Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Weselne atrakcje
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 20, 21, 22  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Pią 20 Lis 2015, 7:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rusnacci napisał:
efkalinka napisał:
Chciałoby się mieć wszystko, jakby portfel był bez dna:).
Z jednej strony tak, z drugiej ja naprawdę nie potrzebuję wszystkiego, uważam, że byłoby tego za dużo. Zastanawiam się gdzie barmana wcisnąć, a fotobudka to chyba by na dworze stała język musi być dużo miejsca do dancingu. Ja tylko jestem ciekawa ile procent gości przyjdzie z tych co zaproszę mam nadzieje, że wszyscy no, ale to nie jest takie proste uśmiech.

Ja też nie mam parcia na wszystko, ale wiele sobie odmawiam z względu na oszczędności.
A z tymi gośćmi to nie wiem, modlę się tylko, żeby wszyscy, którzy potwierdzą obecność przyjdą. Bo różnie bywa.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ameliag
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Gru 2015
Posty: 19

PostWysłany: Pią 11 Gru 2015, 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co z wodzirejem? szukaliście kogoś osobno czy jednak od razu w zespole ktoś się tym zajmował jak tu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lilou
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 62
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 13 Gru 2015, 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U Nas rolę wodzireja pełni DJ.
Z atrakcji dodatkowych zrezygnowaliśmy, bo w cenie wesela mamy już kilka. Stół wiejski, jedno z dań jest grillem na świeżym powietrzu, a na górze w strefie "wypoczynkowej" są piłkarzyki i bilard. Co będzie dobrym zajęciem dla znudzonych nastolatków Very Happy lub nie tanecznych gości...
Fontanna czekoladowa wydaje się nam zbędna przy innych słodkościach, a na 2-3 minuty fajerwerków szkoda po protu wydawać pieniądze skoro kosztuje to tyle co jedna trzecia wycieczki Very Happy lub fajny wypad weekendowy.
Wychodzimy z założenia, że nie warto wszystkich oszczędności pchać w jeden wieczór Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sreg
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Mar 2008
Posty: 356
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 5 Sty 2016, 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lilou napisał:
U Nas rolę wodzireja pełni DJ.
Z atrakcji dodatkowych zrezygnowaliśmy, bo w cenie wesela mamy już kilka. Stół wiejski, jedno z dań jest grillem na świeżym powietrzu, a na górze w strefie "wypoczynkowej" są piłkarzyki i bilard. Co będzie dobrym zajęciem dla znudzonych nastolatków Very Happy lub nie tanecznych gości...
Fontanna czekoladowa wydaje się nam zbędna przy innych słodkościach, a na 2-3 minuty fajerwerków szkoda po protu wydawać pieniądze skoro kosztuje to tyle co jedna trzecia wycieczki Very Happy lub fajny wypad weekendowy.
Wychodzimy z założenia, że nie warto wszystkich oszczędności pchać w jeden wieczór Very Happy


Bardzo fajne rozwiązania, z głową przemyślane! wesoły
_________________
Zapraszam http://www.idmultimedia.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Selfiebox
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Sty 2016
Posty: 2
Skąd: Łódź

PostWysłany: Nie 10 Sty 2016, 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mojej siostry był wodzirej dwujezykowy (szwagier Italiano), fontanna i fotobudka
http://olx.pl/oferta/wynajem-fotobudki-na-imprezy-okolicznosciowe-warszaw a-CID619-IDdnVNw.html

Koszty może i ponieśli, ale wrażenia niezapomniane- fotobudka uratowała sytuację ze zdjęciami, bo fotograf był fatalny i po Photoshopie czy innym g***ie, którego potem używał, Młodzi wyglądali jak żywe trupy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Polianna1
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Gru 2015
Posty: 41

PostWysłany: Pią 5 Lut 2016, 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fajna sprawa jak na weselu jest fotobudka. Goście sie świetnie bawią, więc polecam! oczko
_________________
Wirtualne Biuro Warszawska6, Białystok - wsparcie w biznesie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agnieszkasta
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Lut 2016
Posty: 2
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 26 Lut 2016, 9:11    Temat postu: pokaz fajerwerków i teatrzyk dla dzieci Odpowiedz z cytatem

A ja dla mojej przyjaciółki zorganizowałam pokaz sztucznych ogni i teatrzyk kukiełkowy dla dzieci i teraz to samo zaproponowałam mojej siostrze ciotecznej, bo było super. Mogę podać namiary na priv.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
geryk
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Lut 2016
Posty: 19

PostWysłany: Pią 26 Lut 2016, 10:22    Temat postu: Atrakcje Odpowiedz z cytatem

Wybór atrakcji jest zależna przede wszystkim od pieniędzy. Teraz na weselu można załatwić już niemal wszystko oczko
_________________
Laserowa epilacja warszawa to nowa alternatywa dla zdrowia Twojej skóry.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
roko20
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Sty 2015
Posty: 121
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pią 26 Lut 2016, 23:33    Temat postu: Re: pokaz fajerwerków i teatrzyk dla dzieci Odpowiedz z cytatem

agnieszkasta napisał:
A ja dla mojej przyjaciółki zorganizowałam pokaz sztucznych ogni i teatrzyk kukiełkowy dla dzieci i teraz to samo zaproponowałam mojej siostrze ciotecznej, bo było super. Mogę podać namiary na priv.

Świetna sprawa. Ewentualnie można też zatrudnić animatorkę, która zajmie się dziećmi przez długi czas.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Slubiweselle
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Mar 2016
Posty: 38

PostWysłany: Czw 3 Mar 2016, 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W zasadzie wybór atrakcji weselnych masz na tyle szeroki,że ogranicza Cię budżet,jeżeli go sprecyzujesz to tym łatwiej będzie wybrać i doradzić coś sensownego,nie uważasz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 20, 21, 22  Następny
Strona 8 z 22

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group