Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ból pleców
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz…
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
katrina
Gość





PostWysłany: Pią 12 Lut 2016, 9:18    Temat postu: Ból pleców Odpowiedz z cytatem

Cześc W pracy pracuję przed komputerem w jednym miejscu oraz miewam duze bóle pleców. Co robić aby się ich pozbyć?
Powrót do góry
tala
Gość





PostWysłany: Pią 12 Lut 2016, 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rób sobie przerwy. Nie możesz przecież siedzieć jedynie w jednym miejscu i tak pracować bo jest to bardzo złe dla Twoich pleców. Oraz kręgosłupa. Zerknij sobie również na tę stronę:
http://sulphur.com.pl/problem/bol-kregoslupa-przyczyny-leczenie/

Znajduje się na niej dobry artykuł o przyczynach oraz sposobach radzenia sobie z bólami kręgosłupa. Jest wiele metod leczenia. Na przykład dobre działanie ( w moim przypadku) mają żele siarczkowe. Kupisz je w aptekach oraz zamowisz przez internet. ..
Powrót do góry
Krymandza
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Lip 2015
Posty: 16

PostWysłany: Pon 17 Paź 2016, 8:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem kolejną osobą, która zaproponuje Ci masaże. W Białymstoku warto udać się tutaj na masaże i różne zabiegi http://www.medrex.pl/rehabilitacja ale ogólnie chodzi mi o to, by nie faszerować się lekami, ale właśnie przede wszystkim zainteresować się masażami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piri
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Lis 2015
Posty: 25

PostWysłany: Pią 21 Paź 2016, 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masaże u fizjoterapeuty na pewno mogą pomóc ale na dłuższą metę przy przewlekłym problemie jest to też spory wydatek. Poczytaj sobie może o masażach acuball, które możesz sobie spokojnie zrobić w domu, a zajmie Ci to kilka minut dziennie. U mnie ten wałek rehabilitacyjny Acuback rozwiązał praktycznie problem z bólami odcinka lędźwiowego, z którymi męczyłam się przez kilka lat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lasota9
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Sty 2017
Posty: 3

PostWysłany: Czw 19 Sty 2017, 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super oczko Dzięki wielkie za wszystkie porady uśmiech Na pewno mi się przydadzą uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uzka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 907

PostWysłany: Pon 21 Maj 2018, 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się wydaje, że pod uwagę przydałoby się jeszcze wziąć https://www.naszarehabilitacja.pl/rehabilitacja-gdynia-domowarehabilitacja-com,gdansk.html w Gdańsku będzie trudno o lepszych specjalistów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kolaj2
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Lip 2018
Posty: 8

PostWysłany: Wto 3 Lip 2018, 6:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem to tylko kwesta aby znaleźć dobrego fizjoterapeutę lub rehabilitanta https://ranking.abczdrowie.pl Bardzo dobra jest Natalia Głobińska przyjmuje przy ul.Tatrzańskiej 63/Pawilon 40 w NZOZ KINEZA
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kuroka
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Gru 2017
Posty: 43
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro 18 Lip 2018, 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie takich rzeczy nie powinno się lekceważyć. To jest jakieś nieporozumienie, że lekarz zlekceważył ten problem. Jeśli odczuwasz ból i przeszkadza Ci to w codziennym funkcjonowaniu, to na pewno nie jest jakaś błaha sprawa. Myślę, że bardzo dobrą opcją jest rehabilitacja i zabiegi fizjoterapeutyczne lub skonsultowanie się z kliniką z prawdziwego zdarzenia, gdzie specjaliści perfekcyjnie zdiagnozują Twój problem. Osobiście polecam Sport-Klinikę, w której mają znakomitą diagnostykę, bardzo dobrych lekarzy rehabilitantów. Sądzę, że profesjonalnie i sumiennie podejdą do tematu. Na prawdę polecam to miejsce i życzę zdrowia. Pozdrawiam oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
skuwka
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2018
Posty: 224

PostWysłany: Wto 24 Lip 2018, 9:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo czesto zdarza sie nam taki problem z bolem plecow. Wiem, ze np. tutaj http://www.rehabilitacje.org/ mozna znalezc dobrych specjalistow z Krakowa. Taka pomoc moze byc wskazana. Maja oni doswiadczenie, takze dobiora nam odpowiednie zabiegi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karcia5
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Wrz 2018
Posty: 14

PostWysłany: Sro 19 Wrz 2018, 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam wybrać się do solidnego fizjoterapeuty na masaż. Osobiście również wykonuję pracę siedzącą przy komputerze i także odczuwam bóle kręgosłupa. Na szczęście znalazłam sposób, by zniwelować ten sposób, jest to masaż leczniczy w gabinecie fizjoterapii funkcjonalnej Sanomedica w Warszawie: www.sanomedica.pl/
Szczerze polecam ten gabinet.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz… Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group