Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Co Was denerwuje w Waszej Drugiej Połowie??
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kithy
maniak
maniak


Dołączył: 01 Kwi 2012
Posty: 1310

PostWysłany: Pią 29 Cze 2012, 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

.....
_________________


Ostatnio zmieniony przez Kithy dnia Sro 5 Cze 2013, 14:23, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Selma
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Wrz 2011
Posty: 56
Skąd: kujawsko-pomorskie/Inowrocław

PostWysłany: Pią 6 Lip 2012, 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JEGO BAŁAGANIARSTWO! Evil or Very Mad
Od początku wiedziałam, że nie jest to facet, który jest pedantycznym porządnisiem. oczko Ale odkąd ze sobą mieszkamy (2 miesiące) to przy Jego bałaganiarstwie dostaję białej gorączki. Evil or Very Mad A jak już uda mi się Go zagonić do posprzątania chociażby po sobie i wiedze tę Jego ślamazarność to dostaje dwóch białych gorączek. Evil or Very Mad

(ale oczywiście nie zamieniałabym Go na nikogo innego uśmiech )
_________________
"Moje serce jest pełne miłości..."



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
judytkaxx
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 83

PostWysłany: Pon 16 Mar 2015, 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chrapanie- to mnie dobija!
Bo czasami pół nocy nie śpię. Czy to się zmieni. Czytałam na http://www.female.pl/artykul/16992-sposoby-na-chrapanie że są takie sposoby, ale czy działają, czy to tylko zapobieganie krótkotrwałe?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mademoiselle
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 405
Skąd: Siemianowice Śl.

PostWysłany: Pon 16 Mar 2015, 16:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie denerwuje jego powolność! i "ciapowatość"! wiecznie coś rozwali, kopnie, rozleje .. Shocked
wybitny umysł ścisły, ale życiowo nieogarnięty Cool
aha .. dodam jeszcze, że denerwuje mnie to, że daje się wykorzystywać innym. Jest tak dobry, że każdemu pomaga nie myśląc przy tym, że go wykorzystują (co często widać gołym okiem!).. Confused
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amanda12
Gość





PostWysłany: Sro 23 Gru 2015, 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój mąż podczas snu bardzo dużo się wierci i niestety ale czesto zabiera mi kołdrę. Ostatnio kupiliśmy łóżko i materac 140x200 mam nadzieję, że przestanie mi zabierać kołdrę, bo inaczej każdy z nas będzie miał swoją.
Powrót do góry
mgdystopian@gmail.com
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Lut 2016
Posty: 4
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Pią 5 Lut 2016, 11:44    Temat postu: mój facet Odpowiedz z cytatem

Mój facet jest cudowny gdyby nie fakt, że ma skrajne ADHD i nie da się go zatrzymać ;p a najlepsze jest to, że on uważa o mnie dokładnie to samo hhhaa. lepiej moze jednak mieć dynamicznego faceta niż cichego bo nudno nie jest. Gdby tylko nie był czasami takim narcyzem..
_________________
Szczęśliwa żona, a już wkrótce mama!wykrzyknik Z pasją do gotowania, podróży i sztuki kung fu! ;*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Wto 19 Maj 2020, 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najbardziej mnie wkurza chrapanie męża. Nie wysypiam się. Jak tak dalej pójdzie, to wyniosę się do innej sypialni. Póki co jednak daję mu szansę. Obiecał, że pójdzie do lekarza. Nawet zamówił taki specjalny pakiet DobraNoc https://millemedica.pl/dobranoc/ To specjalne urządzenie do automatycznego pomiaru jakości snu. Próbował ktoś z Was?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Strona 11 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group