Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Prezenty czy pieniążki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 46, 47, 48  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
koralina
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Lut 2016
Posty: 10

PostWysłany: Sro 10 Lut 2016, 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet jesli prezent jest trwałą pamiątką to nie zawsze możesz byc zadowolona. Dlatego moim zdaniem jednak pieniążki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Czw 11 Lut 2016, 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sreg napisał:
W ogóle właśnie jak Para lubi zdrowy styl życia to takie wyciskarki albo Thermomix można zakupić wesoły


Thermomix to fajny ale dość kosztowny prezent ten sprzęt chyba z 3 tysiące kosztuje.
Ale fajny to fakt uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sreg
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Mar 2008
Posty: 356
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 17 Lut 2016, 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tynka2506 napisał:
sreg napisał:
W ogóle właśnie jak Para lubi zdrowy styl życia to takie wyciskarki albo Thermomix można zakupić wesoły


Thermomix to fajny ale dość kosztowny prezent ten sprzęt chyba z 3 tysiące kosztuje.
Ale fajny to fakt uśmiech


Ja kupowałam bardzo dawno, myślałam że już zeszło trochę z ceny uśmiech Może np. wtedy prezent grupowy? uśmiech
_________________
Zapraszam http://www.idmultimedia.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
aguusia61
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 3

PostWysłany: Sro 17 Lut 2016, 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chce sie zapytac z jaimi kwotami spotykacie sie przy wreczaniu kopert "od do". Nie wiemy czy sie nie wyglupimy ze skromna koperta. Mlodzi urzadzaja gniazdko i nie znam ich gustu, tego co potrzebuja, nawet mama pana mlodego a moja ciocia nie ulatwila sprawy- lepiej kasa . Kolezana podpowiedziala prezent, posciel, sztucce itd. Pomyslalam jeszcze o bonie prezentowym w duka, home&you, ikea? Chcielibysmy wreczyc 200 gora 300 zl
Jak mieszkalam z rodzicem to kilka lat temu to dawal 400-500 zl od pary za mnie i siebie, teraz sie dziwnie czuje z taka plaska koperta. [/quote]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Sro 17 Lut 2016, 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie przejmuj się najważniejsze są chęci, każdy daje ile może u nas były takie koperty po 200,300 zł ale nawet nie wiem kto dał nie myślałam o takich rzeczach, najważniejsze że byli z nami w tym dniu
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Pon 7 Mar 2016, 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My dostaliśmy głównie pieniążki chociaż i kilka prezentów.Na szczęście goście wykazali się dobrym taktem oraz podarowali nam to co akurat nam się przydało. Warto jest wcześniej zapytać się młodych jaki prezent chcieliby dostać na ślub. My się akurat wprowadzaliśmy do mieszkania tak wiec goście dali nam garnki, sztućce oraz zastawę. Wszystko bardzo nam się przydało.,,,


Dodam,ze porządne sztućce nie musza byc takim dużym wydatkiem. W Black Red White są obecnie w dobrej cenie , zobaczcie sobie:
http://www.brw.com.pl/serwowanie/sztucce/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nateluk
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 4

PostWysłany: Czw 17 Mar 2016, 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może coś na wesoło uśmiech http://www.entertheroom.pl/life/5834-oni-zaplaca-za-twoj-slub tutaj opisany jest przypadek firmy, która zobowiązuje się oddać młodej parze pieniądze za wesele, pod warunkiem że ci się nie rozwiodą uśmiech Więc odpowiadając na pytanie autorki można w takim razie spokojnie poprosić rodzinę o prezenty - kasę dostaniemy od firmy. no o ile druga połówka z nami wytrzyma Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monimoni
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Sty 2016
Posty: 121

PostWysłany: Wto 22 Mar 2016, 9:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem Wam szczerze, że mnie krępuje jak ktoś mnie pyta czy chcemy kopertę czy prezent. Zawsze odpowiadam, że nie jest zaproszony po to by coś mi dawać tylko być z nami.

Moja siostra chce nam dać wyciskarkę do soków to wiem na pewno. Wiem też że od mojej strony raczej wszyscy pójdą na łatwizne i dadzą kopertę.
Jednak nie wiem jakie zwyczaje są ze strony mojego przyszłego męża.

Ja to się modlę, żeby obecność dopisała. Dla mnie to będzie największy prezent.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sreg
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Mar 2008
Posty: 356
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 24 Mar 2016, 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

monimoni napisał:
Powiem Wam szczerze, że mnie krępuje jak ktoś mnie pyta czy chcemy kopertę czy prezent. Zawsze odpowiadam, że nie jest zaproszony po to by coś mi dawać tylko być z nami.

Moja siostra chce nam dać wyciskarkę do soków to wiem na pewno. Wiem też że od mojej strony raczej wszyscy pójdą na łatwizne i dadzą kopertę.
Jednak nie wiem jakie zwyczaje są ze strony mojego przyszłego męża.

Ja to się modlę, żeby obecność dopisała. Dla mnie to będzie największy prezent.


To urocze bardzo co mówisz serce
_________________
Zapraszam http://www.idmultimedia.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Czw 24 Mar 2016, 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie najważniejsze, żeby goście dotarli i teraz jak mi co moment ktoś odmawia to jest mi przykro....
Ale jak ktoś pyta co chcemy dostać to wprost mówię, że grosik.
Mamy mieszkanie już i wesele nas mocno szarpnie, nie ma co ukrywać.
Wolę zdecydowanie dostać troszkę pieniążków niż 15 pościel.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 46, 47, 48  Następny
Strona 38 z 48

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group