Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Gdzie wyjechać i jak zorganizować zagraniczną wycieczkę na własną rękę?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ruda_wiewiórka
moderator
moderator


Dołączył: 01 Gru 2011
Posty: 12149
Skąd: Ze Stumilowego lasu :)

PostWysłany: Pią 23 Sty 2015, 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mani my już wróciliśmy smutny niestety bo bym chętnie tam została nawet na 3 miesiące uśmiech

Mieliśmy jedną przesiadkę więc nie było tak źle. Tylko na lotnisku w Stambule koczowaliśmy 6 godzin. ale było znośnie uśmiech
Lot 11 godzin wcale nie był taki straszny z tego względu, ze to nie są czartery, tylko wygodne, duże samoloty uśmiech

Byliśmy 2 tygodnie w Malezji: Kuala Lumpur i Penang a potem tydzień na Bali w Nusa Dua.


A co do bagażu: Kupując bilet sprawdzaj właśnie bagaż. U nas to wyglądało tak, ze za bilet było np 125 zł a potem okazywało się że jest po kilkadziesiąt złotych dopłata za bagaż. Także trzeba dokładnie czytać. My z Polski do Malezji mogliśmy zabrać bagaż 25 kg ale już z Malezji na Bali tylko 20 kg. oczko co przewoźnik to inne wymagania uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Pią 23 Sty 2015, 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aha smutny Szkoda, że już po wyjeździe, ale piękne wspomnienia i tak z Wami zostaną i zawsze możecie tam jeszcze kiedyś powrócić uśmiech Zasmakowaliście trochę lata podczas naszej szarej i burej zimy uśmiech Masz może ochotę wstawić jakieś zdjęcie/a? uśmiech

Dokładnie! Trzeba szybko ochłonąć z zachwytu spowodowanym ceną biletu i przejrzeć regulamin uśmiech Na nadbagażach nieźle zarabiają. U nas Ryanair'em za każdy dodatkowy kg z tego co pamiętam dopłata 10 euro... Shocked
Ciekawie rozpatrywało się to u Was Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda_wiewiórka
moderator
moderator


Dołączył: 01 Gru 2011
Posty: 12149
Skąd: Ze Stumilowego lasu :)

PostWysłany: Pią 23 Sty 2015, 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byliśmy na przełomie września/października, bo wtedy tam pora sucha jest oczko
10 euro?? Shocked Shocked wow.
Moja walizka miała 24,5 kg ale mojego męża 19 więc mieliśmy jeszcze pole do popisu a i jeszcze bagaż podręczny 7 kg Very Happy więc spokojnie daliśmy radę uśmiech

My kupowaliśmy bilety za pośrednictwem flipo.pl oni mają tam bardzo fajne promocje niekiedy. Wystarczy czatować oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Pią 23 Sty 2015, 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety...


Łoo bagaż podręczny 7 kg to spoko Very Happy

Dziękuję, przejrzę ofertę i będę obserwować uśmiech

My wybieramy się Polskim Busem do Pragi tylko denerwuje mnie to, że tak szybko najniższe bilety zostają wykupione język Mam nadzieję, że uda mi się upolować ciekawą ofertę uśmiech Póki co otworzyli możliwość kupowania biletów do prawie końca maja. Także kolejnym rzutem jestem już mocno zainteresowana uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zyzka
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 5
Skąd: warszawa

PostWysłany: Nie 24 Maj 2015, 22:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętam że własną podróż (a była to Wenecja), wszystko organizowaliśmy z mężem sami: hotele, przeloty itp.Zawsze chciałam tam być więc marzenie się spełniłojęzyk ślub był w czerwcu, ale podroż wybraliśmy na lipiec bo akurat wtedy mieliśmy urlopy. Pamiętam,że z terminami nie było problemów, a rezerwowaliśmy wszystko na traveloppa. W tym roku lecimy tam również z racji rocznicy i też sami wszystko załatwiamy. Na własną rękę wszystko można ogarnąć trzeba tylko poszukać oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brzoza.ma
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Lip 2015
Posty: 13

PostWysłany: Czw 23 Lip 2015, 13:58    Temat postu: Grecja Odpowiedz z cytatem

Czy któraś z Pań organizowała może wyjazd do Aten na własną rękę? Wraz z ukochanym wybieramy się we wrześniu do Grecji, mamy już zaplanowane noclegi oraz przelot, ale zastanawiamy się, jakie miejsca w Atenach warto zobaczyć. Może coś podpowiecie? uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Wto 12 Sty 2016, 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za miesiąc lecimy do Włoch - lądujemy na lotnisku Mediolan/Bergamo. Na miejscu będziemy po 8 rano, lot powrotny mamy tego samego dnia około 21. Z racji tego, że bez problemu można dojechać zarówno do Mediolanu, jak i Bergamo, zastanawiam się, gdzie lepiej spędzić ten czas. Wydrukowałam sobie już mapkę centrum Mediolanu, zaznaczyłam ciekawe miejsca, zrobiłam kosztorys. Napatrzyłam się na zdjęcia bloggerów i wydaje mi się, że jest fajnym miejscem na taki cały dzień zwiedzania, jednak co mnie dziwi sporo osób wypowiada się o nim negatywnie. Czy ktoś tam był? Najbardziej interesuje mnie Mediolan, ale również chętnie poczytam o Bergamo uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Wto 12 Sty 2016, 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super, że potrafisz to wszystko tak sama zorganizować, szczególnie chodzi o szukanie lotów... jak jak patrzę to wszędzie są przerażające ceny.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Wto 12 Sty 2016, 22:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To wychodzi spontanicznie. Bilety na oba najbliższe wyjazdy były kupowane bardzo spontanicznie a i cele podrozy sa spontaniczne - zobaczyłam ze na te kierunki sa tanie loty, przejrzałam co mozna zobaczyc i zapytałam Meza o opinię. uśmiech przy czym Mediolan jest nieco problematyczny bo w jedną stronę lecimy Wizzairem (Warszawa) a w Druga Ryanirem (Nowy Dwór Mazowiecki) a na lotnisko jedziemy samochodem wiec po powrocie przed północą trzeba bedzie wsiasc w ModlinBusa zeby nas podwiozl pod Pałac Kultury i Nauki (musimy jechac ostatnim kursem a on do lotniska chopina w Warszawie nie jedzie wiec albo samochod zostawimy tu rano albo po nocy bedziemy sie przebijać pol godziny autobusem mocnym do chopina). To jest do przemyślenia jeszcze. Takze kazdy wyjazd to sporo kombinowania ale to nadaje mu smaku uśmiech fakt ze w jedną stronę lecimy za 39 zl ale jestesmy w zniżkowym klubie WizzAir (wykupuje sie na rok). Powrót jest troche drożej ale tylko dlatego ze szukając lotów wśród tych linii z przyjazdem rano i powrotem w nocy mialam tylko jeden termin ktory oferował w obie strony bilety po 39 zl. Ale w momencie gdy kupiłam juz jedne bilety i chcialam na powrót to cena 39 mi zniknęła... Poczekalam 2 dni ale sie nie zmienilo wiec kupiłam. Teraz jest jeszcze drożej wiec dobrze ze nie czekałam dluzej uśmiech

Mam nadzieje ze uda nam sie wyjechac na wakacje i ze tam gdzie chcemy. Ale skoro mamy konkretny cel podrozy to juz jest bardziej problematyczne upolowanie tanich biletów... uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Lut 2017
Posty: 251

PostWysłany: Pią 10 Maj 2019, 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm...nie wiem czy chciałabym na własną rękę organizować wycieczkę, a jak coś nie tak wyjdzie ? lepiej chyba zdecydować się na biuro podróży
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group