Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Oczywiście, że NIE :-)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Seks przed ślubem
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Agniesia1988
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Sty 2015
Posty: 6

PostWysłany: Pon 19 Sty 2015, 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas nie było sexu przed ślubem i podobała nam się ta decyzja. Po ślubie parzyliśmy na siebie zupełnie inaczej i to było wspaniałe. Zresztą, dzięki temu czułam, że jednak jednak dojrzałam do decyzji o ślubie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mademoiselle
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 405
Skąd: Siemianowice Śl.

PostWysłany: Czw 5 Mar 2015, 7:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałam 17 lat, gdy do "tego" doszło i bardzo mi z tego powodu głupio. Wynikło to z tego, że człowiek bardzo głupio w tym wieku myśli .. Shocked Byłam cholernie zawiedziona, ówczesny chłopak wykorzystał to, że byłam chora, zrobił co miał zrobić i .. pojechał sobie na wakacje. Oczywiście spotykaliśmy się nadal, ale nasz związek się z czasem rozpadł, bo był złym człowiekiem.
Gdybym mogła cofnąć czas to bym wtedy tego nigdy nie zrobiła. A gdybym mogła choć trochę przepowiadać przyszłość to bym poczekała do TERAZ na mojego M. - choć byłoby i tak przed ślubem wszystko język ale z Nim!
Moje zdanie jest takie, że jeżeli para nie jest przekonana na sto procent o czekaniu to nie ma sensu lub jeśli jedna osoba chce tak, a druga inaczej. Bo ta co chce (ja mam takie zdanie) prędzej czy później będzie musiała się rozładować i pal licho jak będzie to robić sama .. gorzej jak "pójdzie w tany" Confused a często potem nawet o tym nie wiemy ..

Ja kota w worku nie chcę język wiele razy się już rozczarowałam w tej sprawie. Z M. też na początku było po prostu miło, ale bez szału, musieliśmy się zgrać, a teraz jest jak w niebie oczko
niemniej jednak gratuluję wytrwałości tym, co czekają uśmiech
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Wto 15 Wrz 2015, 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podziwiam te osoby, które czekają. Naprawdę podziwiam i bardzo szanuję. Ja sama uczyłam się seksu tak długo, że gdybym czekała z tym do ślubu byłabym zawiedziona bardzo...
A poza tym, gdybym czekała do ślubu to mój przyszły mąż pewnie w ogóle by ze mną nie wytrzymał. ;p
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wezuwiusz
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Paź 2015
Posty: 29

PostWysłany: Pon 12 Paź 2015, 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My trzymaliśmy się z żoną zasady: "jak kocha, to poczeka" uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Pon 12 Paź 2015, 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My czekaliśmy z klasycznym seksem do ślubu. I nie zgadzam się zupełnie z tym podejściem, że jak ktoś nie współżyje, a uprawia inne techniki to na jedno wychodzi. Na naszym przykładzie mogę powiedzieć, że to zupełnie inne sprawy. Seks dużo bardziej łączy i pociąga niż wszelkiego rodzaju inne pieszczoty. Ponadto gdy go się zasmakuje, to wszystko to, co wcześniej wystarczało, nie wywołuje już takich emocji.

Ponadto zauważyłam, że w tej kwestii mylone są dwa pojęcia: czystość i dziewictwo. Dziewicą jest kobieta, która nigdy nie współżyła, analogicznie z prawiczkiem. Nie ma tu nic o tym czy uprawiała petting, czy nie. A czystość to powstrzymywanie się od wszelkich kontaktów intymnych, łącznie z namiętnym pocałunkiem, jeśli powoduje on podniecenie. Katolicyzm oczywiście wymaga czystości od pary, będącej przed ślubem. I tylko takie pary wypełniają zasady religii uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Pon 12 Paź 2015, 19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mani_ani to bardzo istotne co napisałaś. Wiele ludzi myśli, że tylko seks pozbawia ich czystości.
Znam takiego chłopaka (uwaga, to jest straszne...), który ze swoją dziewczyna uprawiał seks analny, żeby tylko ona nie straciła dziewictwa....
Wyobrażacie sobie coś takiego? Paranoja.
No, ale tak jest jak się kombinuje, a nie stosuje do pewnych zasad.
Ja jestem świadoma w tym, że grzeszę, nie robię z siebie hipokrytki.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Pon 12 Paź 2015, 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Efkalinka powiem Ci, że już nie raz się spotykałam z taką opinią, że te pary, które czekają z seksem do ślubu bądź boją się ciąży i tylko dlatego odwlekają podjęcie decyzji, wspomagają się seksem analnym. Jest to w sumie jakiś sposób - efekt zostaje osiągnięty. Jak im coś takiego pasuje, to proszę bardzo. Dobrze, że mój Mąż na taki super pomysł nigdy nie wpadł lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Wto 13 Paź 2015, 8:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, ale to tak samo jest grzech:P. Takie głupie oszukiwanie się.język
No ludzie są bardzo różni:D.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Wto 13 Paź 2015, 8:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Efkalinka przed slubem wszystko w tej dziedzinie jest grzechem ciężkim uśmiech wiec pod tym katem seks analny ma taka sama wagę jak petting.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Wto 13 Paź 2015, 8:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dokładnie.uśmiech Ja to wiem:). Ale jak już napisałam ludziom się wiele wydaje.;p
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Seks przed ślubem Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Następny
Strona 12 z 14

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group