Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Oczepiny - rzucanie welonem czy bukietem?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Pią 27 Lis 2015, 8:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też rzucałam welonem uśmiech Złapała moja przyjaciółka, która de facto w tym roku brała ślub i oddała mi go uśmiech Prosiłam, żeby go zostawiła, ale nie chciała wziąć. Specjalnie na salę kupiłam tani welon w internecie, żeby nie było mi go szkoda oddać, a i tak został u mnie uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Pią 27 Lis 2015, 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja czytałam przesądy że Panna Młoda nie powinna oddawać swojego welonu:) moja koleżanka złapała ale jakoś na ślub się nie zanosi uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
graz
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Lip 2015
Posty: 174

PostWysłany: Wto 1 Gru 2015, 9:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tego akurat nie znałam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aanulka
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Paź 2015
Posty: 42
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Pią 11 Gru 2015, 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłam na weselu, na którym panna młoda rzucała podwiązką. Niestety tak się stało, że ją złapałam. Wszystko byłoby fajnie, gdyby panna młoda nie podeszła do mnie jak usiadłam do stołu i nie wyrwała mi jej z ręki z tekstem "to moja pamiątka". Widocznie chyba mnie nie lubiła. Dodam że byłam razem z narzeczonym gościem pana młodego.
Ja na moim weselu będę rzucać welonem. Swojego ślicznego się nie pozbędę, kupię drugi uśmiech. I na pewno nie zrobię takiego obrzydliwego czegoś, że pójdę i wyrwę go z ręki kobietce, która go złapie. Pozdrawiam uśmiech
_________________
Idealna żona- to kobieta,
która ma idealnego męża.
Booth Tarkington,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lilou
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 62
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 15 Gru 2015, 0:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja będę rzucać bukietem. Welon będę miała dobrany do sukni i zostawiam go jakbym chciała sprzedać suknię. Z resztą kwiatki lepiej latają. A ta co złapie bukiecik do tańca z nowym panem młodym dostanie welonik, który złapałam na ostatnim weselu u koleżanki i przyjaciela mojego M Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
astani
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Sty 2016
Posty: 3

PostWysłany: Pon 25 Sty 2016, 11:47    Temat postu: Welon Odpowiedz z cytatem

Chyba lepiej trzymać się tradycji i rzucać welonem, ale nie mam nic przeciwko tej drugiej opcji. To tak po amerykańsku oczko
_________________
Solidne poręcze drewniane do schodów to bezpieczeństwo w Twoim domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jolaf
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Lut 2016
Posty: 8

PostWysłany: Pon 14 Mar 2016, 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że rzucanie bukietem jest jak najbardziej na miejscu. Przecież to tylko symboliczne i to czym kto będzie rzucał jest obojtne. Ja też chcę sobie zostawić welon (a może będę miała córkę i ona coś odemnie dostanie na swój ślub uśmiech , gorzej jak będzie syn to wtedy będzie miał problem uśmiech )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group