Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Boże - jakie przepiękne kolekcje

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gizmo
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Lut 2016
Posty: 1

PostWysłany: Sro 3 Lut 2016, 11:08    Temat postu: Boże - jakie przepiękne kolekcje Odpowiedz z cytatem

Cześć Wszystkim,
Byłem ostatnio w spodku z moją lubą na MTŚ Międzyplanetarne Targi Ślubne.
Naszą uwagę przykuło stoisko firmy ARTIFACE.('Shocked') Mają sklep online i produkty wykonują na specjalne zamówienie - ceny są zależne od kolekcji. To znaczy mają i coś tańszego i drogie rzeczy.

Adres strony www.artiface.pl

Mają prześliczne dodatki ślubne. Planujemy tam kupić online napewno koszyczek na płatki, księgę gości oraz poduszkę pod obrączki.
Naprawdę prześliczne te dodatki i właścicielka przemiłą pani.('język')

Pozdro.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
StokrotkowyGaj
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Lut 2016
Posty: 3
Skąd: Będzin

PostWysłany: Czw 4 Lut 2016, 12:32    Temat postu: Moja poduszka ślubna - moje cudne cudeńko Odpowiedz z cytatem

Ja właśnie na targach zamówiłam. I mam moje anemony, dzisiaj przyszła. Jestem mega zadowolona.
Gizmo, wcale się nie dziwie twojej narzeczonej. Gdyby nie to, że kocham białe anemony to nie wiedziałabym, który wzór poduszki wybrać. Myślę jeszcze nad koszyczkiem, ale siostrzenica Daniela ma dwa i pół roku tylko i nie wiem czy da rade te płatki sypać. a może ktoś z was wie coś na temat tego czy taki malutki bobas da sobie radę z koszyczkiem na płatki?




_________________
....bo dla Ciebie wszystko :*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group