Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Co aktualnie robisz? :) C.D
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 415, 416, 417 ... 486, 487, 488  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Sro 25 Lis 2015, 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie w pracy zmiany , zmiany i jeszcze raz zmiany ale nikt nic nie wie... żeby się czegoś dowiedzieć musiałam podejść prezesa, ale i tak nie wiem wszystkiego a nie lubię nie wiedzieć i nie lubię zmian. Może po jutrzejszym zebraniu się czegoś dowiem. Na chwilę obecną wiem tylko o zwolnieniach co nie jest miłe jeśli chodzi o moje koleżanki ale chcą ciąć koszty.

W sobotę się przeprowadzamy będziemy mieszkać troszkę na walizkach ale mąż obiecał bardzo szybko zrobić sypialnię .
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Czw 26 Lis 2015, 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tynka super, że już idziecie na swoje, ale szczerze współczuję mieszkania na walizkach. Przechodziłam to rok temu i bywa uciążliwie. Ale cieszy każda zmiana, każdy szczegół, każda złożona szafeczka.
Potem już pozostaje tylko sprzątanie do końca życia:D.

Ja w pracy. Czas na jakąś herbatkę i drugie śniadanie.
uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Czw 26 Lis 2015, 16:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz mieszkamy w wynajmowanym więc sprzątam już odkąd się wyprowadziłam a było to od razu po szkole średniej.

Ale to fakt każda szafeczka cieszy... tylko jak oglądam swoje konto po wyjściu z IKEI to jestem przeraża.

Liczę na podwyżkę w pracy więc może nie zbankrutuje:)
Właściwie to powinnam się pakować, ale mi się nie chce.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serena
maniak
maniak


Dołączył: 27 Sie 2013
Posty: 1583

PostWysłany: Czw 26 Lis 2015, 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nosz... małżeństwo, które nam wynajmuje dom zaczyna stwarzać problemy... wk*rwili mnie na maksa, jak wcześniej czynsz zbierać to pierwsi jak do rozliczenia ogólnego, aby odliczyć remont, to oni nic nie wiedzą itd.. Dobrze, że mam aneks w umowie oraz rachunki, a także zdjęcia przed i po remoncie ;/


tynka2506 walizki kiedyś będą rozpakowane, głowa do góry oczko
_________________
Taka zwykła wariatka,czyli zło konieczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Czw 26 Lis 2015, 22:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

serena napisał:
Nosz... małżeństwo, które nam wynajmuje dom zaczyna stwarzać problemy... wk*rwili mnie na maksa, jak wcześniej czynsz zbierać to pierwsi jak do rozliczenia ogólnego, aby odliczyć remont, to oni nic nie wiedzą itd.. Dobrze, że mam aneks w umowie oraz rachunki, a także zdjęcia przed i po remoncie ;/


tynka2506 walizki kiedyś będą rozpakowane, głowa do góry oczko


Uwielbiam takie sytuacje my teraz zdajemy mieszkanie zostawiamy kaucje którą wpłaciliśmy bo piesek w dwóch miejscach podrapał ścianę, ale delikatnie ile to taka kruszyna może zniszczyć no nic czujemy się zobowiązani i zostawiamy kaucje 1500 zł. Przychodzi gościu który nam wynajmuje ze swoim bratem i próbują nam wmówić że to trzeba całe ściany na nowo tynkować... bzdura niesamowita, to co piesek podrapał ma średnicę jakieś 7 cm wystarczy zagipsować i pomalować a malować i tak by musiał bo po każdym wynajmującym maluje. My chcemy być uczciwi, taką mam zasadę że o cudze dbam bardziej niż o swoje no trudno przecież psa nie wyrzucę a i tak chcą człowieka oskubać.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Pią 27 Lis 2015, 7:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi by było wstyd tak zrobić. Nigdy w życiu za takie coś nie kazałabym zostawić całej kaucji. Rozumiem odjąć troszkę za robotę, ale całość?
Ludzie bywają okropni...
A dzisiaj piąteczek, piątunio i weekend:)
Wyruszam do pracy:)
Miłego dnia!uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pią 27 Lis 2015, 8:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My jak mieszkaliśmy na poprzednim mieszkaniu wyremontowaliśmy je całe. Łącznie z meblami w kuchni i łazience i panelami na suficie. A na koniec się dowiedzieliśmy że on to musi zobaczyć bo nie wie czy to zaakceptuje.. Dodam że nie dołożył się nawet złotówki.. Dodatkowo jeszcze jak mieszkaliśmy przyszedł rachunek za okres grzewczy rozliczeniowy i wyszło że tak mało grzaliśmy że jest 600zł zwrotu. Nawet się oczywiście nie pochwalił. Także oni w większości są cwaniakami..
Czemu nie zagipsujecie i nie pomalujecie tego sami? Ja bym tak wolała zrobić bo wyszło by to dużo taniej..
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Pią 27 Lis 2015, 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myśleliśmy że gościu jest w porządku już się nastawiałam że taka kaucja zostaje, teraz się nad tym zastawiać bo gościu okazał się cwaniakiem i gburem. .. jutro się wyprowadzamy wiec już nie zdążymy. Ale jak przyjdzie nam dopłacić za ogrzewanie to mu powiem grzecznie że ma spadać
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pią 27 Lis 2015, 16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mimo wszystko wolałabym zrobić niż zostawić mu 1500zl za takie coś bo by was to wyszło z 200zł a nie 1500 :p
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Pią 27 Lis 2015, 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

50% procent kaucji musimy i tak zostawić za wcześniejsze zerwanie umowy ;(
Właśnie się pakuje, ostatni wyrzuciłam mnóstwo rzeczy ale nadal tego jest tyle że już nawet nie wiem w co to pakować. Mąż w pracy mimo że miał przyjechać wcześniej i mi pomóc.
Chyba powinnam to wszystko pisać w wątku do marudzenia oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 415, 416, 417 ... 486, 487, 488  Następny
Strona 416 z 488

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group