 2016
Posty: 277

PostWysłany: Pon 16 Maj 2016, 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja Wam powiem, że u mnie wszystkim zajmowała się firma remontowa. Remont całej kuchni zleciłam panom z firmy http://tani-remont.warszawa.pl. Nie musiałam się niczym zajmować, tylko oddałam im mieszkanie na kilka dni i wszystko zostało zrobione uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pati91
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Paź 2016
Posty: 1

PostWysłany: Nie 23 Paź 2016, 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szafki to najlepiej na wymiar robić, bo kuchnie niby podobne ale zawsze lepiej jak nie ma wolnych przestrzeni. Jak masz sporą kuchnię to koniecznie kup też porządny nowoczesny stół drewniany
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matrimonio
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 409

PostWysłany: Czw 17 Lis 2016, 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio koleżanka mówiła, że udało jej się znaleźć stolarza, którzy zrobi jej kuchnię taniej niż w ikea! Więc się da!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Pon 28 Lis 2016, 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Meble kupowane na wymiar wcale nie muszą być drogie. Trzeba tylko znaleźć dobrą firmę. Ja mogę polecić firmę WM Meble z Łodzi http://krajowy.biz/firma,meble-na-wymiar-lodz-wm-meble, oni zajmują się produkcją najróżniejszych mebli. Na pewno coś u nich wybierzesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joanne
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Kwi 2017
Posty: 566
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw 13 Kwi 2017, 9:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o Łódź to bardzo dobre meble na wymiar ma firma Prestige. Nie tylko świetnie się one prezentują, ale również ich cena nie jest przerażająca. Jeśli ktoś szuka więc takiego rozwiązania to jak najbardziej warto się zdecydować. Zostawię link, w razie gdyby ktoś chciał poczytać nieco więcej:
http://prestige.lodz.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Nie 16 Kwi 2017, 16:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz przeważnie każdy zamawia meble na wymiar, ja też nie kupiłabym gotowych bo mam nieustawną kuchnię, a takie meble kuchenne grodzisk mazowiecki mogą mi dopasować do moich potrzeb bez problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jessi99
Gość





PostWysłany: Pią 12 Maj 2017, 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My zdecydowaliśmy się na urządzenie całej kuchni meblami z Ikei. I nie żałuje. Dobra jakość , bardzo funkcjonalne rozwiązania. Fronty też dobraliśmy tak by pasowały klimatem do salonu bo mamy aneks. Jeśli jesteście z Wrocławia lub okolic to zakupy w Ikei można zrobić online i zdecydować się na ich transport do domu http://www.transport-ikea-wroclaw.pl/. My korzystaliśmy bo nie dysponowaliśmy autem dostawczym.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Forumki w kuchni Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group