Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jakie okulary są obecnie modne

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marta_a
Gość





PostWysłany: Pią 6 Lis 2015, 8:36    Temat postu: Jakie okulary są obecnie modne Odpowiedz z cytatem

Jakie są trendy w dużych miastach w kwestii oprawek do okularów korekcyjnych? Nadal noszą te kujonki? Ja mam czarne cat eye Raybany, ale myślę nad zmianą. Jedyny kształt, który mi nie pasuje to wąskie prostokątne, także wybór mam duży, ale nie wiem co u optyków piszczy, bo w Polsce będę za miesiąc dopiero.
Powrót do góry
tala
Gość





PostWysłany: Pią 6 Lis 2015, 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nadal bardzo modne są okulary z grubszymi oprawkami . Niewiele osob obecnie nosi oprawki z cienkimi oprawkami. Raybany podobaja mi się ale osobiście preferuję modele Versace
http://aurore.pl/c/5278/versace-damskie-okulary-korekcyjne.html
Wydaja mi się bardziej kobiece.

Na przykład taki koci kształt:
Powrót do góry
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Pią 6 Lis 2015, 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym się nie sugerowała tym co jest modne a raczej tym co mi się podoba i w czym dobrze wyglądam.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Pią 6 Lis 2015, 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tynka Ty się nie stresuj, przecież na tym forum marta zadaje pytanie, a tala na nie odpowiada z reklamą. w co drugim wątku. Już nie idzie na to patrzeć.:/
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
katrina
Gość





PostWysłany: Nie 15 Lis 2015, 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te na zdjeciu są fajne
Powrót do góry
lavina53
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Sty 2023
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 16 Sty 2023, 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcesz zwrócić na siebie uwagę oryginalną stylizacją, postaw na transparentne męskie okulary przeciwsłoneczne. Przezroczyste oprawki są niezwykle modne w 2023 roku. To jeden z kilku najważniejszych trendów, który króluje od kilku sezonów. Wiele różnych okularów znalazłam tutaj - http://aurum-optics.pl/okulary-korekcyjne-damskie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group