Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Mc Donald czyli karmienie mlekiem modyfikowanym
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pluszak
guru
guru


Dołączył: 09 Lis 2011
Posty: 2162
Skąd: TRN

PostWysłany: Nie 21 Gru 2014, 18:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mój jadł malutko, jak zjadł 100ml to było wow, bywały dni, że zjadł na cały dzień 90ml i to wszystko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Wto 24 Lis 2015, 9:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie, bom zielona.

Kiedy przechodziłyście na mleko następne? Zaraz w 6 miesiącu czy później? Niedługo temat zacznie mnie dotyczyć i szukam porady uśmiech (prócz oczywiście zdania pediatry)

Młody pije bebiko (moja koleżanka pielęgniarka z noworodków mi powiedziała, że u nich noworodki piją bebiko i hipp i oba mleka są najlepiej tolerowane), waży w tej chwili prawie 8,5kg (4,5mca) i póki co wolałabym mu nie dawać zagęszczonego mleka, bo chyba nie ma potrzeby uśmiech nocki przesypia ładnie i nie wiem czy jest konieczność przechodzenia na mleko następne, czy możemy zostać przy jedynce.

Młody wciąga zupy jarzynowe (marchew/pietruszka/ziemniak/kalarepa/por) i owoce (jabłko/banan), zero problemów z układem pokarmowym. Mleka pije mniej więcej 160-180ml co 4h (przerwa 22-6 rano). A zupki wciąga nie wiem ile bo nie ważę, ale dużo.
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porcelanowa
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Lut 2016
Posty: 277

PostWysłany: Pon 19 Kwi 2021, 8:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie mogłam karmić piersią dlatego od początku podawałam mleko modyfikowane. A zdecydowałam się na HiPP Combiotik bo mały dostawał je już w szpitalu i bardzo dobrze tolerował. Jestem zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Pon 31 Maj 2021, 8:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomyślcie też o rozszerzeniu diety dziecka. Między 17. a 26. tygodniem możecie zacząć podawać mu produkty z serii Pierwsza Łyżeczka HiPP BIO. To słoiczki 80 gram, idealne na jedną porcję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group