Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Co aktualnie robisz? :) C.D
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 437, 438, 439 ... 486, 487, 488  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
serena
maniak
maniak


Dołączył: 27 Sie 2013
Posty: 1583

PostWysłany: Wto 2 Lut 2016, 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tynka odpuść i weź L4, to nie ma sensu z takim cepem wojować. Idiota najpierw zniży Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem. Poza tym nie wdawaj się z durniem w dyskusję bo ktoś z boku może was pomylić.

po23... dość sprzątania... prysznic i spać... albo jeszcze jakaś książka xD
_________________
Taka zwykła wariatka,czyli zło konieczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia11889
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Paź 2013
Posty: 881

PostWysłany: Sro 3 Lut 2016, 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tynka chora sytuacja...ale tak to już jest w dzisiejszych czasach. Ja dostałam teraz nową umowę (wcześniej byłam zatrudniona przez agencje teraz przez firme) ale na wstępie dano do zrozumienia "masz umowę więc nawet nie myśl o ciąży". Wiem, że jak teraz bym zaszła to nie mam pracy. Na Twoim miejscu siedziałabym na L4 w domu. Masz stresującą pracę a w dodatku zachowanie szefa to jakaś kpina Confused
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Sro 3 Lut 2016, 17:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tynka na szczęście Ty jesteś na wygranej pozycji i stąd te ich zachowania.
Przede wszystkim jeżeli jesteś na L4 to nie przychodź do pracy, bo ktoś CIę podkabluje i będziesz miała problemy.
Ty i maleństwo jesteście najważniejsi.
Nie mają prawa Cię zwolnić.
Masz prawo urodzić, być na macierzyńskim i normalnie wrócić do pracy. To ich problem co zrobią. Powinni szukać kogoś na zastępstwo, a Ty powinnaś się relaksować.
Stres, płacz, to wszystko co opisujesz sprawia, że możesz sobie zaszkodzić.
Ja od razu się denerwuję, ale ja sama pracuję w biurze rachunkowym i widzę jak niektórzy pracodawcy podchodzą do kobiet w ciąży.
Krew mnie zalewa, są takie czasy, że kobiety trudniej zachodzą w ciążę, często podczas ciązy są komplikacje. Nie pozwól sobie zniszczyć tego pięknego okresu.
Durne ciołki....
aż się zdenerwowałam...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Sro 3 Lut 2016, 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuje dziewczyny tak jak pisałam czekam na decyzję lekarza jeśli uzna że mam siedzieć w domu to będę siedzieć i postaram się nie przejmować.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
only_hope
maniak
maniak


Dołączył: 17 Kwi 2011
Posty: 1201
Skąd: śląsk

PostWysłany: Sro 3 Lut 2016, 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem na l4 od 8 tygodnia bo trafiłam do szpitala z plamieniami, a prawda taka że plamiłam odkąd się tylko dowiedziałam, że jestem w ciąży. Od razu powinnam iść na l4, ale chciałam być fair.
W styczniu odebrałam telefon z pretensjami, że nie wracam z l4 od szefostwa firmy. A koleżankom z działu (dwóm koleżankom) powiedzieli, że zatrudnią im kogoś do pomocy jeśli podzielą się z nim swoimi pensjami. To jest dopiero chamstwo, szczególnie, że za mnie płaci ZUS.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serena
maniak
maniak


Dołączył: 27 Sie 2013
Posty: 1583

PostWysłany: Sro 3 Lut 2016, 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielokrotnie słyszałam od jaśnie państwa właścicieli firm, że jakże mnie uraczyli dając mi pracę, zasadniczo powinnam żyć tylko nią, najlepiej spać w miejscu pracy i nie pobierać pensji, bo powinna mi wysterczać sama satysfakcja. Darmozjady, hipokryci i ćwoki. Mimo trudnego położenia mimo wszystko trzaskałam drzwiami do oporu jak nie znalazłam tego czego chce-lepszej opcji...
_________________
Taka zwykła wariatka,czyli zło konieczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Czw 4 Lut 2016, 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

serena a ty jak się czujesz ?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serena
maniak
maniak


Dołączył: 27 Sie 2013
Posty: 1583

PostWysłany: Czw 4 Lut 2016, 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tynka beznadziejnie, siedzę w domu i się leczę... ogólnie chyba wyzwanie losowi jakieś rzuciłam, bo się ostatnimi czasy bardzo mści.. przynajmniej raz w miesiącu jestem chora, problemy ze znajomymi, rodziną... sprowokowałam chyba wszystko swoim stylem życia... trudno, trzeba przetrwać i do przodu, żyje po swojemu i nadal nie mam zamiaru się stosować do cudzych ekstra życzeń.
ps.
w konkurencji Rudolfem na czerwony nos ewidentnie bym zwyciężyła xD
_________________
Taka zwykła wariatka,czyli zło konieczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Czw 4 Lut 2016, 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

serena napisał:
tynka beznadziejnie, siedzę w domu i się leczę... ogólnie chyba wyzwanie losowi jakieś rzuciłam, bo się ostatnimi czasy bardzo mści.. przynajmniej raz w miesiącu jestem chora, problemy ze znajomymi, rodziną... sprowokowałam chyba wszystko swoim stylem życia... trudno, trzeba przetrwać i do przodu, żyje po swojemu i nadal nie mam zamiaru się stosować do cudzych ekstra życzeń.
ps.
w konkurencji Rudolfem na czerwony nos ewidentnie bym zwyciężyła xD


Tak chorujesz bo się porządnie nie wyleczyć a zaczynasz wojować uśmiech
Przynajmniej humor Cię nie opuścił ... wracaj do zdrowia
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olivia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Lut 2014
Posty: 721

PostWysłany: Czw 4 Lut 2016, 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dobrze, że jutro piątek... Ufff. lol lol

Idziemy jutro wieczorem do kina uśmiech
W sobotę na siłownie, w niedzielę na nauki... zleci znowu weekend ekspresowo. Ale przynajmniej moja głowa odpocznie od krzyczących dzieci Rolling Eyes lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 437, 438, 439 ... 486, 487, 488  Następny
Strona 438 z 488

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group