Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Oczywiście, że NIE :-)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Seks przed ślubem
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Wto 13 Paź 2015, 9:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ach czyli temu chłopakowi i jego dziewczynie wydaje sie ze nie grzeszą? Very Happy Haha Very Happy no to ladnie kombinują uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Wto 13 Paź 2015, 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz to już nie wiem. Na szczęście nie mam z nim kontaktu, bo ogólnie facet był dziwny.język
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiolax
Gość





PostWysłany: Sob 21 Lis 2015, 1:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"wytrzymywanie" 3 lat bez seksu jest chore i wbrew naturze. Współczuję ludziom, którzy stosują takie działania.
Powrót do góry
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Sob 21 Lis 2015, 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiolax napisał:
"wytrzymywanie" 3 lat bez seksu jest chore i wbrew naturze. Współczuję ludziom, którzy stosują takie działania.

A ja współczuję takiego podejścia do tematu i szufladkowania ludzi. To jest ciężkie tak wytrzymywać, ale natura sobie normalnie z tym radzi. To tylko kwestia samozaparcia i motywacji.
Ja sama, żeby było jasne nie dałam rady, ale bardzo szanuję decyzję innych.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Sob 21 Lis 2015, 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiolax napisał:
"wytrzymywanie" 3 lat bez seksu jest chore i wbrew naturze. Współczuję ludziom, którzy stosują takie działania.


natura naturą a jest jeszcze kwestia wiary, może Ciebie to nie przekonuje ale nie wszystko czego nie rozumiesz jest chore
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Sob 21 Lis 2015, 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiolax napisał:
"wytrzymywanie" 3 lat bez seksu jest chore i wbrew naturze. Współczuję ludziom, którzy stosują takie działania.


Takie czasowe wstrzymywanie się od seksu jest naprawdę trudne, ale czy chore i wbrew naturze... Nie powiedziałabym. uśmiech Poza tym jak jest świetnie, gdy już czas oczekiwania się zakończy... uśmiech I ten "pierwszy raz" odbywa się zupełnie bez stresu i ta radość z tego, że jednak się udało mimo wielu dwuznacznych sytuacji i masy zwątpień... Dla tego czasu "po" warto poświęcić się pare lat uśmiech Bo tak naprawdę o to chodzi - czeka się dla wyższego celu uśmiech Mój Mąż dziś stwierdził, że cieszy się, że czekaliśmy do ślubu i gdyby nam się nie udało, to kochałby mnie, ale inaczej niż teraz. Nie drążyłam, o co chodzi z tym "inaczej" uśmiech A ze swojej strony mogę powiedzieć, że to wszystko przez co przeszliśmy powoduje, że jeszcze mocniej szanuję mojego Męża i jestem Mu bardzo wdzięczna za to, że nie korzystał z okazji, które się zdarzały przez ten czas. uśmiech Również dzięki temu przekonałam się, że jesteśmy drużyną i jak jedno upada, to drugie je podnosi uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Nie 22 Lis 2015, 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mani_ani napisał:
wiolax napisał:
"wytrzymywanie" 3 lat bez seksu jest chore i wbrew naturze. Współczuję ludziom, którzy stosują takie działania.


Takie czasowe wstrzymywanie się od seksu jest naprawdę trudne, ale czy chore i wbrew naturze... Nie powiedziałabym. uśmiech Poza tym jak jest świetnie, gdy już czas oczekiwania się zakończy... uśmiech I ten "pierwszy raz" odbywa się zupełnie bez stresu i ta radość z tego, że jednak się udało mimo wielu dwuznacznych sytuacji i masy zwątpień... Dla tego czasu "po" warto poświęcić się pare lat uśmiech Bo tak naprawdę o to chodzi - czeka się dla wyższego celu uśmiech Mój Mąż dziś stwierdził, że cieszy się, że czekaliśmy do ślubu i gdyby nam się nie udało, to kochałby mnie, ale inaczej niż teraz. Nie drążyłam, o co chodzi z tym "inaczej" uśmiech A ze swojej strony mogę powiedzieć, że to wszystko przez co przeszliśmy powoduje, że jeszcze mocniej szanuję mojego Męża i jestem Mu bardzo wdzięczna za to, że nie korzystał z okazji, które się zdarzały przez ten czas. uśmiech Również dzięki temu przekonałam się, że jesteśmy drużyną i jak jedno upada, to drugie je podnosi uśmiech

Po tym co napisałaś, bardzo Wam tego pozazdrościłam.uśmiech Tak pozytywnie oczywiście:)
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Nie 22 Lis 2015, 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Efkalinka nie chciałabym znów przez to przechodzić (wbrew pozorom jestem typem, który niemal zawsze skusi się na co nieco z Mężem i były okresy, kiedy mimo pieszczot czekanie było dla mnie katorgą) i przeraża mnie to, że jak będę w ciąży czy któreś z nas zachoruje znów możemy przez to przechodzić. Ale niczego bym nie zmieniła. Teraz zbieramy owoce tego, na co pracowaliśmy tyle lat uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Nie 22 Lis 2015, 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mani_ani napisał:
Efkalinka nie chciałabym znów przez to przechodzić (wbrew pozorom jestem typem, który niemal zawsze skusi się na co nieco z Mężem i były okresy, kiedy mimo pieszczot czekanie było dla mnie katorgą) i przeraża mnie to, że jak będę w ciąży czy któreś z nas zachoruje znów możemy przez to przechodzić. Ale niczego bym nie zmieniła. Teraz zbieramy owoce tego, na co pracowaliśmy tyle lat uśmiech

Dokładnie tak.
Na kursie nam mówili, że jeżeli czystości nie zachowaliśmy to, żebyśmy do ślubu się wstrzymali z seksem.
Oprócz tego, że przestalibyśmy grzeszyć to nie dałoby nam to już nic. Niestety. Już zrobiliśmy krok, po którym cofnięcie się mogłoby mieć tylko negatywne skutki.
Poza tym o czym ja mówię, mój facet jakby to usłyszał bez poparcia ciążą czy chorobą to by mnie na leczenie do psychiatry wysłał....;p
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Nie 22 Lis 2015, 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Efkalinka znam parę, która nie dała rady wytrzymać bez seksu, ale w pewnym momencie powiedzieli STOP i potem już pilnowali się aż do ślubu uśmiech Ma to nawet swoją nazwę "dziewictwo wtórne" uśmiech

Mnie od pewnego momentu tylko strach przed ciążą trzymał w bezpiecznej odległości uśmiech I to on spowodował, że w czasie, kiedy w sumie chcieliśmy się poddać powiedziałam STOP - nie chciałam podczas ślubu być w ciąży albo już z dzieckiem. A im bliżej ślubu, tym bardziej wydawało mi się niedorzeczne, że mielibyśmy się złamać, gdy już jesteśmy na końcówce uśmiech Przyciąganie się jest tak silne, że trzeba mieć jakiś silny powód do wytrwania, bo ze słabym to szybko człowiek popłynie... uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Seks przed ślubem Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Następny
Strona 13 z 14

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group