Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Brak ochoty na seks u męża
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Seks przed ślubem
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marta_a
Gość





PostWysłany: Wto 5 Sty 2016, 9:02    Temat postu: Brak ochoty na seks u męża Odpowiedz z cytatem

Witam. Od jakiegoś czasu mąż ma stresujący okres w pracy. Staram się go wspierać ile tylko mogę ale on zupełnie praktycznie przez to stracił ochotę na seks. Rozumiem,że stres może wpływać na zycie intymne ale czy aż w takim dużym stopniu? Co mam robić? Jak mu pomóc?
Dodam,ze wizyta u seksuologa raczej nie wchodzi w grę. Rozmawialiśmy oraz on nie chce iść. Tak więc pytam się tutaj anonimowo na forum.
Powrót do góry
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Wto 5 Sty 2016, 18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może jakiś weekendowy wyjazd go rozluźni i pozwoli Wam się zbliżyć
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
katrina
Gość





PostWysłany: Czw 7 Sty 2016, 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taki wyjazd o którym tutaj wspomina koleżanka to bardzo dobry pomysł. Rozluźnicie się, wypoczniecie i ochota na seks powinna wrócić. Poza tym powinnaś go trochę zrozumieć. Męzczyzna to nie robot. Może mieć swoje słabsze momenty.To normalne.
Czy probował przyjmować jakieś suplementy na erekcje?
Powrót do góry
marta_a
Gość





PostWysłany: Czw 7 Sty 2016, 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tynka2506 napisał:
Może jakiś weekendowy wyjazd go rozluźni i pozwoli Wam się zbliżyć


Chyba tak zrobimy. Mąż wziąl sobie urlop w drugiej połowie stycznia, mamy juz zarezerwowany hotel w Zakopanem. Może oderwie go to trochę od pracy. Boję się tylko,że nawet podczas tego urlopu będzie myślał o robocie ( pewnie weźmie ze sobą telefon oraz będą do niego wydzwaniali z jakimiś głupotami - mąż jest obecnie koordynatorem oddziału oraz ma wiele osób pod sobą , które wolą sie go dopytać zanim same cos zrobią).
Z tego co wiem to jeszcze nie przyjmował niczego. Myślicie,że powinnam mu kupić jakieś witaminy? W sumie to sporo się tego ostatnio reklamuje.
Powrót do góry
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Czw 7 Sty 2016, 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spokojnie, zaraz ktoś zareklamuje jakieś witaminy:).
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
katrina
Gość





PostWysłany: Pon 11 Sty 2016, 7:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Środków na poprawę erekcji i generalnie witalności u mężczyzn jest naprawdę sporo. Jeżeli chodzi o Sildenafi, to jest on dostępny na receptę. Bez recepty dobre są takie środki jak goman czy cum on. Są to suplementy diety które korzystnie wpływają na "męski mechanizm". Poczytaj sobie o nich w sieci.
Powrót do góry
tala
Gość





PostWysłany: Pon 11 Sty 2016, 8:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Katrina czy piszesz tutaj o tym środku:
http://intymnosc.pl/stosunek-najwyzszej-jakosci-p-1646.html ?
Pytam się bo męzowi również przydałoby się jakiś wspomagacz. Wprawdzie problemów nie ma aż takich dużych. Kiedy potrzeba to stanie ale nie jest tak jak te 10 lat temu. Kiedyś było jednak inaczej. Zastanawiam się czy większą rolę odgrywa tutaj wiek czy może styl życia ( maż nie odżywia się zbyt zdrowo niestety....).
Powrót do góry
katrina
Gość





PostWysłany: Pon 11 Sty 2016, 8:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tala napisał:
Katrina czy piszesz tutaj o tym środku:
http://intymnosc.pl/stosunek-najwyzszej-jakosci-p-1646.html ?
Pytam się bo męzowi również przydałoby się jakiś wspomagacz. Wprawdzie problemów nie ma aż takich dużych. Kiedy potrzeba to stanie ale nie jest tak jak te 10 lat temu. Kiedyś było jednak inaczej. Zastanawiam się czy większą rolę odgrywa tutaj wiek czy może styl życia ( maż nie odżywia się zbyt zdrowo niestety....).


Tak. Właśnie o tym pisałam. Myślę,że jednak powinnaś być bardzo taktowna kiedy mu to zaproponujesz. Niestety ale faceci są bardzo wrażliwi na temat tej sfery. Wiem to z doświadczenia. Mój na początku zupełnie nie chciał brać pod uwage przyjmowania jakichkolwiek srodków ale jego stan z miesiąca na miesiąc sie pogarszał, doszło do tego,że zupełnie tego nie robiliśmy. Ale obecnie jest juz znacznie lepiej.
Powrót do góry
anna991
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 30

PostWysłany: Pon 25 Sty 2016, 17:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może gdzies wyjedźcie gdzieś razem żeby się odstresować. Możesz też zaproponować mężowi zakup kamagry - http://kamagra-sklep.com/ Pomaga przy problemach z potencją. Mój mąż gdy jest zestresowany lub zmęczony też ma problemy z potencją i brak ochoty na seks.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
racionale
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Mar 2015
Posty: 45

PostWysłany: Nie 31 Sty 2016, 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, czasami, trzeba wyluzować. Ale kiedy nie ma po prostu czasu by się wyrwać gdziekolwiek. To zawsze są wspomagacze jak przykładowo http://phallomax.pl/ dodatkowo przy regularnym stosowaniu powiększy penis
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Seks przed ślubem Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group