Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Gdzie załozyć konto walutowe

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
natglika
Gość





PostWysłany: Sro 10 Lut 2016, 11:11    Temat postu: Gdzie załozyć konto walutowe Odpowiedz z cytatem

Hej. W ostatnim czasie często robię zakupy przez internet oraz chciałabym w tym celu załozyć sobie konto walutowe. Liczę tutaj na to,że podpowiecie mi w jakim banku można obecnie w dobrej cenie załozyć sobie takie konto. Gdzie są takie konta za darmo ?
Powrót do góry
marta_a
Gość





PostWysłany: Sro 10 Lut 2016, 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A w jakiej walucie chcesz sobie zalożyc to konto? Jeśli w dolarach to za bardzo nie pomogę ale jeśli chcesz założyć konto w euro to najlepszą ofertę ma smart bank . Konto zakładasz w kilka minut przez internet oraz jest całkowicie darmowe ( obecnie jest to jedyne całkowicie darmowe konto w sieci).
0 zł za prowadzenie
0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce oraz za granicą
0 zł za kartę
0 zł za przelewy zagraniczne i polskie.

Na zobacz masz dobry ranking.


Ostatnio zmieniony przez marta_a dnia Sob 13 Lut 2016, 9:09, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
makrelka
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 1

PostWysłany: Czw 11 Lut 2016, 20:37    Temat postu: Re: Gdzie załozyć konto walutowe Odpowiedz z cytatem

natglika napisał:
Hej. W ostatnim czasie często robię zakupy przez internet oraz chciałabym w tym celu załozyć sobie konto walutowe. Liczę tutaj na to,że podpowiecie mi w jakim banku można obecnie w dobrej cenie załozyć sobie takie konto. Gdzie są takie konta za darmo ?


Ja Ci polece Raiffeisen, a powiedz mi gdzie masz konto indywidualne? Rajf, też ma w ofercie fajne konto. Płacisz tylko za karte 3zł. I jak sobie to połączysz to wyjdzie Cię fajnie. A skąd wiem o Rajfie i koncie walutowym? Szef sknera nawet na to żałuje....
_________________
Marlena
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sara
Gość





PostWysłany: Pią 12 Lut 2016, 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bodajże Alior bank ma fajną ofertę, albo WBK bank zachodni. Musisz sama dokładnie przejrzeć. Najlepiej jest poszukać informacji w necie, dlatego wejdź sobie na Konto-w-banku.pl i poczytaj. Tam są przedstawione banki i co oferują.
Powrót do góry
sKaja
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Lis 2015
Posty: 6

PostWysłany: Pon 21 Mar 2016, 20:57    Temat postu: .. Odpowiedz z cytatem

Na chwilę obecną fajna ofertę ma Smart Bank albo mBank. Najlepiej jednak będzie jak sprawdzisz sobie ranking kont walutowych, bardzo pomocna taka porównywarka. Ogólnie to przejrzyj oferty tych banków, może jakiś wpadnie Ci w oko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magda7
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Sie 2015
Posty: 13

PostWysłany: Pon 16 Maj 2016, 17:03    Temat postu: mBank Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie poleciłabym mBank i ich konto eMax walutowy https://www.mbank.pl/indywidualny/konta/konta-walutowe/
eMax walutowy to konto walutowe prowadzone w walutach obcych (euro, dolarach, funtach brytyjskich lub frankach szwajcarskich) - bez ograniczeń, stałych wpłat, pamiętania o terminach dopisywania odsetek, oferujący przy tym wysokie oprocentowanie. Jeśli masz rodzinę za granicą lub pracujesz poza krajem, możesz wykorzystać eMAX walutowy do transferu pieniędzy do Polski. Możesz również przelewać swobodnie złotówki z eKONTA na eMAX walutowy, jeśli uważasz, że kurs danej waluty będzie rósł.
Podstawowe cechy konta walutowego eMAX:
0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku
Brak wymogu minimalnych i regularnych wpłat na konto, wpłacasz i wypłacasz, kiedy chcesz i ile chcesz
Możliwość wykonania przelewu zagranicznego w walucie, w jakiej prowadzisz RACHUNEK (bez przewalutowania środków) lub przyjęcia przelewu z zagranicy
Do kont walutowych eMAX prowadzonych w walutach EUR, GBP, możesz zamówić kartę Visa Classic eMAX walutowy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasio121
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Sie 2016
Posty: 4
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto 23 Sie 2016, 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam w Mbanku i polecam. Od lat nie mam zadnych problemów a dostęp do gotówki idealny. I niedrogo oczko lol
_________________
http://www.niezniszczalnestawy.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ernestina.mosciski
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Sty 2022
Posty: 4
Skąd: Katowice

PostWysłany: Nie 16 Sty 2022, 17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój narzeczony ma konto walutowe w Alior Banku i sobie chwali - dobry kurs euro uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madison53
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Sty 2022
Posty: 4
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pon 24 Sty 2022, 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie Alior Bank! Mam tam konto walutowe od jakiegoś czasu i zdążyłam już zauważyć, że kurs u nich jest zawsze wyższy niż w zwykłym kantorze stacjonarnym! uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group