Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Gdzie dobrze i niedrogo zorganizować wesele w Warszawie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
asik
guru
guru


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 6191
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 24 Sty 2012, 8:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja polecę swoją język (znaczy się zaproponuję, polecać będę mogła w lipcu Wink )
http://www.cateringpodlesna.pl/

Nieduża sala na marymoncie, robią przyjęcia od 40 (jeśli nawet nie mniej) do 100 osób, jak ja rezerwowałam to menu mieli za 170/190/200 zł w tym tort, wiejski stół, szampan, napoje bez limitu i standardowa dekoracja (czyli bez kwiatów).
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Sty 2014
Posty: 296

PostWysłany: Pią 30 Paź 2015, 9:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja dorzucę Restaurację Wilanów. Kuchnia i obsługa ok, ale najważniejsze jest otoczenie tego lokalu. Cudowne. Idealne miejsce na plenery ślubne. Wnętrze restauracji też bardzo stylowe. Na stronie www mają galerię. Aha, i organizują przyjęcia weselne w ogrodzie. Uwielbiam tego typu romantyczne imprezy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Roksana1912
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Mar 2016
Posty: 4

PostWysłany: Wto 8 Mar 2016, 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę Ci polecić restauracje Astoria w Hotelu JM super klimat, pyszne jedzenie i ładna sala. teraz słyszałam, że coś tam wynajmują na samej górze z ogrodem z widokiem na całą Warszawe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karoliczka
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Cze 2016
Posty: 6

PostWysłany: Czw 4 Sie 2016, 12:22    Temat postu: pod Warszawą Odpowiedz z cytatem

Jeżeli ja mogę coś doradzić aktualnie szukającym (bo autorka już dawno po weselu jak myślę oczko to podpowiedziałabym chociaż sprawdzić opcje pod Warszawą, jeśli chcecie mieć "dobrze i niedrogo". Sale są równie ładne jak te w stolicy a ceny sa w zupełnie innej kategorii Smile poza tym według mnie wesele nie ma takiego samego klimatu w sercu dużego miasta, jak mają te pod miastem albo w mniejszych miastach. My mieliśmy swoje w Partnerze w Mińsku i chwalimy sobie Smile Hotel to wgl wygodna organizacyjnie opcja, my na przykład mieliśmy paru gości zza granicy więc nie mieli problemu z noclegiem i dojazdem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
samborowka
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Sie 2016
Posty: 2
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 17 Sie 2016, 13:11    Temat postu: RYBACZÓWKA Odpowiedz z cytatem

A ja tak z innej beczki,
czy ktoś miał wesele, był na weselu lub zna kogoś kto był na weselu w Rybaczówce w Otwocku Wielkim?
Ciężko jest znaleźć jakiekolwiek opinie na temat tej sali a planujemy tam wesele i może jest to ostatni dzwonek na jakieś zmiany uśmiech


Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Pon 19 Lut 2018, 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja droga, chcąc zorganizować wesele, nie powinno się oszczędzać. Jest raz w życiu, dlatego nie szczędźmy pieniędzy na organizację. Nieopodal Warszawy, w Wólce Kosowskiej znajduje się https://www.hotelponiatowski.pl/ - jest świetnym miejscem do organizacji tego typu uroczystości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gloria
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Lut 2018
Posty: 5
Skąd: Kazimierz

PostWysłany: Pon 19 Lut 2018, 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety nie mam wiedzy w tym temacie. Może warto wynająć profesjonalnego organizatora?
_________________
W listopadzie można wyjść po zapałki i nie wrócić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coldi
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Sie 2015
Posty: 290

PostWysłany: Pon 26 Lut 2018, 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sala weselna pod Warszawą jest warta uwagi ta w tym hotelu http://www.hotellamberton.pl/wesele/ jeżeli jeszcze nie znacie to polecam sobie zobaczyć ofertę w internecie. Na stronie internetowej wszystko pisze i z tego co pamiętam mają tam 3 sale do wyboru więc myślę, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Akropol.Lublin
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Mar 2018
Posty: 10

PostWysłany: Pią 30 Mar 2018, 17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat jeżeli chodzi o miejsce przyjęcia weselnego w Warszawie to może być drogo, szczególnie jeżeli mowa o centrum. Może bardziej coś na obrzeżach miasta w nieco innym klimacie? Co o tym sądzisz? Podaj też budżet w jakim chcesz się zmieścić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BasiaZ80
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Wrz 2017
Posty: 29
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 16 Kwi 2018, 9:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też myślę, że w samej Warszawie może być mały problem z cenami - wiadomo, to duże miasto, dużo osób w tym samym czasie bierze ślub i ciężko z miejscówkami. My byliśmy na jednym weselu w Warszawie i salę zamawiali już na 2 lata do przodu. Na szczęście szybko poszło z zaproszeniami, bo były zamawiane tutaj http://www.probitus.pl/zaproszenia-slubne-warszawa-n-4.html i nie było problemu z terminem ich realizacji, ale zawsze zaznaczają, że mają naprawdę dużo pracy i czasami trzeba uzbroić się z cierpliwość (zwłaszcza, gdy czeka się na pierwsze projekty).
_________________
Zapraszam na moją stronę uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group