Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wątek starających się III
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 396, 397, 398 ... 434, 435, 436  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
(=KaLinka=)
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lut 2011
Posty: 1719

PostWysłany: Nie 18 Paź 2015, 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam ! Wszystkie nowe oraz stare forumowiczki uśmiech Oj dawno mnie tu nie było... dużo u mnie się pozmieniało, ale teraz nie o tym. Dziewczyny ! Ratujcie ! Więc : owulację miałam 15-16 tak mniej więcej - oczywiście teraz w październiku. Kochałam się z mężem ze trzy razy. wiem wiem to za wcześnie żeby wyrokować ale same wiecie, że jak czegoś się pragnie to człowiek na dupie nie usiedzi... zresztą na jakiekolwiek symptomy jest za wcześnie ale nie mam apetytu od wczoraj. Zresztą jak bym się nie zmuszała to nic bym nie jadła. Nic więcej mi nie dolega wszystko w normie no może mam takie zakwaski w brzuchu jak bym brzuszki robiła. Myślicie, że to natura mi figla spłata - taki efekt placebo? Czy możliwym jest, że mi się coś wykluło? -Przepraszam za chaotyczność postu uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamilka
maniak
maniak


Dołączył: 13 Kwi 2012
Posty: 1690

PostWysłany: Nie 18 Paź 2015, 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Toć to dopiero dwa dni po owulacji, tak? Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gabi8_9
maniak
maniak


Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 1436

PostWysłany: Nie 18 Paź 2015, 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To za krótki czas ,wydaje mi sie ze po prostu nie potrzebnie sie nakrecasz i stąd te dolegliwości . Trzymam kciuki za Was uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
(=KaLinka=)
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lut 2011
Posty: 1719

PostWysłany: Pon 19 Paź 2015, 6:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kamilka napisał:
Toć to dopiero dwa dni po owulacji, tak? Very Happy
tak naprawdę to niewiem... ;/ kalkulowałam w ciemno Very Happy ... Gabi wiem, że nie potrzebnie... najgorsze będzie to rozczarowanie. Nigdy nie posądzałabym się o takie uczucia smutny . Dziękuję za kciuki ! Może pomoże uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
only_hope
maniak
maniak


Dołączył: 17 Kwi 2011
Posty: 1201
Skąd: śląsk

PostWysłany: Pon 19 Paź 2015, 7:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Im bardziej będziesz się nakręcać, tym gorzej będzie znieść ewentualne rozczarowanie. Czekaj cierpliwie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annna
guru
guru


Dołączył: 14 Gru 2011
Posty: 4922
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pon 19 Paź 2015, 7:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

only_hope napisał:
Im bardziej będziesz się nakręcać, tym gorzej będzie znieść ewentualne rozczarowanie. Czekaj cierpliwie.

I coraz więcej będziesz widziała u siebie ciążowych objawów uśmiech
No niestety tak to jest, że najtrudniej się nie nakręcać, ale trzeba próbować, bo to do spodziewanego okresu jeszcze trochę chyba zostało, więc osiwiejesz do tego czasu oczko Zajmij się pracą/studiami/domem, poznajduj sobie zajęcia i ani się obejrzysz, będziesz mogła robić test uśmiech
Trzymam kciuki!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
(=KaLinka=)
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lut 2011
Posty: 1719

PostWysłany: Pon 19 Paź 2015, 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki dziewczyny uśmiech tak też uczynię.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Pon 19 Paź 2015, 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego, co czytałam to najwcześniejsze objawy można zaobserwować po implantacji zarodka, czyli tydzień - półtora po owulacji. Te wcześniejsze to kwestia psychiki oczko Wydaje się, że sobie nie wmawiamy nic, ale w podświadomości jednak coś się dzieje i ma to wpływ na odczucia oczko Niemniej jednak trzymam kciuki uśmiech

A ja "opuszczam" ten wątek już teraz. Ciężko przeżywamy rozłąkę. smutny Ponadto zdaliśmy sobie sprawę, że nie zdążyliśmy się sobą wystarczająco nacieszyć w małżeństwie, bo wokół ciągle coś się działo, dzieje i przez pare miesięcy nic się nie zmieni. Dlatego póki co chcemy jeszcze pobyć we dwoje, jeszcze bardziej dojrzeć, a później przyjdzie czas na dziecko uśmiech W sumie jestem ciekawa, kiedy tu powrócę uśmiech Póki co będę śledzić wątek i życzę powodzenia wszystkim działającym oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Wto 20 Paź 2015, 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kalinka - najlepiej to seks codziennie z mężem ;D żeby Ci czas przyjemnie upłynął oczko
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Sro 21 Paź 2015, 20:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja nie wytrzymałam do 4 listopada i poszłam do lekarza w poniedziałek 19tego. No i pęcherzyk był, jak ruszał sondą to coś tam już w środku widać było, ale lekarz powiedział, że nie jest to skończony 5 tydzień, jak wychodzi od miesiączki, tylko jakiś 4. Czyli owulacja nie była 24 (według wyliczeń), tylko 5 dni później, jak zaczął mnie brzuch boleć. Następna wizyta 4tego. Wtedy już będę wszystko wiedziała uśmiech Mam nadzieję, że dzidzia rośnie i będzie serduszko biło jak szalone.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 396, 397, 398 ... 434, 435, 436  Następny
Strona 397 z 436

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group