Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zmiana nazwiska, problem?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 42, 43, 44
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ślub konkordatowy czy cywilny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Noir
maniak
maniak


Dołączył: 03 Lis 2012
Posty: 1669

PostWysłany: Sro 13 Mar 2013, 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i d**a zbita (przepraszam za wyrazenie), pani z USC nie pozwolila mi wpisac jako nazwiska wersji ze 'ski'.

I jeszcze oswiadczyla, ze dokumenty musze zmienic w miejscu ostatniego zameldownaia w Polsce, w ambasadzie nie moge. No kurcze pieczone, jak nie moge? Po to sa ambasady, zeby ludzie nie musieli czesto tysiace kilometrow jezdzic/latac do polskich urzednikow :/

Zastanawiam sie, czy moge pozniej zmienic nazwisko grrrrrrrrrrr.

Jedyny plus to taki, ze udalo sie wybrac najpozniejsza mozliwa godzine slubu, czyli 15:30.

Nie trawie urzedow i zalatwiania papierow :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Magdusia1988
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 65

PostWysłany: Pon 30 Mar 2015, 10:27    Temat postu: dokumenty Odpowiedz z cytatem

Na zmianę dokumentów masz chyba 3 miesiące. Ja będę się wzorować na tym, co tu znalazłam http://www.planowaniewesela.pl/warto_wiedziec/formalnosci_po_slubie.html - fajny opis tego, jakie dokumenty trzeba wymienić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiulka59
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 333
Skąd: ojj tam daleko :)

PostWysłany: Pon 15 Cze 2015, 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie przyjmę męża nazwisko a swojego chętnie się pozbędę. Ani się z nim nie utożsamiam ani jakoś nie zależy mi na nim. Kiedyś chciałam też zmienić i imię ale czytałam i nie da się bez uzasadnienia a bo mi się nie podoba to mało atrakcyjne uzasadnienie.

Dwuczłonowe w naszym przypadku brzmiało by komicznie i lepiej nie ryzykować.
_________________


"Małżeństwo – zdarzenie, po którym mężczyzna przestaje kupować kwiaty, a zaczyna kupować warzywa. "
A.Uniechowski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rkowalczyk
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Gru 2015
Posty: 45
Skąd: Nowy Sącz

PostWysłany: Nie 27 Gru 2015, 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fotografia Ślubna Nowy Sącz i jedziemy wszędzie, tu znajdziesz wszystkie inf.
http://fotograf-slub-nowy-sacz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ślub konkordatowy czy cywilny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 42, 43, 44
Strona 44 z 44

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group