Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

ALBUMY ŚLUBNE - robiony samodzielnie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
profesjonaLista
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 6

PostWysłany: Nie 20 Wrz 2009, 7:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samodzielne wykonanie albumu to naprawdę genialny pomysł. Szczególnie jeśli chcesz w ten sposób uszczęśliwić najbliższe osoby. Z reguły bardziej cieszymy się z prezentów, w które ktoś włożył trochę serca i pracy. Jeśli przed ślubem szepniesz fotografowi słówko o swoim pomyśle, to na pewno postara się zrobić jak najwięcej fotek uwieczniających rodziców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Nie 20 Wrz 2009, 9:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O, cos dla mnie uśmiech Ja juz zakupilam piekne kremowe albumy 29x29cm. Tradycyjne, czyli zdjęcia beda wklejane:) Karty z papieru czerpanego, kremowe, przedzielane pergaminowymi cienki białymi stronami. 60 stronicowy uśmiech Kosztowaly mnie 39zł/sztuka, te same widzialam w salonie Kodaka po 49zł/sztuka. Chcialam zeby byly eleganckie itp.
Moj plan (pomysl sciagniety od kolezanki, juz mezatki): na lewej karcie moje zdjęcia, na prawej mojego M. I tak od najmłodszych lat, az do naszych wspolnych, pierwszych zdjęc, a na koncu kilka wolnych kart, zeby rodzice mogli wkleić sobie kilka zdjęc z naszego ślubu uśmiech
Raz ze wyniesie mnie to mniej niz fotoksiazka, a robie takie 3 kopie (moi rodzice są po rozwodzie i mieszkają oddzielnie, wiec chce zeby kazde mialo taki album u siebie w domku), dwa, ze dla mnie taki album zwyczajnie z fotoksiązką wygrywa. Chyba dlatego, ze wloze w to swoją prace i bede sie starala zrobic to jak najlepiej:)
Fotki z dziecinstwa juz poskanowane, cyfrowe wybrane, kwestia zrobienia odbitek i zabrania sie do roboty język

Ps. Ja sama skanowalam zdjecia, ktore robione byly X lat temu takim standardowym, kliszowym aparatem. W salonie kodaka zeskanowanie 1 zdjęcia to 1,50zł + 79gr jedna odbitka.. Jak dla mnie duzy koszt, biorac pod uwage ze zdjęc będzie do skanowania jakies 100...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BBasia
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Maj 2009
Posty: 36

PostWysłany: Sro 23 Wrz 2009, 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu dziewczyna wykonuje albumy. Tematyka różna i różniasta, ale taki ślubny czy przed ślubny pewnie też zrobi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Szwonka
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Paź 2009
Posty: 2

PostWysłany: Pią 9 Paź 2009, 7:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Unikalni.pl faktycznie mają ciekwe propozycje... Czy ktoś z Was ma może jeszcze podobne adresy? Klienci zaczynają pytać o nietypowe albumy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pati85
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 3

PostWysłany: Czw 22 Paź 2009, 9:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mi się bardzo podoba pomysł z wykonaniem albumu. To coś osobistego, miła pamiątka, coś co zostanie uśmiech taką "książkę" można niedrogo kupić u fotografa albo w internecie, a prezent dla rodziców jak znalazł. Uwzględnię ten pomysł w moich planach oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Czw 22 Paź 2009, 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamowilam dzis dziurkacz do robienia narozników uśmiech jak przyjdzie, to je wykonam (a troche ich będzie potrzebnych), w miedzyczasie moze zrobimy w koncu te odbitki... Twisted Evil i zaczne wklejac uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gosia-1606
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Paź 2009
Posty: 471
Skąd: ok. Gdańska (Kaszuby)

PostWysłany: Czw 22 Paź 2009, 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lizii to pokażesz swoje dzielo bo ja juz teraz tez sie zastanawiam nad takim albumem. bo poczatkowo chcialam fotoksiązke dla rodzicow.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
forumowiczka81
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Cze 2009
Posty: 371

PostWysłany: Pią 23 Paź 2009, 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja średnia siostra, zrobiła najmłodszej siostrze taki album lol wyszło wspaniale, miedzy zdjęcia powklejała zasuszone kwiaty, bratki, maki i koniczynki, wygląda nawet lepiej niż ten który dostała od fotografa. Shocked
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Pią 23 Paź 2009, 16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm.. kurcze, ivigra, szkoda ze wczesniej nie napisalas o tych suszkach - moglam latem tego narobic jak fabryka.. a teraz to juz nie bardzo bo jesien przebrzydła za oknem...
A byloby pieknie.. uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
forumowiczka81
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Cze 2009
Posty: 371

PostWysłany: Pią 23 Paź 2009, 17:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liziiiiiiii możesz też użyć kolorowych jesiennych liści, nawet lepiej, bo album to pamiątka na lata, a liście kojarzą się właśnie z upływem lat Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group