Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

przeniesienie przez próg
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwyczaje weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
iwonaryki
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Mar 2010
Posty: 79

PostWysłany: Czw 22 Kwi 2010, 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny wogóle czym się przejmujecie niech wasi przyśli mężowie trochę poćwiczą podnoszenia ciężarów lub na codzień albo jak jest jakaś kałuża ... błoto itp .. wymyśleć jakiś pretekst aby wasi życiowi partnerzy was podnieśli i zanieśli do domu lub do samochodu trzeba trochę myśleć mieć wyobraźnię uśmiech Ja również do szupłych kobiet raczej nie należę ani do puszystych tylko po prostu ważę swoje parę tam kilogramów .. mój narzeczony czasmi żartuje że się załamie jak mnie podniesie a ja mu na to " .. co Ty za głupody misiu opowiadasz nie martw się dla chcącego nic trudnego .. "Very Happy język
_________________
Synek 15.12.2004.r Córeczka 04.05.2011.r
Córeńka 20.05.2012.r .

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sro 30 Lis 2011, 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HA, ja na razie ważę tylko 2 kg mniej od swojego pana młodego, więc jeśli nie zejdę do 65kg, raczej nie będę go narazać na podobne przyjemności. Ani siebie na kpiny gości Cool
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czerwony kotek
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 567
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Czw 8 Maj 2014, 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to u nas klops, Dziczek mnie nie przeniesie, stanie na tym że ja mu stanę na stopach i tak przejdziemy - ważę dużo więcej niż on...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Meg95
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Gru 2015
Posty: 67
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro 10 Lut 2016, 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziewczyny, wreszcie tu wesoło- mam te same obawy!
Mój kochany "wiechetek" będzie miał "spore" zadanie, ale trudno .
Przeniesienia mu nie odpuszczę . Fajnie, że nie jestem w tym temacie osamotniona uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwyczaje weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strona 7 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group