Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Cena schodów drewnianych

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Czw 10 Mar 2016, 13:51    Temat postu: Cena schodów drewnianych Odpowiedz z cytatem

Witam! Jesteśmy na etapie wyboru schodów, tzn właściwie firmy która nam je wykona. Ciekawi mnie ile moga kosztować takie schody, u nas to będą schody zabiegowe. Ktoś może podzieli się info ile zapłacił za swoje schody. Rozważamy jesionowe lub bukowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Czw 10 Mar 2016, 14:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje schody kosztowały 10 tys. złotych ale są wykonane z bardzo dobrej jakóści materiałów. Może nie jest to taka niska cena ale nie chciałąm inwestować w półśrodki. Chciałam aby schody były wykonane dobrze oraz służyły nam przez długie lata.

Zamawiałam w tej firmie
http://otoschody.pl/

Na stronie możesz napisać do nich maila. Powinni Ci tam zrobić wycenę schodów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wiola84
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 392

PostWysłany: Czw 7 Kwi 2022, 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sądzę, że to powinno każdemu podpasować, sami zobaczcie - https://schodyprudlik.com.pl/galeria/ One wyglądają po prostu genialnie. Nie twierdzę, że to jest styl dla każdego, bo to kwestia dopasowania rozwiązania, ale czymś takim można sobie dać sporą różnicę.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sania
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Cze 2022
Posty: 673

PostWysłany: Sob 1 Paź 2022, 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie natomiast warto również zadbać o to, aby w odpowiedni sposób wykończyć klatkę schodową w swoim domu, bo nie tylko schody dla odpowiedniego efektu wizualnego mają znaczenie ale również to jak dokładnie wygląda klatka schodowa w domu jednorodzinnym aranżacje żebyście także mogli osiągnąć zamierzony efekt i co najważniejsze także do tego wykorzystać odpowiednie materiały budowlane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yanaz
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Paź 2022
Posty: 4

PostWysłany: Wto 4 Paź 2022, 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No na pewno jest to ciekawe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 634

PostWysłany: Sob 11 Mar 2023, 14:41    Temat postu: Schody strychowe Odpowiedz z cytatem

Co do schodów drewnianych to mogę się wypowiedzieć konkretnie tych schody strychowe Zamawiałem je przez stronę dolle.com.pl i z czystym sumieniem mogę polecić. Lekkie, prosty montaż i dobra jakość!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3624

PostWysłany: Wto 19 Wrz 2023, 8:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ważna jest nie tylko cena ale i jakość wykonania dlatego warto jest podjąć współpracę z https://stolarniastrugarek.pl/ Każde powierzone im zlecenie wykonują z ogromnym zaangażowaniem. Ich zaletą jest otwartość na wykonanie nietypowych rozwiązań co stwarza ogromne mozliwości dla klienta. Zajmą się wszystkim kompleksowo a końcowy efekt na pewno bardzo pozytywnie Was zaskoczy. Posiadają ogromne doświadczenie w branży a ich misją jest zadowolenie zleceniodawcy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rabic
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Wrz 2023
Posty: 3
Skąd: united states

PostWysłany: Czw 21 Wrz 2023, 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

звучи толкова интересно
snow rider 3d
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group