Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

wizyty u stomatologa
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Wto 8 Wrz 2015, 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już i kapturek usuwałam z 8semki (pod znieczuleniem właśnie) bo się stan zapalny zrobił i plomba mi wyleciała i mam nadzieję że już nie będę musiała iść więcej język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Wto 8 Wrz 2015, 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No mąż ma w piątek wizytę, więc mnie umówi, zobaczymy co tam słychać. Ostatnio przy szczotkowaniu strasznie mnie boli dziąsło po jednej stronie w samym tyle, wydaje mi się że to nie ząb tylko dziąsła po prostu są rozpulchnione, no ale zobaczymy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Wto 8 Wrz 2015, 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No z tymi dziąsłami to tragedia. Litry krwi i co chwile zapuchnięte. Ale nie bolą to idzie przeżyć oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annabel
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Paź 2015
Posty: 37

PostWysłany: Czw 8 Paź 2015, 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie czeka wstawienie implantu i trochę się boję tego bólu. Co prawda znalazłam już najlepszego dentystę od implantów, ale zawsze bałam się tego typu zabiegów. Któraś z Was już przez to przechodziła?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Czw 8 Paź 2015, 17:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę że niektórzy nie potrafią czytać ze zrozumieniem... Po pierwsze to temat o wizytach stomatologicznych podczas ciąży a po drugie nie zamieszcza się tu reklam Evil or Very Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Pią 9 Paź 2015, 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i jestem po wizycie, znowu obyło się bez wiercenia uśmiech I dobrze bo przynajmniej dziecko nie musiało się denerwować razem ze mną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marcela
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Sty 2011
Posty: 86
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sro 28 Paź 2015, 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja byłam raz u dentysty, kiedy byłam w ciąży i zaproponował mi abrazję powietrzną, czyli zabieg bez użycia wierteł, no i znieczulenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
miska92
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Paź 2015
Posty: 3
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 5 Lis 2015, 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobno w ciąży mega niszczą się zęby - ja w czasie pierwszej ciąży nie odczuwałam wcale tego problemu! Oh cudowne moje ciało i dzieciątko nie wysysało wapnia oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uzka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 907

PostWysłany: Sro 27 Cze 2018, 0:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Staram się regularnie chodzić do dentysty, nawet jeżeli nic mi nie dolega. Dzięki temu unikam wielu leczeń, nie rozumiem jak można bać się dentystów, nie wiem, może to za sprawą tego, że mój - http://glamourdental.pl/kontakt jest bardzo delikatny i zawsze dba o klientów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kolaj2
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Lip 2018
Posty: 8

PostWysłany: Wto 3 Lip 2018, 6:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O zęby trzeba zadbać przed ciążą. Nie ma innego wyjścia. Osobiście polecam dobrego dentystę https://ranking.abczdrowie.pl/s/Dentysta/%C5%82%C3%B3d%C5%BA pana Maciej Krzywdzińskiego przyjmuje w gabinecie przy ul.Andrzeja Struga 23/411 w Zgierzu w placówce DENTIST. Zajmował się leczeniem mojej bratowej przed ciążą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group